Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlarrrr imdak ya yardım edin

uzun zamandır spf korumalı krem istiyorum ama henüz karar veremedim. 3 seçeneğim var
bana şunlar arasından fikir verecek varmıbilmiyorumkismile

1)
03373424901.jpg

Murad
Enerji Verici Nar Nemlendirici SPF15 50ml/2oz
54TL (çilekte)

2)
03745724901.jpg

Düzeltici Nemlendirici SPF 15 50ml/1.7oz
58 TL(çilekte)

3)
P.aspx

Loccatine Badem Elma Nemlendirici Losyon SPF40 - Almond Apple Velvet Face Fluid SPF40
125 tl

favorim loccatine ama % 40 indirim bittiyse 125 TL vermek istemiyorum şimdi. murad hiç kullanmadım sizce nası?

bulamazsan sorun diil canım benim... başka zamanada kalsa olur acelesi yok nasılsa, yorma gece gece kendini lütfennnn boshayallersmile

valla flormar ojeleri dışında bende ürün almadım birde fiyatlar cecile ile aynı hemen hemen ve cecile ürünleri italyadan geliyor yani daha kaliteli o yuzden onu almayı tercih ediyorum zaten

ama cilt tipin nasıl soylemısın be canım

banamı dedin bebişim bilmiyorumkismile

hassas vw karma öyle aşırı yağlanma yada sivilce problemim yok

2. sıradaki çok iyi nemlendirmiyo gibi yorumlar okudum ama kızarıklığı önlüyomuş

benmde kılcak damarlar üst yüzeyde yani çok kızarıyorum

loccatineye aşığım ama daha yeni netten bi dünya alışveriş yaptım bide 125 ona vermek istemiyorumboshayallersmile

pff kararsız kaldım :umursamaz:

canlarım bu bourjois mavi renkteki maskaradan almayı düşünüyorum...iyi oldugunu duydum....sizce nasıl bilen vaarmı bi de fiyatı ögrenmek istiyorum.......zemuszemus

244ec29.jpg
2uhvifb.jpg

kızlar bu guerlain terracotadan kullanan varmı?kullananlar hangisini önerirsiniz?ben beyazım dogal bi bronzluk ve ışıltı istiyorum allık olarak kullanıcam ..strawberrryden almayı düşünüyorum sizce hangisi daha kullanışlı?yardımcı olurmusunuz?

244ec29.jpg
2uhvifb.jpg

kızlar bu guerlain terracotadan kullanan varmı?kullananlar hangisini önerirsiniz?ben beyazım dogal bi bronzluk ve ışıltı istiyorum allık olarak kullanıcam ..strawberrryden almayı düşünüyorum sizce hangisi daha kullanışlı?yardımcı olurmusunuz?

Guerlain benden sorulur kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hemen atlamak ıstıyorum kaydirigubbakcemile3

Guerlainin hicbir terracottasında sim bulamazsın canım,bu petek olanında cok cok hafif bir ışıltı var..belli belirsiz..bak gun ısıgında elıne yogun olarak aldıgında bile simi bu kadar,ki sen bunu kabuki ie uygulayacaksın,ambalajındakı ıcındeki seni aldatmasın :) eger beklersen ben sana cumartesi swacth yaparım.

rrrpmp.jpg

g2.jpg

Digeri aktif bronzer tarzında,yuzunu gunese hazırlıyormus sozumona..Hic gerek yok bence..

Işıltı ıstıyorsan zaten aktif bronzeri kafadan elıyoruz,beyaz tenli ise blonde olanı almalısın..Cok hafif tatlı belii belirsiz bir bronzluk verıyor.Herkesi tatmın etmıyor ama bu kadarı.Ben yuzumde bellı olan bırsey ısterım dersen eger bruneyide tercih edebilirsin.

Ha birde su var bence bunlara cılekte 80 verecegıne tekin acardan 139 tlye yeni sezon 4 lu terracotasından al,enfessssssssssssssss

guerlain.jpg

Son düzenleme:

2. sıradaki çok iyi nemlendirmiyo gibi yorumlar okudum ama kızarıklığı önlüyomuş

loccatineye aşığım ama daha yeni netten bi dünya alışveriş yaptım bide 125 ona vermek istemiyorumboshayallersmile

dr muradın birkac urununu kullandım,memnun kalmadım ben.Cevremde kullanıpta bunamı bu kadar para verdık dıyende cok..

Bence sen ver hep kullandıgın urune 125 tl memnunsan..cunku rısk alacaksın dıger turlu.Begenmezsen birde ustune o kadar zararın olacak.Baska seyde cımrılık et :)))) Tenınde cımrılık etme :)))

Son düzenleme:
kızlar vichy ürünleri ay sonuna kadar indirimli 40 ml nemlendirici aqualia thermal 27 lira ben kullandım güzel bir ürün tavsiye ederim oyle çok ucuk paraar vermeye gerek yok roc ve vichy gibi dermokozmetik ürünlerin hem fiyatları uygun hemde gercekten kaliteliler

kızlar vichy ürünleri ay sonuna kadar indirimli 40 ml nemlendirici aqualia thermal 27 lira ben kullandım güzel bir ürün tavsiye ederim oyle çok ucuk paraar vermeye gerek yok roc ve vichy gibi dermokozmetik ürünlerin hem fiyatları uygun hemde gercekten kaliteliler

Haklısın canım. Ben de bir zamanlar yüz temizleme jeli, tonik, gece ve gündüz kremleri falan kullanmış, çok da memnun kalmıştım.
İndirim bilgisi için teşekkürler.

dr muradın birkac urununu kullandım,memnun kalmadım ben.Cevremde kullanıpta bunamı bu kadar para verdık dıyende cok..

Bence sen ver hep kullandıgın urune 125 tl memnunsan..cunku rısk alacaksın dıger turlu.Begenmezsen birde ustune o kadar zararın olacak.Baska seyde cımrılık et :)))) Tenınde cımrılık etme :)))

dr murad,reklamını iyi yapıyo sadece bence ,sayesindee baya paramız gitti
annem selülit ben sivilce ürünlerinii alıncaa .. sivilce ve kızarıklık konusunda bence idare eder seviyedeydi,selülit içinsee zaten sorma gitsinn

dr murad yerinee biraz daha uygun fiyataa ama çok daha etkili ürünler bulabilirsinn bencee :)kaydirigubbakcemile5

dr murad,reklamını iyi yapıyo sadece bence ,sayesindee baya paramız gitti
annem selülit ben sivilce ürünlerinii alıncaa .. sivilce ve kızarıklık konusunda bence idare eder seviyedeydi,selülit içinsee zaten sorma gitsinn

dr murad yerinee biraz daha uygun fiyataa ama çok daha etkili ürünler bulabilirsinn bencee :)kaydirigubbakcemile5

evet,zaten ben artık hıc yenı bır cılt urunu denemıyorum.kullandıklarımla devame edıyorum.makyaj malzemesi gibi degil sonucta

lattecim 15 faktör yetersiz canım bende la roche posaya falan bak birde loccianteye ama indirimiaysonunda ve başında beklemen lazım bende en kısa zamanda alıcam acep gübeş kremimi alayım yoksam loccianteden mi alayım 40 faktör olanı karar veremedim :)

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkes aldıklarını güle güle kullansın
ruj cennetine dönmüş burası yawwbayanssulusmilebayanssulusmile

X