Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya ıyıde yuz kremıde cok ıyıııııııııııı

ay 29.90 tl ıcın kalbımı kırıosun yahu :)))

Bende düşünüyorum Inglot fırçalarını. Arada gidip bakacağım

ben de kremlerimi aldım nuxe göz ve yüz kremi, glos ve saç yağı hediyeguclubacismile
Güle güle kullan canım. Ben de NUXE cilt bakım ürünlerini kullanıyorum; ama pek memnun kalmadım açıkcası.

biten mac gold depositimin yenisini aldım,hatta akşam kullandım bile kaydirigubbakcemile3

Güle güle kullan canımopuyorumnanaktan

bencede clinique,roc,dermalogica,biotherm gibi markalara bakabilirsin

DDF'i araştırdım dün, memnun olan çok. Bu hafta sonu diğer markaları da araştıracağım; ama DDF aklıma yattı gibi:lepi:

bi ara loccitane yede bak istersen güzelmiş baya bende ay başında gidicem indirimi oluomuş

tesekkurler tatlım

ayyyy yok canım nie kırayımmm yüz kremini aldım zaten ona bozuldum 35.90 c vitaminli krem 29.90 hediyesi onuda pahalı alsaydım yaww

anacım ben hep aldıgımın aynısından alıyorum ıkı al bir ode de.dıgerını hıc acmıorum.oburu bıtınce acmadıgıma gecıorum :)))

güle güle kullan çok güzel görünüyorlar ;

canım o mavi ve pembiş olan nedir? fiyatlarını da yazabilir misin canımmm...

bana sormamışsın ama yardımcı olmaya çalışayım
mavi olan şey simli eyeliner
pastel marka
ben de geçen hafta siyah simlisini aldım
fiyatı 9 küsurdua.s.

güle güle kullan çok güzel görünüyorlar ;

canım o mavi ve pembiş olan nedir? fiyatlarını da yazabilir misin canımmm...

canım biri far ,digeri de simli eyeliner.
cok sahane duruyor lacıvertte goz kapagında.

bana sormamışsın ama yardımcı olmaya çalışayım
mavi olan şey simli eyeliner
pastel marka
ben de geçen hafta siyah simlisini aldım
fiyatı 9 küsurdua.s.

ama kontesinde dediginden biraz farklı almısım ben. 7 ye,eyelineri 13 aldım canım ben

boynerin satıs danısmanlarını ben bır turlu sevemedım ya o yuzden cogunlukla sevile gidiorum,sevil karta guzel ındırımleri oluyor.

bende sevilden daha bişey almadım ankara ankamallda var kaç kez girsem dedim baktım bütün elemanlar yiyecek gibi bakıyor buyrun ne baktınız muhabbetinide sevmem o yuzden tekin acar ve sevili sevmiyorum

tesekkurler tatlım

anacım ben hep aldıgımın aynısından alıyorum ıkı al bir ode de.dıgerını hıc acmıorum.oburu bıtınce acmadıgıma gecıorum :)))
seni çakal seniiiiiiiii ama ben daha yeni kullanmaya başlıyorum o yüzden 2 farklı şey aldım
şimdi bir tane c vitamninli göz kremim bir tane c vitaminli spf 15 yüz kremim bi tanede e vitaminli gece kremim oldu :)))) göz makyaj temizleyicisinden almayı düşünüom inidirmden bide hassas cilt için olan ürünleri denemek istiom :)))
Alsancak'ta var mağazası değil mi canım sadece?

evet canım alsancakta var sir vinston tea sırasında küçük cici bi dükkan bayıldım girince böle sandım baharatçıya girdim heheh değişik bi ortam kremleride denedim pek ilgilenmedi ama ben dersimi çalışıpta gitmiştim :))) atın ilk günü ve son günü sanırım indirimde oluomuş die duydum ama tam hatırlamıom gidicem bu cuma :)))))
bilen varsa bi yazsın yaw indirim ne zman oluodu?bayanssulusmile

bende sevilden daha bişey almadım ankara ankamallda var kaç kez girsem dedim baktım bütün elemanlar yiyecek gibi bakıyor buyrun ne baktınız muhabbetinide sevmem o yuzden tekin acar ve sevili sevmiyorum

ya işte heryerin elemanina calısanına gore degısıyor maalesef sectıgımız magazalar..

işverenler egitimli eleman almamanın zararlarını bir bilseler..

yahu ne cakalı,akıllı secım dıyelım suna kaydirigubbakcemile3

haklısın valla hangi mağaza olursa olsun hiç sevmem yapışkan buyrun ne baktınız falan diyen personeli ykm ve boynerde hiçbir reyonda oyle yapışan yok tekin acara bir giriyorsun hemen soruyorlar bişey almaya kalksan sunuda alsanız aslında gereli size falan demeye baslarlar sevilde kapıdan baktım girsem sanki hepsi buyrun ne baktınız diyecek gibi bakıyorlar body shop mac aynı şekilde hele ankamall da mac mağazası zaten bomboş oluyor küçücük mağaza 5 tane personel var içeri girdinmi hepsi satış yapıcam umuduyla yapışıyorlar o yuzden ne alırsam alayım boyner ve ykm gibi mağazalar ilk tercihim genelde

ya ıstanbulda ole degıl,boynerde falan kapının onunde beklıorlar ya..cok rahatsız edıcı..
bizim burda da mac rahat,body shop rahat tam aksine.

sevildekiler bana alıstı,yapısmıor.hatta yenı kız gelmıstı,yanıma yanasıordu.uyardılar falan :)))
cadıya cıktı adım :)

sülük gibi yapışanları çok fena tersliyorum 2 dkka rahat vermiyorlar aay şu ürünü deneniz mi bu ürünümüz çok güzel insan ne alacağını unuttuyor

bizim buradaki boyner çalışanlarıda pek suratsız ykm dekilerde öyleklava: body shop çalışanları ise inanılmaz güler yüzlü çokkk şekerler

Aynen katılıyorum ve ben de aynen senin gibi davranıyorum kaydirigubbakcemile3 O yılışık yılışık bi de üstüne ukala satış danışmanlarına acayip gıcık oluyorum :mymeka: Ve bence de bu konuda en düzgün eleman seçimi yapan firma The Body Shop... Hem ilgililer hem mesafeliler... Rahat rahat bakınabiliyorsun, gerektiğinde güleryüzle, ilgiyle yardımcı oluyorlar. Ama yapışmıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…