Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben loreal kullandım çift taraflısını,o kadar memnun kaldım ki kirpiklerim uzun ama kıvrık deil,açık renkli ve ince,ama lorealle takma kirpik gibi oluyodu kıvırma aleti kullanmadan,bi de kıvırınca harika duruyodu,şu an maybelline var memnunum ama lorealden ben çok memnundum,bitsin tekrar double effection alcam

sheleri sonunda aldım.
daha çok incelicektim ama uyuz görevlinin teki tutturdu, yok başka markalara da bakalım, şu markanın da o rengi var, bu markalar daha kalitelidir vs başımın etini yedi. özellikle bu ürünleri almak için geldim buraya diyorum anlamıyo, konuşmaya devam ediyor. yanımda da erkek arkadaşım vardı, size mi sorcak ne alcağını susun artık biraz falan dedi de öyle sustu ama benim tüm sinirlerim bozuldu sadece bunları aldım çıktım. :eek:klava: bida girmem oraya da mümkün değil. nerden buldularsa o kadını :kızgın:
pict1652gb9.jpg

ruj ve gloss u güzel, kalıcılık hakkında birşey diyemicem daha yeni sürdüm. ojeyi denemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dior plastic aldim.Cok cok cazibeli ve cok ıslakkkkkkkkkkkkkkk..gunduz kullanımında karsı cınste tahribat yaratabiliyor :))))))))))

04623880102.jpg

sexy-lips.JPG

ben de bayılıyorum diorun rujlarına glosslarına :asigim: aldığının rengi de çok güzelmiş :asigim:

tadli canım kullanıyorum hergün değişik değişik :lepi: daha almayı planladığım birsürü şeyim var hatta, kartım açılsaa :lepi:

Bende bicok sey aliyorum kullanirim diye ama bi iki kullanip susune bakiyorum acikcasi-tatlicadiarzu-
Bunlari da yves rocher den siparis etmistim dun gelmis...

sl382374or0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
tadli güle güle kullan canım, yves rochernin kokuları süper yaa. geçenlerde birşeyler aldığımda kadın sıkmıştı koluma birşey, almayı düşünmediğimden dikkat etmemiştim bile, bikaç saat sonra aklıma geldi, kokladım hala mükemmel kokuyordu. :sm_confused: hangi parfümden sıktığını da görmemiştim, hepsini tek tek koklicam artık napalım yerimseniben

tadli güle güle kullan canım, yves rochernin kokuları süper yaa. geçenlerde birşeyler aldığımda kadın sıkmıştı koluma birşey, almayı düşünmediğimden dikkat etmemiştim bile, bikaç saat sonra aklıma geldi, kokladım hala mükemmel kokuyordu. :sm_confused: hangi parfümden sıktığını da görmemiştim, hepsini tek tek koklicam artık napalım yerimseniben

Bilmiyorum Tr den siparis edebiliyo musun ama suan yves rocher da yuzde 50 indirim var,
yves rocher en onceki iki kullandigim parfumu de cok guzeldi onerebilirim ozellikle "evidence" cok hos "yria" da ayni guzellikte...
Suan kullandigim yine yves rocher in "rose absolue" su parfumun tek fiyati 55 euro civarindayken indirimle parfum+ canta parfumu 27 euro ya filan geldi...

burdaki yves rocherlerde yüzde 30 indirim var :çok üzgünüm:hiç yoktan iyidir yine napalım :lepi:

makyajye1.png

hepsi avon ürünleri kıslar
aslında cilt bakım ürünlerini sevmem onun için makyaj malzemesi aldım :1closedeyes:
ultra colour rich sparkling blush
glazewear extremepırıltılı ruj pink shine
advance technıques çok kuru ve zarar görmüş saçlar için yoğun bakım maskesi
stik kapatıcı
yatıştırıcı ve ışık veren fondöten :eek:

hülyalı canım advance technıques çok kuru ve zarar görmüş saçlar için yoğun bakım maskesi nasıl? herkesde görüyorum avonun saç bakım ürünlerini de. benim saçımda kırılıyor hep fönden dolayı, iyi gelir mi ki acaba bide bundan denesem :sm_confused:

hülyalı canım advance technıques çok kuru ve zarar görmüş saçlar için yoğun bakım maskesi nasıl? herkesde görüyorum avonun saç bakım ürünlerini de. benim saçımda kırılıyor hep fönden dolayı, iyi gelir mi ki acaba bide bundan denesem :sm_confused:

cnm önceden advance technıques boyalı saçlar için olan bakım maskesini almıştım ve memnun kalmıştım şimdi böle bişi çıkmış bide bunu deniyim dedim :CüvCüv:
ama yeni aldım daha hiç kullanmadım canım etkisi nasıl olur bilemiorum fisfisfis
kullandığımda yazarım yerimseniben

makyajye1.png

hepsi avon ürünleri kıslar
aslında cilt bakım ürünlerini sevmem onun için makyaj malzemesi aldım :1closedeyes:
ultra colour rich sparkling blush
glazewear extremepırıltılı ruj pink shine
advance technıques çok kuru ve zarar görmüş saçlar için yoğun bakım maskesi
stik kapatıcı
yatıştırıcı ve ışık veren fondöten :eek:

meraba anım bu fondöten den memnun musun alsam mı almasam mı kararsızım renkleri çok koyu geldi ben beyaz tenliyim en açığı ıvory oluyo sanıyosam katalogta koyu gibi duruyo bi bilgin var mı

meraba anım bu fondöten den memnun musun alsam mı almasam mı kararsızım renkleri çok koyu geldi ben beyaz tenliyim en açığı ıvory oluyo sanıyosam katalogta koyu gibi duruyo bi bilgin var mı

ıvory ruh gibi yapıo cnm bende beyaz tenliyim almond en iyisi kaydirigubbakcemile5
bunu bi koyu renk almışım sanırım deiştirtcem inşallah deiştirirler :çok üzgünüm:
satan arkadaş sorun olursa deiştiriris demişti
ben almond'dan memnunum
ıvory hiç hata kapatmıo ve bembeyaz oluo almond beyaz tenliler için çok iyi :1closedeyes:
sen yinede satış temsilcinde varsa bi dene sonuçta her ten farklı oluo,yada kullanan bi arkadaşın varsa dene denemeden alma hihoyyyt

sheleri sonunda aldım.
daha çok incelicektim ama uyuz görevlinin teki tutturdu, yok başka markalara da bakalım, şu markanın da o rengi var, bu markalar daha kalitelidir vs başımın etini yedi. özellikle bu ürünleri almak için geldim buraya diyorum anlamıyo, konuşmaya devam ediyor. yanımda da erkek arkadaşım vardı, size mi sorcak ne alcağını susun artık biraz falan dedi de öyle sustu ama benim tüm sinirlerim bozuldu sadece bunları aldım çıktım. :eek:klava: bida girmem oraya da mümkün değil. nerden buldularsa o kadını :kızgın:
pict1652gb9.jpg

ruj ve gloss u güzel, kalıcılık hakkında birşey diyemicem daha yeni sürdüm. ojeyi denemedim.

Çok güzel görünüyorlar. She marka nerelerde var acaba ben rastlamadım pek?

shenin makyaj ürünleri yeni çıktığından her yerde yok, ben kızılay meşrutiyetteki alara kozmetikten aldım. idare ederler, fiyatlarına göre iyiler.

biraz önce aldıklarım laelaelaelaelae

farhl2.jpg

p1100752em6.jpg

farlara bayıldım, ruj hayatımda en beğenerek aldığım ruj, rengi tam çıkmadı fotoda, flaşsız çok sönük, flaşlıysa çok parlak çıktı ben de flaşsızı koydum. özellikle beyaz tenli insanlarda mükemmel durcak bir renk, bir süre sadece bunu kullanmayı düşünüyorum. :asigim:

rujun da farlarında süper canım... rujun adı ya numarası var mı cnm yakın bi zamanda inglota gitmeyi düşünüyorum da bakayım ben de bi de pembe mi kırmızı mı nasıl bişey sırnaşık şey
ay çok sordum ama bi de fiyatı ne kadardı ?

X