Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy kızlAR BEN DE BARİ RESİM EKLEYEYİM BİRAZ KAFAM DAĞILIR DEDİM BU ARALAR BİLİYORSUNUZ PEK İYİ DEĞİLİM. BAŞLIYORUM ARKADAŞLARYALNIZ NEYİ NE ZAMAN ALDIM HATIRLAMNIYORUM HEPSİ KARIŞIK YENİ ESKİ YANİ

picture0040sf3.jpg

canım güle güle kullan hepsini cokacimcoook

bodyshop glow enhancer ı ben mi önermiştim canım sana? öyle birşeyler hatırlıyor gibiyim de :lepi: memnun musun :1hug: bende ten rengi olan var da beyazını almak istiyorum bitince hihoyyyt

ayrıca bi benim ruj paletim yok sanırım senağlama

canım güle güle kullan hepsini cokacimcoook

bodyshop glow enhancer ı ben mi önermiştim canım sana? öyle birşeyler hatırlıyor gibiyim de :lepi: Memnun musun :1hug: Bende ten rengi olan var da beyazını almak istiyorum bitince hihoyyyt

ayrıca bi benim ruj paletim yok sanırım senağlama

evet canım sen önermiştin memnunum ama fondötenin üzerine daha iyi oluyor bu arada editörlüğün hayırlısı olsun:)

picture0033dj7.jpg

AVONDAN KULLANDIĞIM PARFÜMLER BUNLAR YENİ BAŞLADIMAMA ÜÇÜNÜ DE BEĞENDİM FAR AWAY ÇOK KALICIYMIŞGERÇEKTEN

BUNLAR DA ORİJİNAL PARFÜMLERİM FAVORİM ARMANİ SHE DAHA SONRA LOLİTA. GUCCİ RUSH I Bİ HEVES ALDIM AMA SEVEMEDİM DURUYOR

picture0032zu4.jpg

lolita bitti bi kiki sıkımlık anca var angel da bitmek üzere chanel no 5 saç parfümü çok güzel kokuyor. armani she ve chanel dışındakileri tekrar almayı düşünüyorum ağır geliyor özelklikle aAngel ve gucci

picture0031ag7.jpg

kızlar benden bu kadar en çok kullandığım ürün parfüm çok sık bitiriyorum. kokuyu alamıyorum belki ondan durmadan sıkıyorum. onun dışında rimel allık ve göz kalemi sürmeden de çıkmıyorum

canım çok güzel ürünlerin....
tarzlarımız ve zevklerimiz aynı....
gucciden hala vazgeçmedim ama ben............

sonunda dayanamadım 1 saattir uğraşıyorum bunların resmini çekmeye
önce parfümler:lepi:

grnt005oh1.jpg

w448.png

şimdi cilt bakımı :lepi:

grnt006xi6.jpg

w448.png

saç bakımı

grnt008iw7.jpg

w448.png

rujlar-kalemler ve mascaralarım
grnt009cz1.jpg