Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontesim sorma she nin mavisi resmen muhteşem gece mavisi deniyor parlement avi ondan resmen ,ama beyaz olnı çatladı ya ,resmen gözüm kalmış heeee:kedi:
ben normalde nötrujuna yı kullanıom temizliyici de ama bu indirim de die aldım ,kullandım güzel ,hoşuma gitti bu temizliyici de buda yağlı hissi bırakıyor tabii nötrujuna gibi ama iyi çıkardı....

ben esas göz altı kapatıcıyı merak ediorum ,elime sürdüğümde yapısı ve kapatma özelliği müthişti ama gözümde nasıl olur yarın denerim .köpük kapatıcı bu arada 18 den 9 tl ye aldım ....

bende dayanamayıp ,bunları aldım ,son gün indirimine yetiştim ...delikafadulden
she den 1 alana 1 bedava vardı bende 8 tl ye cep gloslardan alınca far için sadece 2 tl ödedim ,sadece far 12 tl idi...
maybilin den köpük concealer,göz makyaj temizliyicisi ve o topiğin meşhur rimelini aldım

6566.jpg
pandoracım güle güle kullan canım :) she farı merak ettim yaww bende deneyim bi ara :))))
inan en güzelini sen yapıyorsun kuşum
bende bi de kararsızlık vardır
bu rengini mi o rengini mi alsam diye işin içinden çıkamam
sonra iki rengini de alırımeyvahedigeldismile
saol canım napayım işime yaramıoken alamıom ama bi sürü şey almak istiom aslında alayım almayım derken almadan çıkıom hehe :)
kontesim sorma she nin mavisi resmen muhteşem gece mavisi deniyor parlement avi ondan resmen ,ama beyaz olnı çatladı ya ,resmen gözüm kalmış heeee:kedi:
ben normalde nötrujuna yı kullanıom temizliyici de ama bu indirim de die aldım ,kullandım güzel ,hoşuma gitti bu temizliyici de buda yağlı hissi bırakıyor tabii nötrujuna gibi ama iyi çıkardı....

bende neutrogena aldım güzel çıkarıyor benim için yeterli ama yağlı hissinği sevmedim bebek yağı gibi heheh :)bayanssulusmile

günaydın kızlar iyi haftalar hepimize gerçi herkes battı haftasonu )bayanssulusmile

she yi bende aldım o üçlü miniklerden birde büyüklerinden de aldım. Farlarını aladım ama sendeki bayağ güselmiş pandorammm. Ayrıca maybelinin o rimelini çok merak ediyorum nasıl memnun musun ?

ay kızlar ne cok cıcıler almıssınızzzzzzzzzz,hepınız guzel gunlerde kullanın.
bende loreal ındırımden bır allık ve uc ruj aldım :)))) ben bıle kendıme sasırdım :)))

buarada gunaydınlarrrrrrrrrrrrrr

kızlar siz nötrojenanın hangi göz temizleyicisini kullanıyorsunuz ?
ben bu sefer hem loreal 2 fazlı aldım hem de nivea aldım..lorealden zaten memnundum da nivea da fena değil sanki 1 kerecik kullandım dün..bir de bana diadermine göz temizleyicisi satmaya çalıştılar sizce güzel mi waterproofu güzel çıkarıyor mu?

ay bir goz makyajı temızleyıcısı olmayan benım sanırım :))))

ben anlamadım ama ıhtıyacımda olmuyor,cıkıoyor yuz yıkama kopugum ıle sempatiksalakcinni

Fıstıklar güle güle kullanın aldıklarınızı yine döktürmüşsünüz donutum sende güle güle kullan tatlım resimler beklioruz...
Bu arada şu pembe rimel lancome drama nın aynısı fırça yapısı bire bir aynı kullananlar memnunsa yazın arkadaşlar lancome yerine ondan alalım....

