Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
spesifik bir renk mi olusturmaya calısıyorsun canım,ben anlamadım.
Gule gule kullan buarada :)

benimde ebay siparişlerim geldi :)) hepsini çok beğendim ,pudrasnın başka tonunu kullanıyordum,çok severek ,farklı bir ton aldım bu kez..
revlon pudra
jel eyeliner
ve 12 li mini göz kalemi

Son düzenleme:
canım istediğim mercan rengi bulamaynca kendimi karışımlara verdim napim gittiğim bütün kozmetiklerde mercan rengi dedim mi direk turuncuları çıkartıyolar sinir oluyorum bende böle bişi yaptım :) teşekür ederim bu arada donutcum kaydirigubbakcemile5hihoyyyt

canım gir su adrese

http://hizliresim.com/

browse yazan yerden fotonu sec.
fotonu sectıkten sonra yukle yazan yerın yanı aktıf hale gelıor.
ordan 17" monitor seç
yükle tusuna bas

yukledıgın foto ekranda belırecek,
Resim adresi yazanın altındakı lınkı alacaksın

Pandoram güle güle kullan balım kalemler çok şirin duruyor opuyorumnanaktan

simli degil mi loose powder? gule gule kullan pandoracım.bronz tonlarda sanırım

yahu baksaydın ya maybellıne koydugum gloss ve ruja.belkı begenırdın

aprilim ,canımmtşk ederim ,gerçektende çok şirinler,çok ta sevdim...opuyorumnanaktan
donut canım bare ıts all powder ışıltılı pace tease- şeftali tonu bu, bronz değil yani..
aydınlatıyor yüzü hem ,tonu dengeliyor ,revlon bare ıts all grubu vazgeçlimezim benim kaydirigubbakcemile5

bayagı koyu duruyor cunku ambalajının ıcınde canım,yada ısıktan.

Son düzenleme:

kızlar yaa renklere baaakkıınnn gene ruj rahatsızlığım depreştiiiii boshayallersmileaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

bu arada üst dudağın kirli görüntüsünü şimcik fark ettim kız dudik bıyıklarını umursamamış görinii kaydirigubbakcemile3

PANDORA güle güle kullan canımbayanssulusmile
ilarzu da jel eyeliner arıyordu seninkini gördü mü acepCADIARZU
ne kadar aldın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…