Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydınn kızlar

nemlendirici ve kırışık önleyici olarak ayrıca güneş koruması olarak vichy i önerdiler ne dersinis aranızda kullanıp memnun kalan var dırmı ???

günaydın kızlar iyi sabahlar herkese :))))
günaydın magrentacım :))))
Gunaydınlarrrrrrrrrrrrrrrr
günaydın tatlım
günaydınn kızlar
nemlendirici ve kırışık önleyici olarak ayrıca güneş koruması olarak vichy i önerdiler ne dersinis aranızda kullanıp memnun kalan var dırmı ???

valla vichy aqualia thermal nemlendirici kullandım çok begendim çok ferahlatıyordu yağlı bir yapısı yoktu hoşuma gitti ama tabiki herkesin cilt yapısı farklı oldugu için bence tester dene ondan sonra karar ver

kurşun içermeyen ürünler yves rocherde var

bende bu kurşun içermeyen ürünler arasında pastel i biliyorum mesela onu da çok tavsiye etmişlerdi bana

selam ebrucum naber anca geri geldim :)))))

thejackal canım wichy genelde tavsiye etmiolar diye duydum canım senin yaş kaçtı nasıl bişi arıon?
loccianteye baktınmı lattem çok övüo elma badem kremini ama spf yok 25-35 yaş arası bir krem :)

artık spf olanıda var bebekimopuyorumnanaktan
onuda sayende farkettimolumunekankayizsmile

ölemii okey birde ona bakalım eczanelerdemi şekerim o krem ???nerden bulabilirim yane ismini yeni duydum da :):):)cahillime ver

artık spf olanıda var bebekimopuyorumnanaktan
onuda sayende farkettimolumunekankayizsmile
spflisi için yorum yok şimdilik o yüzden bişi demedim canım :)))))
ölemii okey birde ona bakalım eczanelerdemi şekerim o krem ???nerden bulabilirim yane ismini yeni duydum da :):):)cahillime ver

canım eczanede satmıo kendi mağazaları var canım :) sitesinden bakabilrsin

eee elf siparişlerim geldi resim eklemeden olmaz tabeeee neyseki bluetooth cihazımı bugün yanıma aldım :)))

Shimmering Facial Whip Citrus

super glossy lip shine spf 15 Candlelight

Under Eye Concealer & Highlighter glow/fair
bu ürünü çok sevdim kapatıcıyı süğrüyoruz sonrada aydınlatıcı uyguluyozzz aydınlık aydınlık geziozzz :)))

False Lashes Natural Lash Kit-Brown

Complexion Perfection

super glossy lip shine spf 15 Candlelight rengi çok hoş ama gloss sevmiorum bunuda pek sevmedim böle yapış yapış bi hali süper bi kokusu var :)

Blush and Bronzer Compact

bu blush ve bronzerı çok sevdim allığın rengi güzel bronzerda çok hoş duruo gece gece baktım gerçi biraz daha deniyip yorumlarımı yapcam yineee :)

Son düzenleme:
magrentacım elf ten almadım parfümeriden aldım

aaaa elften aldın sadım canım o zaman gidion o parfümeriye diosun nerde benim yapıştırıcım carlıon gerekirse tam olanı kapıon gelion :)

hilibacım programıda öğrenip geldin buraya bende yüklüom heheh :))
güle güle kullan bu arada

teşekkür ederim canikom.süper bir programmış.keşke daha önce tanışsaymışım bu programla.şuan çok meşgulum:))))))))))))))))))))))))

magrentacım anladım tamam ama hiç birisinde yoksa ne yapacam yani başka bir şeyle yapılmazmı bu zımbırtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…