Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
haceride bulamıyorum onada sorcam bilen varmı aranızda arkadaşlar takma kirpiğimin içinden yapıştırıcısı çıkmadı neyle yapıştırabilirim başka

teşekkür ederim canikom.süper bir programmış.keşke daha önce tanışsaymışım bu programla.şuan çok meşgulum:))))))))))))))))))))))))
HEHEH kolay gelsin canım :) ben bakamadım henüz sen bana açıklarısn öğrrencen nasılsa
magrentacım anladım tamam ama hiç birisinde yoksa ne yapacam yani başka bir şeyle yapılmazmı bu zımbırtı

haceride bulamıyorum onada sorcam bilen varmı aranızda arkadaşlar takma kirpiğimin içinden yapıştırıcısı çıkmadı neyle yapıştırabilirim başka

mercancım ne bu acele canım hemen mi takcan?
bu arda setin içinde mi yoktu dahil değil mi yoksa dahilde içindemi çıkmadı onu merak ettim gidip yapıştırcı al bidene başka ne ile yapışır bilemiorum :)

heyecan yaptım da biraz hemen takıyım istemiştim ama neyse artık gider ayrıca yapıitırıcı satılıyormu sorarım yada geri veririm ne işe yararki yapışmayınca

yapıştırıcı al canım onlar için kozmetikçilerde falan satılıyor ayrıca nette araştırır san o yapıştırıcıların birde siyahı var onlar daha ii beyaz beya ziz yapmıyor kirpigine :):)

yapıştırıcı dahil değilmiş yani içinde yokmuş ayrı ca satılırmı

heyecan yaptım da biraz hemen takıyım istemiştim ama neyse artık gider ayrıca yapıitırıcı satılıyormu sorarım yada geri veririm ne işe yararki yapışmayınca
hehe çok panik yaptın kız rahat ol ben daha denemedim bile kirpiklerimi :)
kızlae elflerim geldi ama takma kipriğim yapışmıyor

enemmm canım resim ekle aldıklarınııı merak ettim
bu arada akşam denicem bende bi videolara bak nasıl takılıo ilk kullananlar çok zorlanmış sıkma canını olmuo die tamam mı :)eyvahedigeldismile

magrenta'cımmm farın çok süpermişşş
en çok onu beğendim :kedi:
gülü gülü sürüştür inşşş

hiliba'cımm far paletleri gerçekten çok amaçlı oluyooo,güselmişşş,iyi günlerde kullan bebişimmm :kedi:

hehe çok panik yaptın kız rahat ol ben daha denemedim bile kirpiklerimi :)

enemmm canım resim ekle aldıklarınııı merak ettim
bu arada akşam denicem bende bi videolara bak nasıl takılıo ilk kullananlar çok zorlanmış sıkma canını olmuo die tamam mı :)eyvahedigeldismile

canım yapışkanı minnacık zaten sıktım sıktım içinde azcık bişey vardı zaten oda kuru gibi sanki bakalım olmadı bi yapıştırıcı alırım
birazdan resim ekliyorum

magrenta'cımmm farın çok süpermişşş
en çok onu beğendim :kedi:
gülü gülü sürüştür inşşş

hiliba'cımm far paletleri gerçekten çok amaçlı oluyooo,güselmişşş,iyi günlerde kullan bebişimmm :kedi:
enemmmmm canım o kızz far diilll allıkla bronzer
canım yapışkanı minnacık zaten sıktım sıktım içinde azcık bişey vardı zaten oda kuru gibi sanki bakalım olmadı bi yapıştırıcı alırım
birazdan resim ekliyorum

bekliom canım ben ekledim ya seninkini merak ediom şimdi :)

işte bunlar geldi
eyeliner pen çok güzel gloss sadece parlatıcı gibi
kirpiği takamadım diğerlerini denemedim henüz

hepiniz cicilerinizi güle güle kullanın

magrentam hani kırmızılık ve morluklar için yeşilli kırmızılı bi kapatıcın varya onu kullandınmı?

hepiniz cicilerinizi güle güle kullanın

magrentam hani kırmızılık ve morluklar için yeşilli kırmızılı bi kapatıcın varya onu kullandınmı?

kullandım canım bi kere denedim açıkçası yorumları iyi die aldım ama ben hepsini karıştırıp sürdüm genelde kırmızılık var diye yeşili sürmek lazımış bi ara tekrar denicem henüz yüzde yeniyim pek bişi kullanmıyorum die neyse sankim beyaz beyaz yaptı cildimi üzerine bişi kullanmak lazım gibime geldi
netten nasıl kullanıldığı ile ilgili araştırıom :)

evt cnm ben çok beğenmedim ürünleri açıkçası eyelinerpenin ucu bozuldu sanki hemen
ya güleceksiniz biliyorum ama ben allığı açamadım

başardım açtım sonundaaaaaaaaaaaaaaaa:lepi:

haha dakika bir gol bir :))) allık ne incoence mi?
bugün yarı yeni free shipping verir ben bişiler daha kestirdim gözüme :))) ben bir glossu sevmedim anca mineral ruj alırım çok güzel renkerli var

kullandım canım bi kere denedim açıkçası yorumları iyi die aldım ama ben hepsini karıştırıp sürdüm genelde kırmızılık var diye yeşili sürmek lazımış bi ara tekrar denicem henüz yüzde yeniyim pek bişi kullanmıyorum die neyse sankim beyaz beyaz yaptı cildimi üzerine bişi kullanmak lazım gibime geldi
netten nasıl kullanıldığı ile ilgili araştırıom :)

pudra yada fondoten altına sürülüyomuş o canım öyle bişi arıyorum beğenirsen elf alıyım bende yoksa sephora ya falan bakim

haha dakika bir gol bir :))) allık ne incoence mi?
bugün yarı yeni free shipping verir ben bişiler daha kestirdim gözüme :))) ben bir glossu sevmedim anca mineral ruj alırım çok güzel renkerli var

canım natural radiance blusher kullandım az önce hoşuma gitti
bihterin allığına benziyorbayanssulusmile

X