Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bu tarz surme tavsıyenız var mı

st68143br.jpg

Kızlar güle güle kullanın :KK3:
ELF ler gelmiş hayırlısıyla ooh :lepi: hihoyyyt
mini mini ne güzeller..:asigim:.yine ücretsiz kargo varmış ama tutacağım kendimi yine, çünkü hiç bir ihtiyacım yok makyaj ürünü olarak, çok çekiyor beni bu free shipping ama...:sinifsinif:

Ben de şanslıyım sanırım, bronz, şeftali, pembe...her türlü allık oluyor bana :kedi:
ama çok az kullanırım hep, belli belirsiz hafif renk vermesi yeterli...allıksız da mutluyum hatta
zemuszemus sempatiksalakcinni

Kızlar güle güle kullanın :KK3:
ELF ler gelmiş hayırlısıyla ooh :lepi: hihoyyyt
mini mini ne güzeller..:asigim:.yine ücretsiz kargo varmış ama tutacağım kendimi yine, çünkü hiç bir ihtiyacım yok makyaj ürünü olarak, çok çekiyor beni bu free shipping ama...:sinifsinif:

Ben de şanslıyım sanırım, bronz, şeftali, pembe...her türlü allık oluyor bana :kedi:
ama çok az kullanırım hep, belli belirsiz hafif renk vermesi yeterli...allıksız da mutluyum hatta

Ne güzel canım, ben çok soluğum o yüzden mutlaka allık veya hafif bronzlaştırıcı sürüyorum! Gerçi eskiden düşünüyorum da allık filan kullanmıyordum son 3-4 senedir allıklara sarmış durumdayım kaydirigubbakcemile3

ıfbrls bende denicem sanırım canım, toniği varmıs bitane pek bir met ediliyor indirimde varmıs bikaç eksiğimi ordan tamamlayım bakalım denemiş olurum fiyatlarıda baya bi uygun beğenmezsem içime oturmaz yerimseniben

Evet canım fiyatları çok uygun oluyor. Pudrasını hala ara sıra kullanıyorum. Yumuşacık kadife gibi... Dene bence de...bayanssulusmile

Ne güzel canım, ben çok soluğum o yüzden mutlaka allık veya hafif bronzlaştırıcı sürüyorum! Gerçi eskiden düşünüyorum da allık filan kullanmıyordum son 3-4 senedir allıklara sarmış durumdayım kaydirigubbakcemile3

Tatlım alışkanlıkla da ilgili biraz tabii...
Bir süre sürmeyince insanın cildi mi dinleniyor nedir, sürmek ihtiyacı duymuyorsun...a.s

Ben yeni yeni ten makyajı yapmaya başladım. arada pudra sürüyorum. Önceden cildim yağlı ve akneliydi.
O nedenle gözenekler kapanmasın diye hiç bir şey sürmezdim.:gitme:
Şimdi sivilceler geçti yağlı da değil cildim ama hala bir şey sürmüyorum nedense canım da istemiyor. Alışkanlığım yok çünkü. Belki ciddi bir işte çalışmaya başlasam makyaj yaparım mecburiyetten...Kendimi bildim bileli en özel günde bile ruj-mascara-göz kalemi üçlüsüyle mutluyuz
:KK1:

Bende aksine pembe allık çok seviyorum canım...bence yakışmaması söz konusu değil sadece cilt - saç - göz rengine uyumlu bir pembe bulmakla alakalı...mesela kimine şeftali pembe yakışıyor, kimine daha koyu pembe. Bende eskiden hiç yakıştırmazdım pembe tonlarını kendime hep şeftali allık kullanırdım ama şimdi aksine allıklarımın çoğu pembe...

Aslında doğru söylüyorsun canım. Ben de çok özeniyorum pembe allıklara. Ama sanırım daha kendime yakışan tonunu bulamadım. Şeftali pembe bile fazla ve abes duruyor gibi... :kedi:

kızlar akmayan bir kalem tavsiye edebilir misiniz ? siyah olcak rengi

Canım uygun fiyatlı olarak,
Carmina'nın Mystical serisi harika. Siyahı da var. Bende bir kaç rengi var, çok dayanıklılar.
Yine siyah olarak Flormar UltraBlack. ve
Cecile All Day Performance. siyah ta var başka renkler de. kaydirigubbakcemile2

Daha pahalı seçenek: MAC kalemlerin akmadığı söyleniyor
:KK3:

Tatlım alışkanlıkla da ilgili biraz tabii...
Bir süre sürmeyince insanın cildi mi dinleniyor nedir, sürmek ihtiyacı duymuyorsun...a.s

Ben yeni yeni ten makyajı yapmaya başladım. arada pudra sürüyorum. Önceden cildim yağlı ve akneliydi.
O nedenle gözenekler kapanmasın diye hiç bir şey sürmezdim.:gitme:
Şimdi sivilceler geçti yağlı da değil cildim ama hala bir şey sürmüyorum nedense canım da istemiyor. Alışkanlığım yok çünkü. Belki ciddi bir işte çalışmaya başlasam makyaj yaparım mecburiyetten...Kendimi bildim bileli en özel günde bile ruj-mascara-göz kalemi üçlüsüyle mutluyuz
:KK1:

