Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kızlaar sonunda yükledm bunlarıda bn aldm zaten avon temsilci olduum için bi çok şeyi oradan alıorm :)

Son düzenleme:
herkes güle güle kullansın benimde bugun aldıklarım

golden rose glosslara bayıldım :sm_cool: golden rose rujlardan 2 tane daha kaptım seriyi tamamlamama az kaldı :1rolleyes:

herkesler aldıklarını güle gle kullansın canlar muhteşem şeyler almışsınız kk hatunları nerde indirim biz orda zaten bende eklerim yarın aldıklarımı....

bunlarda benden :icecream:
Canım gle güle kullan aldıklarını glosslarına bayıldım swacth yaparmısın mümkünse bide nolarını yazarsan süper olar....

kızlaar sonunda yükledm bunlarıda bn aldm zaten avon temsilci olduum için bi çok şeyi oradan alıorm :)
Güle güle kullan canım ....
herkes güle güle kullansın benimde bugun aldıklarım

golden rose glosslara bayıldım :sm_cool: golden rose rujlardan 2 tane daha kaptım seriyi tamamlamama az kaldı :1rolleyes:

Canım güle güle kullan...

çok tsk ederm bayanlar hepimiz sürüp sürüştürüp ii günlerde kullanalım zemuszemus

ay niye herkes garnier şeysinden almış :1shok:
cecile rujunu beendim beautysy :icecream:
dier ruj da güselmiş,pastel mi o?
pastel eyeliner'ının siyahı bende var,memnunum.
cecile rujun da tadı ve duruşu süperdir :dance:
cecile paletleri de seviyorum ama fırçanın en ufak dokunuşunda dağılıyo palettekiler
ona sinir oluyorum

selam kızlar maşallah cmrtden bu yana bakıom yoruldum yawwww
herkes aldıklarını güle güle kullansın
ben aldıklarıma birde siyah nokta bandı ekledim niveanın ve denedim birer b.ka yaramıo ya da beceremöedim bi arkadaş daha almış inşallah o beğenir :)

duurrr daha ben eklicem perşembe günü filan :jeyyar:

bende dayanamayıp ,bunları aldım ,son gün indirimine yetiştim ...delikafadulden
she den 1 alana 1 bedava vardı bende 8 tl ye cep gloslardan alınca far için sadece 2 tl ödedim ,sadece far 12 tl idi...
maybilin den köpük concealer,göz makyaj temizliyicisi ve o topiğin meşhur rimelini aldım

duurrr daha ben eklicem perşembe günü filan :jeyyar:

maşallahın var canım yaw al al alll ohhh ben kullanamıyacakalrımı almıom valla :))))
ben bi burun bandı bi göz makyaj temizleyici bir de nivea dudak kremi aldım :) cecile e baktım beğenmedim ruj ve gloss sevmiom eee herşeyim var yoksam alır alır koyardım heheh :)
güle güle kullan canım aldıkalrını

benm bgn aldıklarım

(resimler alıntıdır)

ne zamandır almak istediğim rimel . denedim çok memnun kaldım 7lira
watsonstan alışveriş yaptım maybellinede %50 indirim vardı

maybelline 4lü far 10 lira

emily kalemlerden çok memnunum bi tane daha aldım 1,80 lira

baya şey indirimdeydi kendimi tutarak sadece ihtiyacım olanları almaya çalıştımyerimseniben

Pandoram güle güle kullan tatlım güzelliğim opuyorumnanaktan

lilyumcum iyi günlerde kullan canım!
kaydirigubbakcemile5

aprilim çok tşk ederim bebeğim ,hepimiz güle güle sürüştürelim inşallah bayanssulusmile

inan en güzelini sen yapıyorsun kuşum
bende bi de kararsızlık vardır
bu rengini mi o rengini mi alsam diye işin içinden çıkamam
sonra iki rengini de alırımeyvahedigeldismile

she far süper bence bebişim
eminim ki çok seviceksinaklinialirimsmile
temizleyici hakkında da yorum bekliyorum
loreal mi daha iyi meybılin mi merak içndeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…