Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben ojelerimi bu sene yeniledim
artık hepsi böyle aykırı renkler
bazen normal insan ojesi alayım diyorum ama işte gözüm yine bunlardakaydirigubbakcemile3

ay bende siyah oje hastasıyımm ama maalesef işim dolasıyla fazla metalci takılamıorum :)))))

ben çocukken
suluboya ile boyardım tırnaklarımı
kuruyunca mat olurlardı
bunları ona benzetiyorum,o yüzden sevmiyorum:asigim:

hadi ya bende de kucuklugumden beri sedefli oje fobisi vardır,matlar moda oldu ya pek birsevindim :))))))

bu kdr mat ojeyi daha bulamadım ben boshayallersmile
sitelerde satılıyor matlastırıcı ama onsuz mat yok mu ki boshayallersmile

ben çilek yağını pamuğa ıslatıp sıkıyorum sonra çilek yağını pamuğa az miktar döküp yüzümü öyle siliyorum sonrada bişr kez yüzümü suyla duruluyorum cildinin ferahladığını hissediyorsun bende arifoğlu almanı öneririm

Neredeyse heryerde var :) Ben istanbulu soylerim Istanbul kadını olaraktan :)))))

212 Power Outlet,Ataköy Plus,Bağdat Caddesi,Capitol ,Carousel ,Forum ,Galleria ,Göztepe Optimum ,istiklal caddesi,kale,osmanbey,profilo benım bıldıklerim

oyyyyy kontescim süper şeylermiş çok beğendim güle güle kullan canım :))))
ayyyy swatchlar şahaneymiş cnaım benim eline sağlık farın renkleri çok güzelmiş
canım gidip bir test yaptır sapğlık ocaklarıda yapıyor benimde eller ayaklar hep buzdu demir eksikliği çıktı
ay bende siyah oje hastasıyımm ama maalesef işim dolasıyla fazla metalci takılamıorum :)))))
ayyy bende çok seviom siyah ojeyi ama pek kullanmak nasip olmadı artık kullanamıom zaten
mat dediğin şöyleler mi kuzucukummm?
bööööö o ne beaaaaa iğrençç
aaayy tırnak protez gibi duryo amaaa

ben bole siyah dıorum :asigim:

bayanssulusmile

canımmm güle güle kullan bayıldım cecillere :)) terakota allığımız aynı canım :))
cecile farını ve eyelinerını da çok beğendim yorumunu alabilir miyim ? güzel renk veriyor mu ikisi de ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…