donutcum bende öle yapıodum ama önce bir temizleyici daha sağlıklı olur die düşündüm :)

ay ne bıleyım ne kadar az kımyasal o kadar az zarar dıye dusunuyorum bende .Ama su da var tam temızlenmıyorsa ki tam temiz gorunuyor ama, oda kimyasal sonucta :))))))))

iki ucu .... degnek buna denıyor sanırım :))))

donut, bence göz çevresi için hassasiyet yaratmayan bir temizleyici kullanmak daha sağlıklı çünkü, normal yüz için kullandığımız temizleyiciler kurutuyor o bölgeyi.
Ben önce göz makyaj temizleyiciyle çıkarıp sonra yüzümü yüz jeliyle yıkıyorum ama göz kısmına değdirmiyorum yüz için olanın köpüğünü.:1no2:
göz çevresinde yağlı his kalmışsa sadece suyla duruluyorum veya saf gül suyuyla son kez üzerinden geçiyorum.
:lepi:

donut, bence göz çevresi için hassasiyet yaratmayan bir temizleyici kullanmak daha sağlıklı çünkü, normal yüz için kullandığımız temizleyiciler kurutuyor o bölgeyi.
Ben önce göz makyaj temizleyiciyle çıkarıp sonra yüzümü yüz jeliyle yıkıyorum ama göz kısmına değdirmiyorum yüz için olanın köpüğünü.:1no2:
göz çevresinde yağlı his kalmışsa sadece suyla duruluyorum veya saf gül suyuyla son kez üzerinden geçiyorum.

nisanım melegim bende göz makyajımı Johnson's Baby sampuan ile temizliyorum göz doktorum onunla temizle demişti eyvahedigeldismile

Johnson's Baby sampuanla göz cevresini çok fazla kurutmuş mu oluyorum ?

nisanım melegim bende göz makyajımı Johnson's Baby sampuan ile temizliyorum göz doktorum onunla temizle demişti eyvahedigeldismile

Johnson's Baby sampuanla göz cevresini çok fazla kurutmuş mu oluyorum ?

Balım bitanem, onu hiç kullanmadım bilemiyorum tatlım ama sanmam kurutacağını, bebekler için sonuçta...kaydirigubbakcemile5
Zaten sen de ben de, en fazla 1 mascara 1 kalem sürüyoruz, kolayca çıkıyor değil mi ? Ben en son Niveanın temizleyicisini aldım beğendim...
Elimde Neutrogena ve Diadermine de var. Diadermine pek iyi olmasa da gene de yeterli benim için...

Balım bitanem, onu hiç kullanmadım bilemiyorum tatlım ama sanmam kurutacağını, bebekler için sonuçta...kaydirigubbakcemile5
Zaten sen de ben de, en fazla 1 mascara 1 kalem sürüyoruz, kolayca çıkıyor değil mi ? Ben en son Niveanın temizleyicisini aldım beğendim...
Elimde Neutrogena ve Diadermine de var. Diadermine pek iyi olmasa da gene de yeterli benim için...

gül yüzlüm haklısın aslında çok fazla birsey sürmedigimiz için kolayca cıkıyor ...göz cevresini kurutmadan bahsettiginiz için sorayım demiştim :kedi: zaten göz makyajını temizledikten sonra göz cevresi kreminide sürüyoruzolumunekankayizsmile dogru birseycik olmaz :lepi:

kızlar shiseido pureness cilt bakım ürünlerinden kullanan var mı ?

kızlar ben gülsuyuyla temizliyorum sonrada üstünden pamukla gözaltı kremiyle geçiyorum güzel temizleniyor bilmiyorumkismile

donutcum bende öle yapıodum ama önce bir temizleyici daha sağlıklı olur die düşündüm :)

bence çok haklısın...
özellikle rimel bende sadece yıkama ile çıkmıyor...
bilmem neyli bezler var hani,onlarla siliyorum önce,sonra da temizleme şeysi ile siliyorum
mis gibi oluyo çıkıyo hepsi boshayallersmile

canım ben sadece eyeliner ve rimel kullandıgım,onlarda waterproof olmadıgı ıcın sanırım göz bolgesınde sorun yasamadım bugune dek..ama senın dedıgınde mantıklı.

gül yüzlüm haklısın aslında çok fazla birsey sürmedigimiz için kolayca cıkıyor ...göz cevresini kurutmadan bahsettiginiz için sorayım demiştim :kedi: zaten göz makyajını temizledikten sonra göz cevresi kreminide sürüyoruzolumunekankayizsmile dogru birseycik olmaz :lepi:

kızlar shiseido pureness cilt bakım ürünlerinden kullanan var mı ?

canım pureness sorunlu cıltler ıcın,sorunlu mu cıldın ?

y akızlar swissline urunlerını cok ovuyorlar.kullanan var mı ?
Gentle Bi Phase Eye Make Up Remover var mesela,deneyen kullanan var mı?

X