Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bende bugun cicilendim,kendime rimmelden iki ruj aldım,pastelde yeni sezon rengi cıkarmıs.tam bir magenta onuda aldım :))))

rujlardan biri bu rimmel soft coral

buda diger rimmel dreamy

pastelin swacthı bulamadım :))) artık onu evde ceker koyarım :)

cnm ürünlerinin hakkında biraz bilgi verebilir misin özellikle cilt bakım ürünlerini merak ediyorum ... markalarınıda şecemedim bilmiyorumkismile

kızlar bende bugun cicilendim,kendime rimmelden iki ruj aldım,pastelde yeni sezon rengi cıkarmıs.tam bir magenta onuda aldım :))))

rujlardan biri bu rimmel soft coral

bu çok güzelmiş :asigim:

ayyyyyy rimmel soft süpermiş tabe dudak renginide dikkate almak lazım

ankarada oturan arkadaşlarım bana bu markaların bulunduğu bir yerler önersin lütfende şu cahilliğim gitsin

donut birden gözüm açıldı nedense.... delikafadulden tmmdır uygunmuş fiyatı pastelide eklede bari ikisine birden bakıyım şakkıdı

Kârım, canım benim erkek falan yok:roflol::roflol:

bilmiyorumkismile karizmam orta yerinden çatırdadıohaoldumsmile
kaydirigubbakcemile3

latte Allah seni ne yapsın emi kaydirigubbakcemile3 gece gece ne güldm kıs ...kaydirigubbakcemile3

şşşşşşşşlmaz: latteyle dalga geçilmes:dilcikar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Hey Allahım bende karım yazdı sandım kaydirigubbakcemile3

gözenek sıkılaştırıc bişi (tonik, krem vs) önerecek başka kimse yokmudur boshayallersmile

tatlım sana ucuz ve basit bi öneride bulunayım çilek esansı satılıyor aktarlarda onu suyla seyreltip buz küplerine doldur ve sabah akşam yüzünde gezdir gözenekler için züpppper bişikaydirigubbakcemile2

çalışkan üye öperim bebem

bebekim ben oyumu sana verdim bayıldımmm makkajına çikolatamopuyorumnanaktan

rujlardan biri bu rimmel soft coral[/B]

bebekim ruj kolleksionumu yapion kaydirigubbakcemile3 bööle güzel şeyleri koyup duruyosun iştahım kabarıo sonra çok harcama yapıyorum die sevgilim almicak beni:dilcikar:

ben 300 u gecicem yakında,hiç sormaa akannehir

ben de 500 :lepi:

var mı arttırann :roflol:

o ne kız nerde muhafaza ediyorsunuz o kadar ruju unutur insan ya renkleri falan hepsini yanyana koyduğunu düşünsene abooo 12 kişilik masa dolar heee sempatiksalakcinni

aklinialirimsmile

gıızz açıklıkta söleme gel tenhada söle :smiley-cool: şutarafagitti

Şeniz çok tişikkür ederim bidenem:asigim:

çilenk esasnı gözenekleri mi sıkılaştırıyor ben de yapembilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…