Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bu ruja bayıldım ya tam istediğim tonda bir pembe çok hoş dior un
donutcum dior rujlar 69 tl miydi ne zamandır diordan ruj almadım fiyatlar artmışmıdır acaba
ne diyet ama ohaoldumsmile

canım en son 66 idi ben aldıgımda az oluyor 1 hafta falan

ya ne yapayım,valla uc alıyorsam bırını koyuyorum.23 nisan cocukları gibiyim :))))

baksana makyajın güzelliğine çok yakıştırıyor kendine bence
[/url][/IMG]

ben bu kadını Monicanın yaşlısı gibi goruyorum :)))

Sanırım Monica ruju dıye dıye heryerde Monica gorur oldum :)))

Ama tarzı falan benzemıyor mu kızlar ?

Donut'un ruj zevki bana da uyuyor maalesef, o da buraya foto koydukça gidip alasım geliyor, ama zaten yeterli sayıda rujum var, hepsini kullanamıyorum, çok korkuyorum ben kullanamadan bozulacaklar diye....eyvahedigeldismile

Benım gıbı yapar dagıtırsın sende canım,eh ne yapalım :)
Bende bılıyorum sıra bıle gelmeyecek ama almazsam eger kafaya taktıgımı gidip abuk subuk baska seyler alıyorum

okypetecim gule gule kullan,sen double wearı cok sevdın :)))

sac bandı mevzusunda kendımı asamadım ben halen :)

rimeli ik kez kullandıysan eger hakkında tecrubelerını yazmanı beklıyorum :)

Kızlar Bihterin o pembe ruju dior 365 Vip Pink,kırmızı olanda chanel barcelona red no 70

Son düzenleme:

sağol tatlım benim.

valla inan bende bunla nasıl sürülür diyordum. denedim orada. performansı süper fırçanın. hatta sürüş kolaylığı sağlıyor.bir müsait olduğum vakit sürüp çekeceğim canım ..

DONUTUMMMM yardım nolur bu ruju bulmam lazım ayyyyyyyy delirdim öldüm geberdim akannehir
şaka bi yana bayıldım bayıldım buna ya aşık oldum bennnn ohaoldumsmile

sağol canım ya. double wear ' ı gerçekten çok beğeniyorum. başka markalarda denedim. ama bu bana en uyan oldu nedense..

rimeli,denedim orada, çok memnun kaldım ..
arkadaşlar resmini çekip koymamı istediler. sürüp bir koyarım müsait olduğum bir zaman..

Son düzenleyen: Moderatör:

Tamam Oky, zahmet olacak sana da... :kedi: Teşekkürler şimdiden...

valal canım burdakı rujun markası nedır bılemıorum ama ben bunu mac ın rambling rose una benzettım.
nettende swacth buldum bak soyle

super olur,bende cok merak edıyorum okypetecım

Donutum bence de benziyor Monica'ya...

neyse yalnız degılım sevındım canım olumunekankayizsmile
hayal gucum fazla calısmıyormus kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

waikiki türk markasıdır.
lütfen dikkat ebrucum.
ilk kuruluşu yabancı bi ülkedir ama türk iş adamı almıştır.
barkod numarasından araştırırsan görürsün canım
spenceri bilmem.

waıkıkı suanda turk markası gercekten esım onlarla ıs yapıyor ordan bılıyorum.tamamen turk elınde artık

Kursun, kansere yol acan bir kimyasaldir. Kursun iceren markalar:

1. CHRISTIAN DIOR
2. LANCOME
3. CLINIQUE
4. Y.S.L
5. ESTEE LAUDER
6. SHISEIDO
7. RED EARTH (Lip Gloss)
8. CHANEL (Lip Conditioner)
9. Market America-Motives lipstick
Kursun icerigi arttikca kanser riski de artar. Y.S.L rujlarinin en cok kursun iceren ruj oldugu saptanmistir. Ozellikle kalici rujlara dikkat edin. Nedeni kursunun miktaridir. Iste size kendi kendinize uygulayabileceginiz bir test:
1. Elinize biraz ruj surunuz.
2. 24-14 ayar altin bir yuzugu ruja surtunuz.
3. Icinde kursun var ise rujun rengi siyaha doner.
CADIARZU

ya bi şeyin verdiği şey nekadar çoksa,götürdüğü de okadardı..., kalıcı rujlar,wateprofler,kapatıcılığı çok olan pudralar vs..hepsinin var malesef kötü yanlarıalsanaalsanasmile,ama kurşun var die de dior rimel ve pudramdan ve shiseido renkli nemlendiricimden vazgeçemem delikafadulden atın ölümü arpadan olsun tam bir ''turkish'' zihniyetindeyim bu noktada kaydirigubbakcemile3

evet malesef bende dior, lancome, shıseıdo, chanel,estee lauder kullanıyorum hep ysl yeni girdi rujlarım arasına bilmiyorumkismile herşeyde var bile bile kullanıyoruz ne güzel kaydirigubbakcemile3

sigaram yok alkolum yok tek alışkanlığım bu, bundan da ölmem zaten bizim aile çok yaşıyor delikafadulden

kızlar selam dünya üzerinde tamamen bitkisel olduguna dair belge alan tek firma yves rocher ürünlerinde kullandıkları bitkileri kendileri üretiyor ve kendileri imalatını yapıyorlarmış fransada bir bölgede bu iş için özel organik bitki yetiştirme arazileri bulunuyormuş markanın şu anda müşterilerine özel indirmi başladı 2 üründe %30 3 üründe %40 +kolye hediyesi var mağazaya internetten üye olabilir yada alışveriş sırasında kartınızı alabilirsiniz böylelikle indirimler her ay size bildiriliyormuş
ürünlerin bazılarından resimler

günümüzde o kadar kimyasalla içiçeyizki kozmtikte böyle bir firma olması güzel sizlerede önermek istedim ürün katalogu nette var googleda firma adını yazıp aratınca çıkıyor link veremiyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…