Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ay sonunda,gule gule kullan canım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Canım burası şimdi yazacaklarımı yazmanın yeri değil, muhtemelen ban yerim ama şunu söylemeden geçemiyecem (ki biliyorum çoğıunuz katılmayacaksınız bana) Amaç din-dil-ırk ayır etmeden insanlara yardım ise bu dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama amaç ortadoğunun lideri olup Batıdan uzaklaşmak ise ben bir dakika durup ülkemin ve vatandaşlarımın refahını düşünürdüm şahsen. Amacım kesinlikle israil'i savunmak değil, demek istediklerimi de açık açık da yazamıyorum ama neyse....

ay sonunda,gule gule kullan canım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:dilcikar: noolmuş yani kararsız şeymi denemek istiyosun bana naniknanikkaydirigubbakcemile3

magrentanın suçu napimm hep fikrimden caydıyo bu cadı. la rocha danda vazgeçti shisedoya döndü hatun ayy bu kocayı nasıl alcak kaydirigubbakcemile3

Bende şunu anlamlandıramıyorum,sabah yıne Iskenderunda ve Hatayda şehitler verildi..
Önce neden kendi söküğümüzü dikmiyoruz,neden kendi insanımızı güldürmüyoruz ???

Herşey bitti,dibinde ağlayan anneleri görmeden sıra başkalarına mı geldi ??

Şimdi bu dedigim "yardım etmeyelim" manasına getirilecek..hayır asla degil..ama önce kendi insanımızın yarasını saralım..Sonra siyasi ulusal meydanlarda ahkam keselim,Kasımpaşa nagraları atalım..

Son düzenleme:

ama ben la roche demıstım, ah sakalım olsada sözüm degerlense kaydirigubbakcemile3

valla bende kozmetik alışverişimi erteledim şimdilik malum çalışmıyorum alınca koyucam resimlerini inş

Son düzenleme:

hayırlısı olsun kremin canım resmini bekliom yorumlarını bekliom ya napiym ne bilem ben la rocheun lorelain olduğunu pofff ne güzel karar vermiştim ((
öteki ay locciante indirimde olcakmı bakalım :))) olmazsa vay halimize tahminimce gece için kremim bitmeye yaklaşır bende alayım diorum hehe başka bişi denemeden
bu arada sen güneş kremimi alcan loccianteden?
hjaja bu arada ben kocayı buldum allahtan yoksam napardım yaww
bende öyle düşünüyorum kendi ülkemizde de yardıma muhtaç o kadar insan varken neden dışarı koşuyoruz önce kendi milletimize yardım etmeliyiz bence ama anlam veremiyorum malesef
ama ben la roche demıstım, ah sakalım olsada sözüm degerlense kaydirigubbakcemile3

hehehe oh ohhhh sen ruj gurususun kızım kremde güvenmedi sanaaa PPPPPPPP
bende çok bi b.k biliom gibi hehehehebilmiyorumkismilebayanssulusmile

aşk olsun :))) sadece bıldıgım ve kullandıgım markalar hakkında konusmak ıstıyorum.Ucuncu sahıslardan duyduklarım ve okudugum yorumlar dogrultusunda onerıde bulunmak ıstemedıgım ıcın herseye tavsiye yapmak ıstemıyorum canım

bana mı yazdın kız bunu şaka yaptım kızzzzz PPPPP senin eline su mu dökebiliriz denemediğin şey kalmamış sürekli ruj eklion yaa ondan dedim zemuszemusbayanssulusmileboshayallersmile

vereliniortak bencede en doğrusu haklısın yani tatlım birilerinden duysan bile kendin deneyip görmen başka olur tabikide sonuçta herkes herseyden hoşlanmaz zevkler değişir donutcum

Ablacım çok haklısın...ki benim Türkiye'de de bir sürü Musevi arkadaşım var.
Bir dönem çalıştığım yerden de pek çok İsrailli arkadaşım var. Hepsini aynı kefeye koymam mümkün değil...:1ninca:

Şimdi kozmetik markalarını giyim markalarını boykot ederek bu durumu çözebilsek, amenna...Ama imkansız. Yapılacak en alakasız şey boykot etmek...
İki devlet (TR ve İsrail) hala çılgınca gereksiz dış ticareti sürdürürken,
hatta askeri anlamda Türkler İsrail ordusuna eğitimler verirken (Hava kuvvetlerine)
bizim yapacağımız hiçbir boykot, hedefine ulaşamayacak...:1no2:

Eğer rahatsızsak bir şeylerden, yönetime bunu hissettirmeye mecburuz.
Verdiğimiz oyların hesabını soruyor muyuz ?
STK larda sesimizi duyurmaya çalışıyor muyuz?
Yoksa bunlar için vaktimiz mi yok ?
Eğer öyleyse, üzgünüm, sonuçlara katlanacağız...

Canım Loreal de Fransız orjinli, İsrail ortaklı bir firma.
Hayvan deneyleri konusunda da ismi ayyuka çıkmış bir marka.
5 yıl içerisinde bunu durduracağını ilan etti...
The Body Shop'un satış-pazarlama faaliyetlerini Loreal grubu devraldı. Ama üretim aşamasında yoklar. Yani TBS hala hayvan deneylerine karşı duruyor, hatta kampanyalarda öncü rol oynuyor. :1rolleyes:
bakalım Loreal durduracak mı, bekleyip göreceğiz...
:lepi:

Canım pek anlamadım demek istediğini ama
elbette şimdi gidip Filistin'e yardım gemisi göndermek yerine,
doğuda güneydoğuda aynı yardıma muhtaç vatandaşlarımızı görmezlikten gelmek ne derece doğru ?
ama bunu da ban almayı göze alarak yazıyorum ki:
ne yazık ki bu vakfın da pek masum olmadığını düşünüyorum.:1ninca:
Üstelik, benim hayat görüşüme uymuyor kitlesi.
Ekranda izlerken, çalışan profili belli, bana çok uzak.
Neyse, bu konuyu başka zaman detaylı konuşuruz özelden vs...

