Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın kızlar iyi sabahlar hayırlı cumalar
günyadın tatlım sanada hayırlı cumalar mübarek gün allah hepimizin dileklerini dualarını kabul etsin
kızlar günaydın
siz daha iyi bilirsiniz diye düşündüm
bime veetin soğuk ağda bandı gelio ya iyi midir 13 liraya 40 tane

birde güneş yağı olarak garnier hakkında ne dersiniz
soğuk ağda bandı ben kullandım pek evmedim hiç almadı ben esmerim vekıl yapısı sert soğuk ağda bandı yerine kartuşlu makineler daha kolay onları tavsiye ederim hatta epilatör yerine ondan alıcam bende
garnier güneş kremi ve güneş sonrası kullandım memnun kaldım esmer olmama karşın çocuk için olandan aldım güneşin etkileri malum esmer falan dinlemiyor
günaydın lepicim bu soğuk ağda bantlarının pek işe yaramadığını duydum ben tavsiye etmiyorum bu yüzden :)
garnier kullanmadım o konuda yorum yok :)
aynen soğuk ağda bandı hemde veet almıştım hiç almadı hatta şikayetvar.coma yazmıştım
Gunaydın kızlar,

soguk agda bantları super kızlarr yaaaa,nasıl begenmezlerr.benım kurtarıcım onlar sahaneler..ama su da var ben kılsız bır tipim.tuylerı cok guclu olanlar belkı cok yararını gorememıslerdır.

dun bır arkadasım koyu vişne rengi goz kalemı gordum,kahve goz ıle bu kadarmı guzel durur.Lancome muş.Bugun hemen gıdıp alacagım :asigim:
donutcum tatlım gene coşmuşsun :teytey:kozmetikçileri zengin ettin valla gülüm elin değmişken banada sephora far bazı alıversen diyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 valla bulamıyom ya sinir geldi
soğuk ağda bandı aldım ve çöpe attım ..
2-3 kıl aldı sadece
bende işe yaramadı ohaoldumsmile

aynen kartuşlar daha güzel makineli olanlar fiyatıda 30 falan sanırım

1278.jpg
1280.jpg

1283.jpg

kızlar nasıllar hepsi doğal toplam 40 tl verdim hepsine

ebrucum far surmuyorum kı :))) aldıgımda herhalde bozulmustur coktan :) gel beraber almay agıdelım :)

ebrucum far surmuyorum kı :))) aldıgımda herhalde bozulmustur coktan :) gel beraber almay agıdelım :)

valla ya sorma nerdeyse 2 ay oldu hala gelmemiş üretimden kalktı belkide aslında tatlım farklı markalar buldum beyu,artdeco,too faced gibi ama şu an çalışmıyorum iş arıyorum o nedenle çok uçuk bişey almayım dedim diye sephorayı istediydim neyse bakalım gelirse alırım artık istanbulda pek çok kozmetik deposu vardır fabrika satış falan ne güzel oralardan alırsınız elca'dan falan

elca falan olamıor maalesef..cunku haftasonu calısmıorlar.

anladım tatlım evet çalışanlar için zor gitmek heleki istanbul trafiğinde istanbuldakiler ankaraya gelince burada hiç trafik yok diyorlar bize göre yogun trafik olan zaman bile onlara boş geliyor istanbulda çok tanıdık var geliyorum bende bazen haklılar valla

güle güle kullan canımmm hiç bitmesinn inş. kaydirigubbakcemile3

tşkler tatlım bayanssulusmile daha iyileri sizlerin olsun sevgiler opuyorumnanaktan bunlar çok hoşuma gitti hepsi doğal bitkisel ürünler yves rocher internetten üye oluyorsun sonra mağazaya gittiğinde netten üyeliğim kartım var diyorsun 2 üründe %30 3 üründe %40 yapıyorlar üstüne birde hediyesi var bileklik

tşkler tatlım bayanssulusmile daha iyileri sizlerin olsun sevgiler opuyorumnanaktan bunlar çok hoşuma gitti hepsi doğal bitkisel ürünler yves rocher internetten üye oluyorsun sonra mağazaya gittiğinde netten üyeliğim kartım var diyorsun 2 üründe %30 3 üründe %40 yapıyorlar üstüne birde hediyesi var bileklik

inanmıyoruuuuuuuuuummm sempatiksalakcinni hemen üye oLucam bendee .. :KK1:

Allah'm bu kadınlar indirim diyince bir değişik oluyorlar nedenseee sırnaşık şey

Güle güle kullan canım kendi resimlerini istiyorum ben böyle kurtulamazsınnn heheh :))

swatchlarınımı istiyon benim resimlerimimi tatlım swatchları koyucam dijital fotom yok kuzendekini alıp koyayımki görüntü net olsun yalnız şu şişedeki göz farının rengini anlatamam süper bişey

swatchlarınımı istiyon benim resimlerimimi tatlım swatchları koyucam dijital fotom yok kuzendekini alıp koyayımki görüntü net olsun yalnız şu şişedeki göz farının rengini anlatamam süper bişey

hadi yaaaa benim de o dikkatimi çekmiştiii kaydirigubbakcemile2 renk harikaaa sürülünce de öyle duruyor mu bebeğim ?

X