Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar beğenmediğimiz, birdaha almam, tavsiye etmem dediğimiz, alerji yaptı-cildimi bozdu dediğimiz ürünleri görsel olarak paylaşalım. yerimseniben
Malum biz kozmetik hastaları delikafadulden bazen her gördüğümüze atlayabiliyoruz, ama bazen sonuç hayal kırıklığı olabiliyor. :çok üzgünüm: Birbirimizi uyaralım. :lepi:

hmm. cetin bir soru oldu. su an aklima gelen, loréal rujlarin hani su unluler tarafindan imzali olan serisi. simleri dudakta hissediliyor ve bu durum beni deli ediyor =)

image_66.jpg

Star Secrets serisi.

Son düzenleme:
hangi akla hizmet aldıysam artık....
flormar concealer tam bi rezalet boya diye kullan yani pastel boya gibi bişe.d.d..d( çokmu aşşağıladım ne heheh:KK70::KK70:

adsziu0.th.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Golden Rose make up bütçesi az olduğundan fazla bi beklentim yoktu ama gerçekten kalıcılığı cok az..

golden_rose_teint.jpg

resmini bulamadım ama nivea nın bronz allığını tavsiye etmiyorum hiç kalıcı değil

vichy ürünlerine verdiğim paralar için çok pişmanım...
özellikle normaderm serisi çok fazla kuruttu cildimi ve bir faydası olmadı...

Golden Rose make up bütçesi az olduğundan fazla bi beklentim yoktu ama gerçekten kalıcılığı cok az..

golden_rose_teint.jpg

ben fondoteni kullanıyorum kalıcılığındana pek rahatsız değilim ama daha iyi olan varsa neden olmasın ? konuyla alakasız ama ne önerirsin canım :)

zaman darlığından evin önündeki kozmetikçiden almak zorunda kalmıştım
-flormar mavi rimel berbat bişey!kirpikler yapış yapış oluyor pul pul boyalar dökülüyor yüzüme gözüme kirpiklerim jölelenmiş gibi semsert oluyor almayı bırak yaklaşmayın derim ben :KK66:

flormarwz5.jpg

w300.png

Çok kötü bir ürün max faktorden beklemediğim kadar kötü gerçekten
ve hiçbir özelliği yok hiç tavsiye etmem :dilcikar:

maskaracf8.png

hülyalı bende kullanmıştım çok memnun kalmıştım :S
o rimelin tek sorunu 1 haftada bitti benimkisi o üründe yanlışlık olmuş dedim 2 .sindede aynısı başıma geldi artık 3.süne cesaret edemedim

hülyalı bende kullanmıştım çok memnun kalmıştım :S
o rimelin tek sorunu 1 haftada bitti benimkisi o üründe yanlışlık olmuş dedim 2 .sindede aynısı başıma geldi artık 3.süne cesaret edemedim

zaten içinde rimel var mı yok mu belli değilki canım
ayrıca verdiğim paraya değer birşey değildi
6ytlye aldığım rimellerden hiçbir farkını göremedim ben
hatta o rimeller daha dayanıklıydı
bunun içinde hem çok az var hemde hemen kuruyor yani daha kullanmadan rimel bitiyor
çok daha iyi rimeller olabileceğini düşünüyorum :1closedeyes:

imagesjucyfm2.jpg

Lancome jucy tubes gerçekten çok parlak ve çok güzel kokuyor:asigim: AMA ne yazık ki çok yapış yapış :1no2: ve ben hiç hoşlanmıyorum o histen :dilcikar:

imagesfloraa2.jpg

flormar ojeleri de beğenmiyorum hiç :1no2: vardı bir kaç tane ama attım sonra hepsini kafamçokkarıştı 1 tane var şimdi sadece o da eflatun rengi Crystal Shine serisinden o bir derece daha iyi ama normallerini beğenmiyorum :1no2:

ben fondoteni kullanıyorum kalıcılığındana pek rahatsız değilim ama daha iyi olan varsa neden olmasın ? konuyla alakasız ama ne önerirsin canım :)

product-1084387.jpg

maybelline jade tavsiye ediyorum diğerine nazaran sıvı ve kalıcışakkıdı:1rolleyes:

vichy ürünlerine verdiğim paralar için çok pişmanım...
özellikle normaderm serisi çok fazla kuruttu cildimi ve bir faydası olmadı...

