Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
swatchlarınımı istiyon benim resimlerimimi tatlım swatchları koyucam dijital fotom yok kuzendekini alıp koyayımki görüntü net olsun yalnız şu şişedeki göz farının rengini anlatamam süper bişey

canım hem swatch hemde ürünlerin kendi resmini şeyediver olmuo böle yaa canlı canlı koy heheh :))) merak ettim renkleri :)

evet canım ya bööle bişey anlaşılmıyorki hem kendilerini çek sana zahmet hem swatch yap demi ama :):)

Bim'den aldıklarım hihoyyyt
Nestle çikolatayı da çektim ehehehe
Banat seyahat diş fırçası-macunu
Kajal eyeliner
Kajal Lipgloss (rengi kokusu harika, sürdüm, hiç yapışı kdeğil ya hayret!) :asigim:
Nexcare çift taraflı duş süngeri
Bepanthen krem
opuyorumnanaktan

april güle
güle kullan nikosu Şeniz
lipglosun rengi çok tatlı görünüyor olumunekankayizsmile

April güle güle kullan canım. ben de veet soğuk ağda bantı ve banattan aldım. kajalın lip glossuna baktım ama pek soluk renkleri kalmıştı. a.s.
Taze yumurta the balmın hot mamasına bakmışsın bir kaç sayfa öncesinde strawberryde de var o canım. kargo ücreti de yok bayanssulusmile

Ağzının karpızını sil de sana da süreyim kankaların smili olumunekankayizsmile sempatiksalakcinni [/B] opuyorumnanaktan
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bana da buna aklinialirimsmile yakıştığı gibi yakışır mı kanka ha nedersin sırnaşık şeysırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bana da buna aklinialirimsmile yakıştığı gibi yakışır mı kanka ha nedersin sırnaşık şeysırnaşık şey

Yakışmaz mı hiç kanka ayıpsın...aklinialirimsmile
tam bal dudak olursun valla billa

ayyyy gördümmm bim bize çok uzak yaa (

hemen anneciğimi aradım sipariş verdim gelirken alcakk yubbi kaydirigubbakcemile2

aprilcim güle güle kullan cnm
aynı lipglossu almışız kaydirigubbakcemile3
şeftali gibi olanından alcaktım sadece kırmızı ve pembe vardı
pembeyi aldım bende
birde dipliner aldım sürdüm eve gelince fena değil.
ama lipgloss güsel gerçekten dediğin gibi hem yapış yapış olmuyo hem kokusu güsel.
hemde dudakta duruşusempatiksalakcinni

Teşekkür ederim lilyumcum...opuyorumnanaktan
Benim aldığım şeftali-pembe arası bir renk canım mercan yani çok doğal ve simli olmaması güzel, kararında bir ışıltısı var. Sen de güle güle kullan canım!
opuyorumnanaktan

canım hem swatch hemde ürünlerin kendi resmini şeyediver olmuo böle yaa canlı canlı koy heheh :))) merak ettim renkleri :)
tamam tatlım bende dijital foto yok ceplede renkler net olmuyor kaç kez göz makyajımı çektim ceple hiçbişey anlaşılmıyor kuzenden dijital fotoyu alayımda hafta sonu çekip koyarım magrentam olurmu tatlım
evet canım ya bööle bişey anlaşılmıyorki hem kendilerini çek sana zahmet hem swatch yap demi ama :):)
yoğun istek var sizi kırmıycam kızlar gerçi o şişede olanı değişmeyi düşünüyorum renk o kadar yoğun durmuyor daha açık duruyor çünkü
güle güle kullan çikolatanıda güle güle ye bacım afiyet olsun cokacimcoook
bimde indirim mi var hanımlaaarrr noluyonuzz bana da süleyin kaydirigubbakcemile3

her cuma bimde indirim oluyor ya bu hafta makyaj ürnleri gelmiş ben az önce baktım bişeycik kalmamış sabahtan gitmek lazım heralde

tamam ebrucum :)))) müsait olunca eklersin :) ceple olmuo evet ya ben zaten göz makyajı çekmeyi başaramıom

dijital foto almam lazım bende foto var ama filmle çalışandan teknolojiye ayak uyduramadım illa bastırıcam dijitalde bastırılmıyor pcde kalıyor çoğunlukla pcnin başına iş gelse tüm resimler hoooop çöpe ne zamanki filmli makine kalmaz heralde o zaman alırım dijital makineyi kaydirigubbakcemile3

dijitalde de bastırabilirsin ki :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…