Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sanatçılar mankenler falan gözaltlarını bembeyaz parlatabiliyolar.hiç morluk görünmüyor.sadece beyaz bi aydınlık oluyor.acaba bunun için hangi makyaj ürünü kullanıyolar?ben kapatıcı kullanmıştım ama hiç öyle beyaz aydınlık yapmıyodu

beyaz purda kuulanıyorlar.tyra banks ın programında gormustum.Kendısı bizzat kullandı.

gırbaaa mac zoom lash mı aldın
herkes çok övüyodu onu yaa güzel değilmiii

yes bebisim zoom lash aldım begenilere kanıp mirmirmirmir
clinique'in bi rimelini kullanmıştım adını tam hatırlamıyom
tıpkı ona benziyo yapi olarak
geçen aylarda sırf meraktan aldıgım 10 ytllik flormar rimeli bile daha iyi buldum
zoom lash cılız iddiasız parasını haketmiyo kısacası
diorshowdan sonra kezmedi yani beni :nazar:

loreal volumınous x5 al gurbaam
tavsiye ederim ben çok memnunumkaydirigubbakcemile2
canım x5 serisini çok methediyolar bi de onu deniyim :nazar:

geçen aylarda sırf meraktan aldıgım 10 ytllik flormar rimeli bile daha iyi buldum

dene canım benim gibi küçükten biraz büyük kirpikleri bile kocaman yapıyoya bişi demiyorum o derece yani:nazar:

gurbaacım ya keşke deneyip de alsaydın. :çok üzgünüm:
herkese her rimel olmuo
clinique high definition arkadaşımda mükemmel duruyor, bende normal :çok üzgünüm:

ben de en son mac den göz kalemi aldım.
çokk güzel, sabahtan geceye kadar durdu gözümde (gözün iç kısmına çekiyorum) en ufak 1 akma olmadı, silerken nasıl sürdüysem aynen o şekilde duruyordu. ayrıca çok hoş renkleri de vardı, deneme amaçlı 1 tane kahverengi aldım, diğer renklerden de depolamayı düşünüyorum. :lepi:

tüühh neyse deneme yanılma yöntemiyle öğrencez
ben lise sönemindeyken loreal voliminous X3 vardı harikaydı,sonra bi baktım X4 olmuş,şimdide X5 tavsiye ederim güzeldi
ama ben lash architect çıktktan sonra bidaha kullanmadım,lash architect çok güzel,takma kirpik etkisi yapıyo,onu sürünce güneş gözlüğü takamıyodum kirpiklerden kaydirigubbakcemile3
sonra şu volume shockingi denedim tamam çok güzel ama bi süre sonra siyah olanı beyazı kapatmıyoo ve çok uğraştırıcı o yüzden bidaha almadım
teleskopikse çok güzel ayırıyor ama dolgunluk yok
sonrada max factor 2000 kalori aldım 2 kere ve masterpiece max
masterpiece i sürüp üstüne 2000 caloriyle geçiodum,yapışan olursa tekrar masterpicein fırçasıyla düzeltiyodum
ama şimdi tekrar loreal lash architect ve dior showw alıcam senin tavsiyenlehihoyyyt

Ben maddi durumu düşünmek zorundayım.ondan pek pahalı şeyler alamıyorum.ama geçenlerde maybeline volume express aldım 10 ytl ye.çok da memnunum şimdilik :KK70:

beyaz purda kuulanıyorlar.tyra banks ın programında gormustum.Kendısı bizzat kullandı.

Hımm çok basit ama hiç aklıma gelmemişti canım ya.çok teşekkür ederim.göz altlarımda morluk ve koyuluk var.sanırım bu işime yaricak hihoyyyt

pic0064sl2.jpg

w320.png

benimkiler makyaj malzemesinden çok saç ve cildim için oldu ama ...a.s.
lipgloss,elite marka rengi çok hoşuma gittiği için almıştım fazla kalıcı değil!! rosense gül suyu ve temizleme köpüğünü 1 seneden beri kullanıyorum çok seviyorum ikisinide sırnaşık şey , body shoptan yosun özlü tonik ve nemlendirici almıştım nemlendiriciden memnunum toniği kokusu haricinde pek sevmedim. bebak acı badem sütü maleesef yüzüme pek iyi gelmedi ama vücudumu harika yumuşattı hihoyyyt
ortdaki iki mavi şişemizdee saç dökülmesi için alınmış olup bugun itibariyle kenara atılmışlardır plasenta şampuan ve losyonu çok umutluydum ama işe yaramadı gerçi çok uzun süre olmadı ama azaltmadı bile

kenardaki pembiş şeydee miss gibi gül kokann sabunum dolabımın içine kıyafetlerimin arasına yerleştirdim herşey miss gibi kokuyor:asigim:

Ben maddi durumu düşünmek zorundayım.ondan pek pahalı şeyler alamıyorum.ama geçenlerde maybeline volume express aldım 10 ytl ye.çok da memnunum şimdilik :KK70:
loeral ve maybelline ayni firmada uetiliyor zaten.maybelline bende kullanmistim cokda guzeldi..ama uzun zamandır loreal Lash Architect kullanıorum oda cok ama cok gusel..

bugün bunları aldım :çok üzgünüm:
arkadaşım sağolsun beni alışveriş merkezine sürüklemek gibi 1 hatada bulundu :mymeka:
pict2567km0.jpg

gurbaacım ya keşke deneyip de alsaydın. :çok üzgünüm:
herkese her rimel olmuo
clinique high definition arkadaşımda mükemmel duruyor, bende normal :çok üzgünüm:

ben de en son mac den göz kalemi aldım.
çokk güzel, sabahtan geceye kadar durdu gözümde (gözün iç kısmına çekiyorum) en ufak 1 akma olmadı, silerken nasıl sürdüysem aynen o şekilde duruyordu. ayrıca çok hoş renkleri de vardı, deneme amaçlı 1 tane kahverengi aldım, diğer renklerden de depolamayı düşünüyorum. :lepi:

Canım Ankarada MAC nerde var. Ben de akmayan göz kalemi arıyorum.

canım sadece ankamallde var mac. kesinlikle akmıyor, bugün de sürdüm sabah, şuan hala gözümde, sabah sürdüğüm gibi. :içelim:

Tekin acar, sevil de falanmı yoksa ayrı bi mağazadamı satılıyor. Kaşıntı falan yaptımı canım çok sordum ama fiyatını da öğrenebilirmiyim hihoyyyt

yok canım kaşıntı vs yapmadı. mesala pastelin waterproof kalemi de var bende, o çokk az akıyor ama kaşındırıyor benim gözümü, huylanıyorum onu sürünce. mac çok güzel ama. mac in ayrı canım mağazası, tekin acar vs de satılmıyor. ankamallde, ankamall tarafında, migros tarafında değil, zaranın olduğu kattaydı sanırım. fiyatı 26ytl. bide alcaksan çeşit çeşit göz kalemi türü var orda, adama bana en akmayanından verin de :roflol:

yok canım kaşıntı vs yapmadı. mesala pastelin waterproof kalemi de var bende, o çokk az akıyor ama kaşındırıyor benim gözümü, huylanıyorum onu sürünce. mac çok güzel ama. mac in ayrı canım mağazası, tekin acar vs de satılmıyor. ankamallde, ankamall tarafında, migros tarafında değil, zaranın olduğu kattaydı sanırım. fiyatı 26ytl. bide alcaksan çeşit çeşit göz kalemi türü var orda, adama bana en akmayanından verin de :roflol:[/QUOTE

X