Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benımde aklıma gelsı,oyle cok alıyorum kı..bari dedım ınsanlara yorumlarımı soyleyeyım..ama usendım :))) o zamana ben kac kere alısverıs yaparım dedım :))))

donutcum cidden bi blog aç ilk takipçinde ben olurum

al bebekim canın saolsun sür sürüştür zemuszemus şimdik alıp sürüştürmüceste nesaman sürüştürces opuyorumnanaktanbayanssulusmile

mac_sunsational_swatch.jpg

mac_buoyobuoy_swatch.jpg

bunlar accuk bensio gibim donutum
bide açık renkli rujunun üstüne
STILA-All-Over-Shimmer-Liquid-Luminizer__25149970_0.jpg

stila all over shimmer sürersen tam istediğin renk gibi olur zemuszemus

Resimler alıntıdır

canım yaa o yazdığın markalara hiç rastlamadım nerede satılırki ben ankarada oturuyorum bildiğin yer varmı saatan herhalde ben çok geri kalmışım bilmiyorumkismile

Tatlım eczane markaları bunlar, yeni nesil kozmetikçi gibi eczaneler var ya onlarda bulursun tatlım özellikle alışveriş merkezlerinin içindekilerde opuyorumnanaktan

Ayy Aprılım ben bu serumun hiçbir etkisini görmedim canım ya.
Hatta kullanınca cildimi daha da yağlandırıyor.bilmiyorumkismile

Gerçekten mi aşkom bilmiyorumkismile
umutlarım kırıldı şuanda ama çok ta olumlu yorum okumuştum
:gitme:

bence lattem in ekledigi mac sunsational glaze, çok beziyor donutum o renge biraz ışık olmasa bence aynı ton ışıktan parlamış azıcık....

kızlar bende bugun cicilendim,kendime rimmelden iki ruj aldım,pastelde yeni sezon rengi cıkarmıs.tam bir magenta onuda aldım :))))

rujlardan biri bu rimmel soft coral

2778.jpg

buda diger rimmel dreamy

2785.jpg

pastelin swacthı bulamadım :))) artık onu evde ceker koyarım :)
güle güle kullan canım cok sevdigim renkler boshayallersmile
ya ben alısverıskolıgıyım,hastayım dıyorum ınanmıyorsunuz :1no2:

benım oyle cekmecem makyaj kutum yok ,direk makyaj dolabım var kızlar
300 ruj ve makyaj dolabı waaauuuw diyorum sadece :sm_cool: boshayallersmile
ama bu renk ruj hala bulamadım bennnnnnnnnnn

var mı olan goren duyan biri bu renk ruj kızlarrrrrrrr

3205.jpg

bende bu tür renklere hastayım donutum
golden rose da buldum ince uzun rujlarından 97 numara
üstüne parlatıcıda gecince bu renk oluyor bayılıyorum boshayallersmile

günaydın lattecim nabeeeeeeeeeeer

iim bebekim sen nasılsınopuyorumnanaktan yaa içimden bi ses body shopa git dio diğeri kredi kartın patlak otur oturduğun yerde dio:eek:lmaz: öbür seste zaten allerjin var hava sıcak daha beter olursun dio pffff hangisini dinlesem yaweyvahedigeldismile

iim bebekim sen nasılsınopuyorumnanaktan yaa içimden bi ses body shopa git dio diğeri kredi kartın patlak otur oturduğun yerde dio:eek:lmaz: öbür seste zaten allerjin var hava sıcak daha beter olursun dio pffff hangisini dinlesem yaweyvahedigeldismile

beni dinle latteeeee senin bişeye ihtiyacın yok canım el kremi almaya gidersin yanında fazlasıyla geri dönersin otur oturduğun yerde hava bi acaip zaten gerçi izmirde sıcak ve yağmurlu bana çok ters yerlerde body shop var ben hala fidemedim yawwwww :)))

X