Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
vereliniortak
waikiki türk markasıdır.
lütfen dikkat ebrucum.
ilk kuruluşu yabancı bi ülkedir ama türk iş adamı almıştır.
barkod numarasından araştırırsan görürsün canım
spenceri bilmem.

vereliniortak

Evet tatlım, bende katılıyorum bilinçli tüketici olmak lazım, çok kaliteli bulduğum türk markaları var, onları kesinlikle tercih ediyorum bende. Sadece kozmetikte nedense elim hep yabancı markalara gidiyor, cildim hassas ondan öyle seçimler yapıyorum. Flormar ve Golden Rose kendilerini çok geliştirdi, bunu görüyorum ve umuyorum ki daha da gelişip MAC gibi dünya çapında bir marka olurlar (mesela Golden Rose ABD de satış yapıyormuş, ki yüzlerce markanın olduğu bir pazara girmiş olması bile çok başarılı ) boshayallersmile

ben rimelde maybelline tercih ediyorum en iyisi o gibi geliyor bana.
eyeliner olarak da en son flormar'ınkini aldım o da gayet iyi, memnunum :)

bu nası tatlı bi renk
buna benzer bi renk biliyormusunuz
mac yerine gecebilecek bi ruj :asigim:

Aşkom, ELF 'in Mineral serisi Lipsitcklerinde
Barely Bitten rengi, bu tona çok yakın. belki 1 ton koyudur ama yakın.:lepi:
Ben çok severek kullanıyorum...
zemuszemus

Çok haklısın donut...kaydirigubbakcemile5
Ama geliştireceklerdir kendilerini mutlaka...
Geliştirmeleri için de, onlardan da alışveriş yapmamız gerekiyor.
Fondoten-pudra içinize sinmese de rujdur fardır alabiliriz. ki ben alıyorum zaten.
Çok ta severek kullanıyorum...
zemuszemus

Bir de şimdi yine forumda boykot grupları çoğaldı...:1ninca:
Yakında gene unutulacak...

Ben, gerçekten bir şeyler yapmak gerektiğine inanırım.
Yaparmış gibi görünmek değil.
O markayı alma, şu markayı sürme, giyme
diyerek olmaz...Olur da, çok etkisi olmaz. Elbet o markalar yine alıcı bulacak, zaten aşmışlar artık...

Duyarlı birey olarak, fiilen gidip gönüllü çalışmalara destek olurum.
Barış derneklerinde çalışırım. Savaş karşıtlarına destek veririm.
Konferanslara katılırım, eğitimler veririm, onlar için araştırmalar yaparım, çeviri yaparım. Kitap sağlarım...
Kamuoyu bilincini yükseltmeye çalışırım.
Okurum, anlarım...
Eyleme geçerim...Meydanlara çıkarım...:lepi:

Sizi bilmem ama, ben, bir saldırı olmasını da beklemem bunları yapmak için.
Benim hayat tarzım böyle...Kültürüm, alışkanlıklarım böyle...O yüzden edilgen/salt yönetilen olmam...:1ninca:
Size de tavsiye ederim...
kaydirigubbakcemile5

Eskiden kaliteleri cok dusuktu Aprilcim,uhu kokusu bile oluyordu glosslarda.Ama kaliteyi yukarı cekınce birde teknolojiye ayak uydurup online alısveris imkanı sagladıklarında,alısveris merkezlerinde noktalar actıklarında satısları nasılda katlandı.Devamını beklıyoruz :)

bir tek şeyi merak ediyorum. şimdi bunların arasında yahudiler var. tamam. ama yahudi olup israile yardım etmeyenler yokmu?.
yani sırf sahibi yahudi diye onun ürünlerini ve kıyafetlerini almamaya karşıyım..
ha para yardımı yapıyorsa okey.almam.
estee lauder ediyor diye duydum. ama diğerleri için böyle bir bilgi varmı.

çünkü bu öyle bir duruma gelirki mesela, yahudi asıllı sanatçıların filminide izlemeyelim hasılattan para alıyorlar yada şarkılarını dinlemeyelime.steven spielberg , , woody allen, liz taylor ,barbra streisand ,,vs gibi....

Son düzenleyen: Moderatör:

aslında haklısın ürünlere baktığımızda hemen hepsi türkiyede iyi satış yapan ürünler ve onlardan almamak israilin insanlara zarar vermesini gercekten önleyecekseki bu sadece türkiye ile olmaz o ürünlerin gönderildiği hiçbir ülke o üründen almazsa belki etkilenebilir sonra aslında bunlar dışındada pek çok marka var biz bunların satıştan elde ettikleri karı ne yaptıklarını biliyormuyuz hem ürünleri boykot etmek kalıcı bi çözüm değil

yani ne bileyim ben,adam musevi asıllı,, abd li. yada avrupalı. her neyse.
ama israile zerre yardım etmiyor. neden bu durumda onun ürününü almayım ki.,
sırf adam yada kadın yahudi diye bunu asla yapmam. o zaman benim yaptığım şey ırkçılık olur. buda bana ters.

oyy aprilim ne güzel açıklamışsın canım yaaaa duyarlı olup konuya dar açıdan bakmayanlardan olmak lazım ben mesela lorealin ürünlerini hayvanlara deney yapıo die kullanmıodum facede hacer bişi yazmış oraya yazdım hatunun bitanesi israille bunun ne alakası var die yazmış ne saçmaymış benim nedenim malesef at gözlükleri ile dolaşıyolar

günaydın hatunlar iyi sabahlarrrr çok güzel fotoğraflar çektim elflerimle denedim sürdüm sürüştüdüm kiiiiiiiiiii telefondan aktardığım bluetooth cihazım evde kalmış

günaydın herkeslereeeeeeopuyorumnanaktan
ben güneş kremini sonunda aldım la roc. xl 42 TL
gelince resmini şeettiririm
bu ay kredi kartına fazla yüklenmezsem öbür ay loccatine almayı düşünüyorumzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…