Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
4152.jpg

donutum ysl yi buldum dün hemen aldım renk e aşık oldum diyebilirim beyaz tenliler bu tonları mutlaka denesin diyorum harika oldu şeker gibi dudaklar:)))))
geçen aldıgım glossumun lipstick olanınıda aldım altına bunu sürcem üstüne glosu tek gloss cok trasparan oldu çünkü renkler hafif farklı çıkmış ama ben bayıldım kokularına ve renklerine
SAYFADAKı RESıMLERı ALINTI YAPMADIM O KADAR ÇOK ŞEY ALMIŞSINIZ Kı HEPıNıZDE GÜLE GÜLE GÜZEL GÜNLERDE KULLANIN ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN CANLAR.....

4002.jpg
[/url][/IMG]

bunlar geçen hafta aldığım maybeline rujlarım :):)pastel de hediye geldi ama en çok onu beğendim :)
soldan sağa

1.pastel ultra shıne 3
2.maybellıne coral tonıc 422
3.maybellıne brown attıtude 770
4.maybellıne feel pınk 162
5.loreal glam shıne volumızer 206
6.pastel ultra shıne 6

4152.jpg

donutum ysl yi buldum dün hemen aldım renk e aşık oldum diyebilirim beyaz tenliler bu tonları mutlaka denesin diyorum harika oldu şeker gibi dudaklar:)))))
geçen aldıgım glossumun lipstick olanınıda aldım altına bunu sürcem üstüne glosu tek gloss cok trasparan oldu çünkü renkler hafif farklı çıkmış ama ben bayıldım kokularına ve renklerine
SAYFADAKİ RESİMLERİ ALINTI YAPMADIM O KADAR ÇOK ŞEY ALMIŞSINIZ Kİ HEPİNİZDE GÜLE GÜLE GÜZEL GÜNLERDE KULLANIN ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN CANLAR.....
,

ysl olan cidden süpper bir renkmiş
fiyatı ne kadardı kuşum?
of ben beyaz tenliyim ama
hiç yakıştırmıyorum bu rengi kendimebilmiyorumkismile

he bende bu ysl nin fiyatını merak ettim birde nerelerde satılıyor bu arkadaş ben adanada yı şu an burda bulurmuyus acep :)

ben tekin acarda buldum canım 70tl bayıldım valla extrem coral die geçiyor donutum da koymustu sayfaya koldada denemişti hatta renk gerçekten süper resimde hafif koyumsu çıkmıs ben beyaz tenliyim ve çok begendim valla diğeride hafif mercan tonu oda çok güzel oldu vazgeçilmezim olucaklar diyebilirim

ben tekin acarda buldum canım 70tl bayıldım valla extrem coral die geçiyor donutum da koymustu sayfaya koldada denemişti hatta renk gerçekten süper resimde hafif koyumsu çıkmıs ben beyaz tenliyim ve çok begendim valla diğeride hafif mercan tonu oda çok güzel oldu vazgeçilmezim olucaklar diyebilirim

70 asla veremem ben herhalde eyvahedigeldismile
güle güle sürüştür yawrummm
hayrını göresinnn :kedi:

mafoldumben sormayın, artık son alışlarımı yaşıyorum die bu seferlik aldım... bikaç gelicek ürünümden sonra elimdekiler bitene kadar oruca giriyorum....son demlerimi yaşıyorum yani akannehir

X