Doğru diyorsun canım, bende mesela ten makyajından ziyade göz makyajı severim, far+göz kalemi+rimel olmazsa olmaz benim için..Ama dediğim gibi tenim de çok soluk durmasın diye hafif bir allık veya bronzlaştırıcı da mutlaka sürüyorum.
Önemli olan insanın kendine yakıştırdığı şekilde makyaj yapması...
bayanssulusmile

boncuk mac powerpoınt ın methini duydum lakin kullanmadım henüz.... bende onu düşünüyorum... şuan lancome unkini kullanıyorum eh fena diil çok olmasada azıcık akıyor rahatsız edecek kadar olmasada..... bende hiç akmayan istiyorum mac inki aklımda

bana her türlü allık oluyor mu bilmiyorum ama ben her türlüsünü sürüyorum valla hehehehe sempatiksalakcinni

Aslında doğru söylüyorsun canım. Ben de çok özeniyorum pembe allıklara. Ama sanırım daha kendime yakışan tonunu bulamadım. Şeftali pembe bile fazla ve abes duruyor gibi... :kedi:

Canımm, bu işin tek sırrı bol bol allık denemek...mesela atıyorum belki sana açık - pastel pembeler veya daha koyu (böğürtlen tonu diye atıyorum kaydirigubbakcemile3) pembeler yakışıyordur. Açıkcası MAC'in allıklarını denemeden önce bende hiç pembe sürmezdim sırf şeftali tonları sürerdim. Sonra bir arkadaşım MAC allıkları tavsiye etti, gittim mağazada bir denedim, bayıldım! Tabii illa MAC şart değil, geniş allık seçeneği olan herhangi bir kozmetik mağazasından bakılabilir...

Son düzenleme:
Canımm, bu işin tek sırrı bol bol allık denemek...mesela atıyorum belki sana açık - pastel pembeler veya daha koyu (böğürtlen tonu diye atıyorum kaydirigubbakcemile3) pembeler yakışıyordur. Açıkcası MAC'in allıklarını denemeden önce bende hiç pembe sürmezdim sırf şeftali tonları sürerdim. Sonra bir arkadaşım MAC allıkları tavsiye etti, gittim mağazada bir denedim, bayıldım!

Canım şimdi düşündüm de ben MACten hiç allık denemedim yav sempatiksalakcinni Tavsiyen için teşekkür ediyorum. opuyorumnanaktan Haklısın, MAC'in renk skalası çok geniş. İlla biri uyar. İstanbul'a gittiğimde ilk işlerden biri MACi ziyaret olacak :))

kızlar bu tarz surme tavsıyenız var mı

st68143br.jpg
bu ürün çok hoş yves rocher markasına ait bunu denedim çok hoş bir tonu var ve güzel fiyatı 25 tl %100 bitkisel bi ürün mağazaya gidip alışveriş karşılığı veya internetten üye olup mağazada alışveriş yaptıgınızda 2 üründe %30 3 üründe ise %40 indirimi var

boncuk mac powerpoınt ın methini duydum lakin kullanmadım henüz.... bende onu düşünüyorum... şuan lancome unkini kullanıyorum eh fena diil çok olmasada azıcık akıyor rahatsız edecek kadar olmasada..... bende hiç akmayan istiyorum mac inki aklımda

cecile de all day diye kalemler var onlarda sürüldükten sonra sabitleniyor onuda deneyebilirsin fiyatı sanırsam 15-16 tl gibi

günaydınnn kızlarrr :):)

donut bu sürmenin aynısını oriflame çıkarmış siyahı yeşili ve mavisi var banada burdan kızlar önermişti ama almadım bir deneyebilirsin yeşili çok güzeldi bence :):):)

leydi göz kalem i bende çok aramıştım sitede de çok araştırdım banada cecile ve max ı tavsiye ettiler şu an max ın eyelıner kalemini kullanıyorum çok memnunum hiç akmıyor :):)

kızlar dün golden rose nar çiçeği rengi allık ve ruj aldım müthiş allığı bir harika renk verdi hiç böyle beklemiyordum doğrusu yanaklarımda okadar güzel durduki bronz gibi oldu sonra fotolarını eklerim
ruj golden rose 90 numara
allık 203 numara

Bende aksine pembe allık çok seviyorum canım...bence yakışmaması söz konusu değil sadece cilt - saç - göz rengine uyumlu bir pembe bulmakla alakalı...mesela kimine şeftali pembe yakışıyor, kimine daha koyu pembe. Bende eskiden hiç yakıştırmazdım pembe tonlarını kendime hep şeftali allık kullanırdım ama şimdi aksine allıklarımın çoğu pembe...

yakışmaması sözkonusu. hepsini denedim.. . bana gitmiyor.
herkes kendi cildini bilir.
ha ayrıca da,pembe tonu, allıkta sevmiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
X