Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet bunlar yeni aldıklarım

Eklentiler

• $DSC01402.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 47
  • $DSC01409.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 33

ben de kullanıyorum çok memnunum zemuszemus

donutum canım çoooooook teşekküğr ederim sen tam bi guerlaincisin satış yapsan anca bu kadar iii tanıtırsın ..alkisalkisalkis ama öyle bi anlattınki çok istediğim terracotadan vazgeçtim nerdeyse yeni sezon olan çok cezbetti benidelikafaduldenaşık oldum resmen yaahhuu:asigim::asigim: ama ona şuan 140 veremem ki kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Canım vazgecmeeeeeeeeeeeeeeeeeee,neden klasik efsane terracottasını almıyorsun ? Bence efsaneler herzaman guzeldir :asigim: :asigim:
Guerlainin terracottası uzerıne yok emın ol,yuzunu camur gıbı yapmıor,turuncuda yapmıor,kolay suruluyor,guzel yayılıyor,disko topuna dondurmuor :asigim: :asigim:

tamamdır bebeklerim mesaj alındı veeeee Dr. Murad unutuldu bilemopuyorumnanaktan

bumu magrentam.

Yüz ve vücut jeli

Açık renkli ve güneşe hassas ciltlerin korunmasında kullanılır. Güneş ışınlarının yol açtığı güneş yanıkları ve lekeler gibi görünen zararların yanı sıra; cilt kanseri, erken cilt yaşlanması ve ciltteki DNA’ nın bozulması gibi gözle görülmeyen zararlara karşı korunmada etkilidir.

ama bebeğim bu krem sanki hani güneşlenmeye gidince güneş yağı sürerizya onun gibi geldi bana bilmiyorumkismile hani ben günlük istiyorum bu ağır olmazmı zaten hem yüz hem vücut diince bana garip gelio nedense

evet bunlar yeni aldıklarım
güle güle kullan

canım bu sekılde

aaaaay çok güzelllllmiş ...ben bronzer makyaj yapmayı bilmıyorum kızlar mafoldumben...becerebilecegime inansam alırım vallaha

hhhhhhm kızlar dr. murad konusunda size çokta katılmıyorum cilt bakım ürünleri gayet başarılı yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…