Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
son 1 haftadır aldıklarım...
CIMG2241(500x375).jpg

CIMG2254(500x375).jpg
CIMG567.jpg

canım güle güle kullan hepsi çok güzel flormar farının renkelri çok hoş kahveler
acaba onun siyah gri tonlarıda varmıydı?

img4256le2.jpg
[/IMG]

bunlar da benim bugünkü hasılatım :)
soldaki makyaj fırçalarını watson's tan aldım.. zaten oraya girince kendimi kaybediyorum..!
body shop'tan mango aromalı parlatıcı..
bagno di roma'dan bal özlü cilt sabunu..
nivea'dan peeling..
yine nivea'dan pink grapefruit lipstick (buna bayıldım 2.sini alıyorum)..
bir de diadermine'den nemlendirici krem.. bunu ilk kez aldım ucuz geldi gözüme.. bi denicez bakalım..

Son düzenleyen: Moderatör:
bagno di romanın ballısından almak şart oldu artık -tatlicadiarzu- :içelim:

bende bugün çıktım ama hiç kozmetiklere bakmak aklıma bile gelmedi enterasan şekilde :roflol: sürüyle yılbaşı süsü aldım, şimdi de ağacımızı süslicem :asigim:

kkkjpgzx8.jpg

w640.png

Bunlar da benim yeni aldıklarımm
OHT peptide 3 krem: bu krem her derde deva ailecek kullanıyoruz annemler kırışıklık vs. için ben ise şakağımdaki suçiçeği izi için kullanıyorum neredeyse geçirdi
bazen de sivilce izleri için kullanıyorum..
Cliniqu take the day off makyaj temizleyicisi: Bittikçe aldığım bir ürün çok memnunumyerimseniben bir de istemediğim halde bu deneme ürününü verdiler kullanmayı düşünmüyorum bir arkadaşım hiç memnun kalmamıştı bu seriden yanaklarında pütür pütür şeyler çıkmıştı
vee the body shop 3 al 2 ödee
Seaweed peeling: bitmek üzereydi alayım dedim
Gloss: rengine bayıldımm
E vitaminli göz kremi: morluklar için iyiymiş bende fazla yok ama önünü kesmek lazım şimdiden
aa bir de chanel den şeftali rengi allık alacaktım ama bulamadım istediğim gibi hiçbir yerde bütün renkleri yok pembenin 40 tane farklı tonu var 1 tane düzgün şeftali yok çok sinir oldum

img4256le2.jpg
[/IMG]

bunlar da benim bugünkü hasılatım :)
soldaki makyaj fırçalarını watson's tan aldım.. zaten oraya girince kendimi kaybediyorum..!
body shop'tan mango aromalı parlatıcı..
bagno di roma'dan bal özlü cilt sabunu..
nivea'dan peeling..
yine nivea'dan pink grapefruit lipstick (buna bayıldım 2.sini alıyorum)..
bir de diadermine'den nemlendirici krem.. bunu ilk kez aldım ucuz geldi gözüme.. bi denicez bakalım..
kızlar aldıklarınızın hepsi süper bayıldımmm:asigim:iyi günlerde kullanına.s.
flirteuse diadermine benim cildime iyi gelmemişti ama inşallah sana iyi gelirŞeniz
bu arada bagno di roma ballı sabundan ben çok memnun kaldım:lepi:
bide içinde keçi sütü sabunu varmış arkadaşım kullanıo oda mükemmel dedi aynı peeling etkisi yapıo dedişakkıdı

kkkjpgzx8.jpg

w640.png

Bunlar da benim yeni aldıklarımm
OHT peptide 3 krem: bu krem her derde deva ailecek kullanıyoruz annemler kırışıklık vs. için ben ise şakağımdaki suçiçeği izi için kullanıyorum neredeyse geçirdi :sm_cool: bazen de sivilce izleri için kullanıyorum..
Cliniqu take the day off makyaj temizleyicisi: Bittikçe aldığım bir ürün çok memnunumyerimseniben bir de istemediğim halde bu deneme ürününü verdiler kullanmayı düşünmüyorum bir arkadaşım hiç memnun kalmamıştı bu seriden yanaklarında pütür pütür şeyler çıkmıştı :dilcikar:
vee the body shop 3 al 2 ödee :sm_cool:
Seaweed peeling: bitmek üzereydi alayım dedim
Gloss: rengine bayıldımm :asigim:
E vitaminli göz kremi: morluklar için iyiymiş bende fazla yok ama önünü kesmek lazım şimdiden a.s
aa bir de chanel den şeftali rengi allık alacaktım ama bulamadım istediğim gibi :eek:klava: hiçbir yerde bütün renkleri yok pembenin 40 tane farklı tonu var 1 tane düzgün şeftali yok çok sinir oldum :kızgın:
güle güle kullan OHT peptide krem kaç lira cnm?sivilce izlerine iyi geliyor mu gerçekten....

güle güle kullan OHT peptide krem kaç lira cnm?sivilce izlerine iyi geliyor mu gerçekten....

teşekkürler canım :1hug: 299 ytl ye aldım..biraz pahali gelebilir ama uzun süre kullanıyorsun ve işe yarıyora.s benim sivilce izi dediğim sivilce geçerken böyle daha koyu bir gölge gibi kalır ya o durumda kullanıyorum ama sen eğer çukurcuk şeklindeki izlerden bahsediyorsan onlara da iyi geldiği yazıyor çünkü benim bir suçiçeği izim vardı mesela onu yok etti neredeyse :lepi:

kıslar aldıklarınız harika güle güle kullanın bende bugün clinique allık aldım toplu olarak hepsini yarın eklicem buraya inş.

non-comedogenic yada oil free fondoten (yani ciltte akne oluşumunu tetikleyen maddeleri içermeyen)
arıyorum..onerebileceğiniz bi marka varmı ?..

kızlar ben bugün markette dolaşırken gözüme takıldı emily diye bi marka göz kalemi
alıyım bi elimde deniyim dedim ve harikaydı yumuşacıktı ve fiyatıda çok ucuzdu
kullananlar nasıl acaba akıyomu..memnun musunuz ?

bu fotolar 1 blog sitesinden alıntıdır :1shok:
kız mac ürünlerini koymuş, üşendim sürüyle fotoyu koymaya sadece rujları ve parlatıcıları koyuyorum, ama özellikle farları bir görseniz, yüzlerce :1shok:

MACCollection2008033.jpg

MACCollection2008040.jpg

MACCollection2008051.jpg

MACCollection2008068.jpg

MACCollection2008076.jpg

MACCollection2008088.jpg

MACCollection2008081.jpg

ben de hepsinden istiyorumm :1shok: maviler morlar kalabilir tabi delikafadulden
farları, pigmentleri, allıkları görsen delikafadulden kıskandım :dilcikar:

X