Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ben de 500 :lepi:

var mı arttırann :roflol:

o ne kız nerde muhafaza ediyorsunuz o kadar ruju unutur insan ya renkleri falan hepsini yanyana koyduğunu düşünsene abooo 12 kişilik masa dolar heee sempatiksalakcinni

ya ben alısverıskolıgıyım,hastayım dıyorum ınanmıyorsunuz :1no2:

benım oyle cekmecem makyaj kutum yok ,direk makyaj dolabım var kızlar

ben de 500 :lepi:

var mı arttırann :roflol:

o ne kız nerde muhafaza ediyorsunuz o kadar ruju unutur insan ya renkleri falan hepsini yanyana koyduğunu düşünsene abooo 12 kişilik masa dolar heee sempatiksalakcinni
he yaa sankim eskiden böyle çeşit çeşit ürünler mi vardı Annelerimiz bir ruju hem far hem allık hemde ruj olarak kullanırdı yaadelikafadulden

tabiki olur,ama bu aksam olmaz.Cumartesi aksamı çeker koyarım.Serdar Ortaca gidecegim bu akşam :)))))))

ben 300 u gecicem yakında,hiç sormaa akannehir

300 e yakın rujun mu var delikafadulden
makyaj malz. için ayrı bir dolap mı delikafadulden

ay bayılazaam

ama bu renk ruj hala bulamadım bennnnnnnnnnn

var mı olan goren duyan biri bu renk ruj kızlarrrrrrrr

he yaa sankim eskiden böyle çeşit çeşit ürünler mi vardı Annelerimiz bir ruju hem far hem allık hemde ruj olarak kullanırdı yaadelikafadulden

ay evet yaaa o rujlar da genelde pembe olurdu dimi her şeye gitsin diye

yanaklara dokundururdu al sana allık:)) az göze al sana far rujla tamam:)))

tabiki olur,ama bu aksam olmaz.Cumartesi aksamı çeker koyarım.Serdar Ortaca gidecegim bu akşam :)))))))

bekliyoruz cidden yaa heç o kadar ruju bi arada görmedim

bi ara NTV de O An diye bi bölüm vardı. çok değişk fotoları falan gösteriyorlardı hani

senin fotoyu gönderecem oraya

yanına da not yazacam :

Bir alışveriş çılgının kendini kaybettiğini kanıtlayan O An :roflol:

tabiki ceker koyarım cumartesı aksamına,ıkı gun once psıkologa gıttım.Ciddi ciddi teshıs kondu,gunde ıkı seyden fazla almam yasaklandı..o derece..kredı kartı lımıtlerımı dusurdum.az nakıt tasıyorum..bugun mesela uc sey aldım..yarın tek sey almam lazım.

ay evet yaaa o rujlar da genelde pembe olurdu dimi her şeye gitsin diye

yanaklara dokundururdu al sana allık:)) az göze al sana far rujla tamam:))

hahah işte aynen öyleydi

bekliyoruz cidden yaa heç o kadar ruju bi arada görmedim

bi ara NTV de O An diye bi bölüm vardı. çok değişk fotoları falan gösteriyorlardı hani

senin fotoyu gönderecem oraya

yanına da not yazacam :

Bir alışveriş çılgının kendini kaybettiğini kanıtlayan O An :roflol:[/QUOTE]
:roflol::roflol::roflol:

DONUTTTTTTTTTTTTTTTTT oha oldum kal geldi cümle kurmayı unuttum sonraada ilarzumu görünce unuttum kızlar napıonuzzz ben benimkileri çekeyimde şok olun 10 taneyi geçmez ruj+gloss hehehe

donutcum canım çekilişle dağıtsan sendekiş fazlalıkları blog aç ilk ben izlerim seni hehe

benımde aklıma gelsı,oyle cok alıyorum kı..bari dedım ınsanlara yorumlarımı soyleyeyım..ama usendım :))) o zamana ben kac kere alısverıs yaparım dedım :))))

ama bu renk ruj hala bulamadım bennnnnnnnnnn

var mı olan goren duyan biri bu renk ruj kızlarrrrrrrr

Bu gerçekten enfes bir renk. Ben d arıyorum ve ben de bulamıyorum. Bulan olursa lütfen paylaşsın. Benim hayallerimdeki rujjjj kaydirigubbakcemile3

Şeniz
:roflol::roflol: ŞenizŞeniz

yok valla,bulamadım..ya acıgı var ya koyusu..

açıkla koyuyu karıştır ,ahanda bu olsun sana o renk..ne edicen 300 ruju.akannehir.fakir fukaraya dağıt diycem..ekmek yoksa pasta yiyin gibi bişry olcak.kafamçokkarıştı.
kıııız.. ev arabagamyoncuiremsu alınır nerdeyse, bu rujlara verdiğin paralarla:1rolleyes::1rolleyes::uhm:

benımde aklıma gelsı,oyle cok alıyorum kı..bari dedım ınsanlara yorumlarımı soyleyeyım..ama usendım :))) o zamana ben kac kere alısverıs yaparım dedım :))))
yap kız haftaada bi yorum yaparsın vatana millete hayırlı biş yapmış olursun ben de başladım heheheh senin kadar diliz ama işte şurdan burdan hehe

hahahah ayyyy doğru yawwwwww bende cimriyim alamıommm heheh ama ev araba alacak kadar param olmadı henüz

Ayy Aprılım ben bu serumun hiçbir etkisini görmedim canım ya.
Hatta kullanınca cildimi daha da yağlandırıyor.bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…