Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende hep heves ederım ama bende pembe kadını degılım.bronzlar ve mercanlar benım rengım de

bende değilim. bronz ,karamel ,mocha tonları, renklerim...,,
rujdada ,allıktada hatta farda bile kahve tonları ,sonbahar renkleri gider bana...oysa beyaz tenliyim de. garip işte.

Oky, Donut alın benden de o kadar! Aynen ben de o pembiş pembiş parıltılı allıklara çok özeniyorum çok heves ediyorum. Ama hiç sürmüyorum, bende sakil duruyor gibi geliyor. Sürüyorum, dışarı çıkana kadar yüzümde duruyor. Ama tam çıkacakken dayanamayıp siliyorum :))

Oky, Donut alın benden de o kadar! Aynen ben de o pembiş pembiş parıltılı allıklara çok özeniyorum çok heves ediyorum. Ama hiç sürmüyorum, bende sakil duruyor gibi geliyor. Sürüyorum, dışarı çıkana kadar yüzümde duruyor. Ama tam çıkacakken dayanamayıp siliyorum :))

:))) ya heidi'ye benzıyorum ben pembe allıkla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

4044.jpg
[/url][/IMG]

bulduğum andsa alacağım ilk şeyyyyy :):)):)bayıldımmmmmmmmm

coastal scent 88 far paleti bu hayatım sitesinden bulabilirsin

Bunlarda benım cıcılerım,yaz geldı hemen aldım waterproof shiseido fondotenımı
Allık taba seftalı,ılk defa bu denlı koyu bır seftalı denıyorum ama cok begendım,soluk yuzume cok ıyı gldı.Gloss zaten benım renklerım :asigim:

Juicy tubes yegane askım :asigim:

dsc02274n.jpg

dsc02272hs.jpg

dsc02270k.jpg

:))) ya heidi'ye benzıyorum ben pembe allıkla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

tatlım güle güle kullan juicy tubesin nosu kaç bebekim. bende pembe allık süremem zaten yanaklarım kızarıyo pempe allıkla çok komik oluokaydirigubbakcemile2

toffee r&b canım

saol donutum

Free shipping until Midnight Friday 4th June 2010! To celebrate a brilliant 46,000 "likes" on our Facebook Page e.l.f Cosmetics UK is offering free shipping on orders placed between now and 12am (midnight GMT) 4th June 2010. Use the code CLICK46UK for UK customers, and CLICK46EU for EU customers. Please use the correct code for your country or your order may not go through correctly

elften free shipping CLICK46EU bu codla alışveriş yapabilirsinizzzzzzzz

Herkes güle güle kullansın aldıklarını...

Bunlarda benım cıcılerım,yaz geldı hemen aldım waterproof shiseido fondotenımı
Allık taba seftalı,ılk defa bu denlı koyu bır seftalı denıyorum ama cok begendım,soluk yuzume cok ıyı gldı.Gloss zaten benım renklerım :asigim:

Juicy tubes yegane askım :asigim:

Donut'cum, çok cici şeyler almışsın yine, anladığım kadarıyla sende benim gibi soluk renklisin, ben sana MAC'in "Buff" allığını da öneriyorum, o da şeftali tonu çok hoş bir allık (resimlerde bazen koyu gibi duruyor ama cildimde çok hoş bir şeftali tonu oluyor...) Gerçi fotodan gördüğüm kadarıyla bu aldığın renge çok benziyor, yoksam "Buff" mıdır?

Ben bi ara takmıştım Yves Rocher'a... Hala daha 1-2 dudak kalemi ve pudası elimde mevcut. Kullandığm Ürünlerinden memnun kaldım...

Herkes güle güle kullansın aldıklarını...

Donut'cum, çok cici şeyler almışsın yine, anladığım kadarıyla sende benim gibi soluk renklisin, ben sana MAC'in "Buff" allığını da öneriyorum, o da şeftali tonu çok hoş bir allık (resimlerde bazen koyu gibi duruyor ama cildimde çok hoş bir şeftali tonu oluyor...) Gerçi fotodan gördüğüm kadarıyla bu aldığın renge çok benziyor, yoksam "Buff" mıdır?

canım tesekkurler,hayır bu buff degıl.Ben maalesef beyaz ve soluk bır tipim :)
buff a baktım sımdı,sanıırm onun alt tonları daha kahve.Mat olmasıda cok ıyı,fazla parlaklıgı sevmıyorum.Onada bakacagım haftsonu ,tesekkurler :)

ıfbrls bende denicem sanırım canım, toniği varmıs bitane pek bir met ediliyor indirimde varmıs bikaç eksiğimi ordan tamamlayım bakalım denemiş olurum fiyatlarıda baya bi uygun beğenmezsem içime oturmaz yerimseniben

Bende aksine pembe allık çok seviyorum canım...bence yakışmaması söz konusu değil sadece cilt - saç - göz rengine uyumlu bir pembe bulmakla alakalı...mesela kimine şeftali pembe yakışıyor, kimine daha koyu pembe. Bende eskiden hiç yakıştırmazdım pembe tonlarını kendime hep şeftali allık kullanırdım ama şimdi aksine allıklarımın çoğu pembe...

canım tesekkurler,hayır bu buff degıl.Ben maalesef beyaz ve soluk bır tipim :)
buff a baktım sımdı,sanıırm onun alt tonları daha kahve.Mat olmasıda cok ıyı,fazla parlaklıgı sevmıyorum.Onada bakacagım haftsonu ,tesekkurler :)

Evet canım mat, aynen bende parlaklığı çok sevmiyorum hele yazın simli görüntü hoşuma gitmiyor.
Ben "buff"ı alırken tereddüt etmiştim ama çok güzel duruyor...böyle kahve-şeftali gibi bir renk...

X