Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

talc'ın cıkması ıyı bırsey kızlar,cilt icin zararlı maddelerden,kanserojen..
eminim ki la roche yaglı cıltler ıcın ıbaresi yazıyorsa dengeleyici yag emıcı baska zararsız maddeler katmıstır.

canım gule gule kullan

olsun cnaım lafımı olur,sen kendıne uygun olanı bul yeter ki olumunekankayizsmile

hıhhh sonunda topikte birileri bişi almış lakin tam yerine oturmuş aldıkların canım hehehe :))))
güle güle kullan da yenilerini al :)

hımmm inşallah öteki ay indirimde olur ozamanda alırız gece kremi niyetine :))) spfli ürün çok pahalıya gelio canım işe yarıomu yaramıomu bilmioz yorumda yok biraz risk gibi gelio almak :) deneme ürünü verseler biraz aslında süper olurdu yaww
la roche kaç ml canım 1 ayda bitmez bence :)
bakalım yağmur yağmazsa gidiebilim bu gün :)alıncada eklerimmmmm
bu arada senin elfler ne alemde gelmedimi hala?

ya kızlar ben koltuk altı için deodorant roll on arıom sanırım benimki leke bırakıo (((

donutcum bende onu dicektim talc zararlı değilmiiiiii die sen sölemişsin :))))

oyle ıkılemlı bır mevzukı magrentacım...

dermatolog arkadaslarım sadece organık olan urunlerın etkılerının bır yere kadar oldugunu soyluyor,kimya olmadan olmaz dıyorlar..kimya deyıncede dibine vuruyorlar,insan ne yapsın bılemıyor.

2 ucu b.klu değnek desene hepsinde orta karar bişi buylmak lazım cilde dikkat edioz ama sabun ve şampuanlarda kimyasal insan napcağını şaşırıyor yaww

canım kodunun farklı olmasının sebebi o ürünlerin hemen hepsinin türkiyedede üretiliyor olması. yani vichy tr'de de üretiliyordur bayilik olarak. sebep bu bence. tr barkodu o vichy nin.. bu arada arkadaşlar araştırmadan kopyalıoruz bunları hep ama bişey dikkatimi şekti marks&spencer israil değil ki gayet ingiliz sahibi de saf ingiliz lady diana'nın erkek kardeşi... ne kadar güvenilir bunlar anlamadım...

Canlar, talc zararlı evet :1ninca:
ama ben çok memnun kalmıştım, cildim hassas olmasına rağmen sorun olmadı. O nedenle memnun kaldığım ürünü değiştirmek istemiyorum...gerçi cildim artık yağlı değil ama yine de parlama yapan bir şey kullanmak istemem.:umursamaz:
Az önce eczaneye gittim, eski üründen varmış ellerinde, ayırdılar. Bu hafta içinde alacağım eski La Roche'umu...
:lepi:

güle güle kullan kuşummm boshayallersmile
o max factor şeysilerinin fiyatını öğrenebilr miym?
bi de swatch istesem,önceden aldıklarınla birliktee :kedi:

hımm anladım kuşum mercii bayanssulusmile

bu ruja bayıldım ya tam istediğim tonda bir pembe çok hoş dior un
donutcum dior rujlar 69 tl miydi ne zamandır diordan ruj almadım fiyatlar artmışmıdır acaba
ne diyet ama ohaoldumsmile

Canım Marks & Spencer o listede çünkü kurucularından birisi (Micheal Marks) ısrail asıllı bir Rus. Diğer kurucusu Thomas Spencer Ingiliz. Hatta bu mağazalar zinciri direkt Israili fonluyor(muş), ne kadar doğru bilemem...
Günlük hayatta kullanılan pek çok şey (sakız, içecek, izlediğimiz dizilerin senaristleri, filmlerin yapımcı şirketi vs vs) Israil asıllı. Yani kurumsal şirketlerin çoğu Israil asıllı kişiler tarafından kurulmuş.
Ben sırf menşei Israil diye şu aşamada bütün bu markaları hayatımızdan silip atmayı şahsen doğru bulmuyorum, ama herkesin fikrine saygım sonsuz..

bu ruja bayıldım ya tam istediğim tonda bir pembe çok hoş dior un
donutcum dior rujlar 69 tl miydi ne zamandır diordan ruj almadım fiyatlar artmışmıdır acaba
ne diyet ama ohaoldumsmile

Bu ruj çok güzelmiş gerçekten de...sanırım fiyatları 65 tl civarı Dior rujların, Donut daha iyi bilir ama, bende en son 1 sene önce Dior dan aldım....

evet canım çok hoşuma gitti benimde rengine bayıldım şuan swatchını buldum bihterin dudagındaymıs kaydirigubbakcemile3

selam kızlarrr bende aldıklarımı eklicem ama hizliresimde hata oluşuyor başka yöntem olarak nerden ekleyebilirim

bencede süper valla :ecrin_bebek:
chanel ve dior kullanıyorlarmıs canım rujlarında birde kırmızı tonda var chanelin oda çok güzel şimdi gördüm onuda harika bi rengi var makyajında da mac fondoten ve mac pudra göz de ise mac powerpoınt göz kalemi kullanılıyormus rimelini bilmıyorum denk gelmedim ona kaydirigubbakcemile3

saol tatlım paylaşım için opuyorumnanaktan Dediğin kırmızı ruju biliyorum, onu görünce bayılmıştım rengine, gerçi çok kırmızı çok sürmüyorum ama bazen gece çıkarken hafif göz makyajı ile kullanıyorum bayanssulusmile

yükleyemedim neyse aldıkları yazayım...
beyu kaç kalemi
şampanya rengi oje
şeftali floramarın ruju rengi çok hoşuma gitti
flormar pudra
flormar fondeten
bu ikisini özellikle düğünler dernekler var kuaförlere gidip kat kat makyaj yaptırmamak için aldım kendim makyajda süperim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…