Kesinlikle haklısın,
Kendi adıma söylüyorum bunu yanlış anlaşılmasın; genç arkadaşlara, o da günü kurtarmak için yeterli olabilir ama..
Uzun vadeli kullanımda hiç işe yaramaz.

grnt000yp4.jpg

pastelin ojesi sürdüğümün ertesi günü soyuluyor.

yeşil toz farı bi parfümeride hediye etmişlerdi, bir kez evde denedim saçlarım,kaşlarım,üstüm başım,ortalık kısacası her yer yeşil simli toz kaplandı. korkunç derecede dökülüyor simleri.

nivea star fruitsten zaten hiç hoşlanmadım, eski lip careler ne güzeldi....çok özlüyorum onlarısenağlama bu yeni star fruits yağlı bi görünüm veriyor ve renkleri de kötü. ama özellikle greyfurtlu olanı tam bir bulaşık deterjanı gibi kokuyor..:eek:klava:

lancaster pudra dünyanın parası ama kapatıcılık, doğal görünüş hak getire. un sürmüş gibi oluyorum sürünce, allığı da aynı şekildeydi ama onu arkadaşıma verdim. pudrayı kimse almıyor başıma kaldı.

chanel no.5 makyaj ürünü değil ama eklemeden geçemedim, gerçi bana ait değil annemin ama bu kadar ağır bi koku olamaz. bi süre sonra başını ağrıttı annemin, alındığından beri duruyor evde. ama vermeye de kıyamadık, durmaya devam edicek gibi.kaydirigubbakcemile2

bunların dışında şu an çoktan çöpü boylamış ya da birilerine verilmiş oldukları için resimlerini ekleyemediğim bir kaç ürünü de özellikle belirtmek isterim.

innova ve gosh maskaralar. kirpiklerin üstüne tuğla koymuş gibi hissediyordum sürünce, çok ağırlaştırıyor ve yaşartıyordu gözlerimi ikisi de.

pikenz concealer. bunu da bi parfümeride çok methettiler ve inidirimde diye aldım, ama göz altlarımı kuruttu:mymeka:

daha bi çok ürün var memnun kalmadığım ama şu anda aklıma gelenler bunlar. ürün alırken çok dikkat etmek lazım. bu arada flormar allıktan memnundum ama içerriğinde bizmuttan tut aluminyuma kadar ne arasan varmış maşallah. pazartesi ilk iş iyi bir allık almak olucak işim, bir de renkli nemlendirici.

benim annem senlerdir no 5 kullanır ben kendime sıkmadım ama ona yakışıyor ilk sıktığında ağır sonra yumuşuyor kokusu ayıca çokta kalıcı annem çok memnun
bu arada ahtırlatmadan geçemicem maryln monroe nasıl yatasınız sorusuna
-sadece chanel no5 le diye cevap vermiş :)

chanel no:5 parfüm bir fenomendir, çok aşığı var ama ben de sevmeyenlerdenim...bana da çok ağır geliyor nedense... :1no2:

ben bir de, loreal glamshine 6 hours Gloss rujları hiç sevmedim...:KK43:( :1no2:
evet kalıcı ama resmen tutkal gibi. konuşurken dudaklarım birbirine yapışıyor benneyaptımki
kesinlikle almam bi daha. zaten yarısına gelmeden bıraktım, duruyor öyle.

bi de, cilt bakımında FLORENA ürünlerini almayın kızlar...cosmocity'de kız çok ısrar etti, peeling ve toniğini aldım, çok kötü :KK43:( gittim değştirmeye, bi de sorun çıkardılar. zaten sevmiyorum o dükkanı :dilcikar:

ay ne çok derdim varmış yau :roflol:

X