Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sütlü kahvesinden var,memnunum
bir de bu renginden alayım dedim :kedi:

hep açık ton ruj var,azcuk koyulanalım :kedi:

Yakışmaz mı hiç kanka ayıpsın...aklinialirimsmile
tam bal dudak olursun valla billa
Laie_24.gif
vuuu o kadar olurum diyosun yani sırnaşık şeysırnaşık şey
o zaman aldığım glosum hayırlı olsun süprizzzzz
Laie_24.gif

karpuzumu da bitirim hele sempatiksalakcinni
kanka ben de senin gibi çekirdeklerini yiyemiyorum tüpürüyorum
Archie_07.gif

ne kazıklanması bebem ya asıl bu adana kazık ben 14 e alıyorum bunun gloslarını burada sempatiksalakcinnicecile lerdede hep kazıklandım burda zaten sinir oluyorum millet 7 tl ye kalem almış bana 15 e sattılar kalemleri:sinifsinif::sinifsinif:acaba bendemi bir gariplik var :)laelaelaelaelae

sütlü kahvesinden var,memnunum
bir de bu renginden alayım dedim :kedi:

hep açık ton ruj var,azcuk koyulanalım :kedi:
kontescim güle güle kullan sür sürüştür resmini ekle canımmm :))))
fondo aldım güzel oldu no problem kaydirigubbakcemile2

ca229680.jpg

tsk ederm tatlım :KK1:

ben bi blogdan aldım netten
cok daha ucuza aldım 37tlye geldi hemen hemen %50 indirimden almıs gibi oldum
orjinalliğinide onaylattırdım mutluyum :))) zemuszemus

akitram süper bir alışveriş olmuş canım benim güle güle kullan :))) bu bloglar süper yaaaa biraz geç keşfettim amma :))

thajackalcım böle satış yapan bloglar var :))) arayabilirsin googledan ben bir iki tane buldum blog açtım o sayede farkettim şimdi kampanyaları takip edio çekilişlere katılıom izlediğim bloglar var hem öğreniom hem bişiler kazanma şansım oluo işte orjinalliğine güvendiğin bi yer bulmak biraz zor gibi gelio akitrama sormak lazım nerden almış?

bende dün bime uğradım bir bakayım dedim :) ve bunları aldım gloss gerçekten güzelmiş kırmızı ve bu rengi vardı sadece :) eyeliner dipliner maskara bir kaç tane farda vardı :)
glosu beğendim maskaranın fırçası çok güzel ama denemedim henüz diplinleride beğendim :))

X