Değil mi ya? haklısın donutcum... vereliniortak

bana mı yazdın kız bunu şaka yaptım kızzzzz PPPPP senin eline su mu dökebiliriz denemediğin şey kalmamış sürekli ruj eklion yaa ondan dedim zemuszemusbayanssulusmileboshayallersmile

canımmmmmm yanlıs anladın benı,alınarak yazmadım bu cumleyı aslaaaaaa.
Cunku cılt bakımı bu sonucta,o yuzden cıddıyetını anlatmak ıstedım olumunekankayizsmile

vereliniortak bencede en doğrusu haklısın yani tatlım birilerinden duysan bile kendin deneyip görmen başka olur tabikide sonuçta herkes herseyden hoşlanmaz zevkler değişir donutcum

birde olay makyajdan süsten püsten cıkınca daha hassas olmak gerekıyor,biz nacizane paylasıyoruz ıste vereliniortak

burada hepimiz birbirimize kullanığımız beğendiğimiz ürünleri öneriyoruz herkesin cilt yapısı farklı olabilir tercihi farklıdır maddi olarak ayıracağı bütçe farklıdır burası sadece paylaşım yeri öneriler özellikle cilt konusu hassas tabi donutcum sana katılıyorum bir krem birine ii gelir diğerine gelmeyebilir sonra dermokozmetik her zaman daha sağlıklı bi tercih haklısın tatlım vereliniortak öpüyorum opuyorumnanaktan

ay el sıkısma cok resmı oldu kaydirigubbakcemile3
ben su smıley ıle öpmek ıstıorum kaydirigubbakcemile5

Ya kızlar,
ben geçen yaz La Roche Posay Anthelios Fluid yağlı ciltler için özel güneş koruyucu kullanıyordum 30 faktör...Ve çok memnundum. Bu yaz da aynısını almayı düşünüyordum. ama bir blogda okudum ki,
formülü değişmiş. içeriğinde matlık veren Talc çıkarılmış ve artık gayet yağlıymış, emilmiyormuş...:1ninca:

Öyleyse almam ben de...:umursamaz: Ama ne alacağımı da bilmiyorum sinir oldum ya...
:gitme:

anladım çok eskide duymuştum waikikiyi değişmiş olabilir tabiki
şu andaki markalar resimde

2tanesinden 2-3 adet ürünüm var sadece.gerisi ile alakam yokk kaydirigubbakcemile3 ha bi de yılda 1-2 kez mc' a giderim. hayatımızdaki çok şeyden vazgeçicez dedikleri bu muymuş diye gülümsedim kendi kendime :kedi:
yalnız dikkatimi çeken bi şey var,ısrail kodu 729 diye biliyorum ama elimdeki vichy ürününün ülke kodu 333. bu işte bir hata olmalı ?

boykot etki eder mi etmez mi bilmem,bu konulara aklım azcuk bakiredir ama ısrailli firma sahiplerinin Türkiye'de meydana gelebilecek boykotlardan korktuklarını okumuştum gazetede.
demek ki bi şekilde etkisi oluyor ki insanlar çekinmişler bu durumdan ve haber olmuş diye düşünüyorum.ayrıca Türkiye'nin ülke bazında boykot yapması bekleniyormuş.sınırdan alınmayacakmış ısrail'den gelen ürünler.ne derece uygulanır bilemem ama gazetede okudum yine :kedi:

Son düzenleme:
bence bunu iyice bir araştır bakalım çıkarılmışmı gerçekten çünkü benimde cildim yağlı bende bu ürünü kullanmayı dşünüyordumm

bence bunu iyice bir araştır bakalım çıkarılmışmı gerçekten çünkü benimde cildim yağlı bende bu ürünü kullanmayı dşünüyordumm

oooo aprilim sende güneş kremi arayanlar klübüne hoşgeldin ben sanırım bugün iş çıkışı alıcam ya da yarın kartım kesilsin die bekliodum jackalcım sende hoşgeldin araştıralım paylaşalım alalım bi an evvel

[/url][/IMG]

kızlar bunlada benim yeni topladıklarım:):)
max factor un eyelıner kalemlerinden yeşil ve siyahını almıştım çok beğendim mavi ve kahvesinide aldım (bu kadar boykotun üstüne tuz biber oldu ama )

gliss in sürekli kırık saçlar için olanını almıştım bu sefer parlaklık vereni aldım kokusunaaa bayıldımmm :)

makyaj çantası içinde mini boy rimel ruj ve kalem le hediye verildi :)::)

mavi olanda maybelinin diplıner i özendim aldım ama kolay sürülüyor gibi geldi bakalım öğrenicezzz :):)

bebeğim inan ya görmedim yada farketmedim yazdığını bundan sonra senin yazılarını 4 gözlen okurum olumunekankayizsmile

gelsin hemen resmini koycam. Loccatineden badem elma kremini alıyım diyorum gece kullanırım. Bide bakalım la rocha nekadar gider o bitincede loccatine spf40 deniyim diyorum ama tabi tüm bu düşünceler kart limitime bağlı her gördüğümü alırsam
bunlar gene kalırkaydirigubbakcemile3

alır almaz koy resmini olarmı:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…