Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
1000478ue8.jpg

uzun zamandir siteye giris yapamadigimdan yeni ekleyebildim, en son aldiklarim bunlar
Yves Rocher yüzde 50 indirim vardi parlatici, rimel haric ordan aldim :-))))

cokda süperler

Son düzenleme:
huli canım güle güle kullan Şeniz
yves rocher in o ürünü ne canım? en soldaki, aydınlatıcı mı, baz mı, başka birşey mi ? nasıl bide?
ben yves rocher i çok seviyorum, görevlileri çok tatlı ve bilgili. ürünleri de doğal. :asigim:

sagol canim , bende Yves Rocher`yi cok severek kullaniyorum
yok baz degil, üstünde 3 in 1 Multi-touch-stick yaziyor complexion, eyes, lips,
yani hem dudaklara parlaicin altina kullanilir ben far olarak kullaniyorum gözlerimin ic kismina
rengi cok güzel hahif simli parlatiyor memnunum yani, bazende kaslarimin altina (aldigim yerlere) sürüyorum

huli arkadaşım aldığın ürünler çok güzel.fiyatlarını merak ettim.tek tek yazarmısın rica etsem

Serum Vegetal kirisik önleyici ve sikilastirici krem normal fiyati 19,90€
Conclearer 12,90€
fondöten 16,20 €
3in1 stick 7,90€
MaxFaktor Lash lift rimel 8,95 €

Yves Rocher`nin normal fiyatlarini verdim ben indirimden dolayi yari fiyata aldim :-))))

kizlar birde makyaj ürünlerinizi nerde muhavaza ediyorsunuz bunuda paylassak banada fikir olabilir, cünki benimkiler kücük bir kolinin icinde dizili parlatici far rimellerde kücük bir kakyaj cantasinda ama begenmiyorum baska türlü birseyler yapmak istiyorum

benim rujlarımla farlarım ofis boyu buzdolabının(küçük dolaplar) içinde:))) ya ilginç gelecek ama böyle daha iyi korunduğunu düşündüğüm için buzdolabına koyuyorum farlarımla rujlarımı hem bayatlamıyo adana çok sıcak biliyosunuz ayrıca aşırı nem var fazla kalınca ürünler kokuyomuş gibi geliyo bana bende bu yöntemi buldum hihi...bide 1 maskaram+gözkalemlerim daima şifonyerdeki mücevher kutusunun içindedir aramak zorunda kalmıyorum ve son olarak pudramla fondötenim sürekli makyaj çantamın içindedir çok kullanmasamda daima yanımda taşırım cilt temizliğim için olan ürünleride annem bi banyo elbisesi örmüştü orta boy hani böyle banyoya süs diye asılıyo cepleri var:) işte onun cebine koyuyorum ihtiyacım olduğu zaman ordan alıp kullanıyorum şimdilik bu kadar:)))

cnm ruju sormuşsun şeffaf olan tarafı renk vermıyo,ama çok guzel ben begendım...
son bir kaç gundur aldıklarım ...
CIMG2040(500x375).jpg

CIMG2043(500x375).jpg

cnm ruju sormuşsun şeffaf olan tarafı renk vermıyo,ama çok guzel ben begendım...
son bir kaç gundur aldıklarım ...
CIMG2040(500x375).jpg

CIMG2043(500x375).jpg

cnm bihtercim kaça aldığınıda sorsam çok şey istemiş olurmuyum?gamyoncuiremsu ayrıca şeffaf olan tarafı parlatıcı mı o yüzdenmi renk vermiyo dedin?

yanlış hatırlamıyorsam 7 mılyondu cnm evt parlatıcı gibi ama mat nasıl oluyo diyceksın ben de anlamadım testerları var standında denemeden alma en iyisi cnm...

Bihter06 mavi renk far seti çok güzel ne marka olduğunu öğrenebilirmiyim?Mavi hastasıyım ben çok hoşuma gitti.Ayrıca güzel günlerde kullan aldıklarını

güle güle kullan çilekk...:içelim:
avondan aldığım dandik mascarayla idare etmeye çalışıyorum =(
kirpiklerim dümdüz iniyor kıvıryorum hemen iniyoor..güzel bir rimel almam lazm..
memnun kaldnmı lancomeden çilekk?:icecream:

Rimelde hic de markaya önem vermenize gerke yok, heleki o lancome lar falan digerlerinden daha iyi degil pahali ama iyi degil cabuk kuruyor ve cabuk pütürlesme yapiyor,
maybelline jade nin yeni cikani var cok dolgun gösteriyor hemde uygun fiyat,
siyah oval pembe yazi var üzerinde.

Rimelde genelde maybelline ve loreal cok iyi cikiyor.

Su an bende daha lancome var, christian dior var, helena rubinstein var, bir kac kez kullandim öyle duruyor, ben hic birinden memnun kalmadim.

Ama diger ürünlerde özelikle cilde sürülen pudra fondeten de falan bu markalari tercih ederim.
elizabeth arden, chanel, mac, bunlar süper.

her rimel herkesin kirpiğinde aynı şekilde durcak diye birşey yoktur.
lancome hypnose kadar güzel rimel görmedim ben. ki makyaja ilk başladığım zamanlar (lise yılları başları) loreal vs kullanırdım.
lancomeda hiç kuruma, pul pul olma, dökülme vs de olmadı.
nerdeyse ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum.
bir de sürmeyi bilmek önemli, mesala lancome virtuose un kullanımı hypnosedan çok daha farklıdır, ve biraz daha zordur. dümdüz sürmeye kalkarsanız birşeye benzemez.

X