Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya işte heryerin elemanina calısanına gore degısıyor maalesef sectıgımız magazalar..

işverenler egitimli eleman almamanın zararlarını bir bilseler..

yahu ne cakalı,akıllı secım dıyelım suna kaydirigubbakcemile3
heheh akıllı tüketici dielim ozaman heheh iyi yapıosun canım mantıklı davranıosun bu konuda bayanssulusmilezemuszemus
ya ıstanbulda ole degıl,boynerde falan kapının onunde beklıorlar ya..cok rahatsız edıcı..
bizim burda da mac rahat,body shop rahat tam aksine.

sevildekiler bana alıstı,yapısmıor.hatta yenı kız gelmıstı,yanıma yanasıordu.uyardılar falan :)))
cadıya cıktı adım :)
ayyyy uyuz oluom kaçıom valla ben öle oldumu sırf kozmetikte değil giyimde falanda böle yapıştılarmı almadan topuk heheheh
bencede en iyi body shop :))
sülük gibi yapışanları çok fena tersliyorum 2 dkka rahat vermiyorlar aay şu ürünü deneniz mi bu ürünümüz çok güzel insan ne alacağını unuttuyor

bizim buradaki boyner çalışanlarıda pek suratsız ykm dekilerde öyle:eek:klava: body shop çalışanları ise inanılmaz güler yüzlü çokkk şekerler
hahahah süpersin canım ben çiğli kipadakine gidiom bdsy shopa 2 hatuna denk geldim süperler o ürün olmaz hayır diodu cildine uymaz die çok sevdim ama bi adam vardı gay kılıklı uyuz olmuştum hehehe
bende avondan aldım.dün geldi
ben a nwe serisinden almıştım baya bi önce göz altı kapatıcısı berbat bişi öle duruo ne kadar yetersiz bi kapatıcı denemeden almamaya karar verdim bu yüzden hehe

heheh akıllı tüketici dielim ozaman heheh iyi yapıosun canım mantıklı davranıosun bu konuda bayanssulusmilezemuszemus

ayyyy uyuz oluom kaçıom valla ben öle oldumu sırf kozmetikte değil giyimde falanda böle yapıştılarmı almadan topuk heheheh

hahahah süpersin canım ben çiğli kipadakine gidiom bdsy shopa 2 hatuna denk geldim süperler o ürün olmaz hayır diodu cildine uymaz die çok sevdim ama bi adam vardı gay kılıklı uyuz olmuştum hehehe

ben a nwe serisinden almıştım baya bi önce göz altı kapatıcısı berbat bişi öle duruo ne kadar yetersiz bi kapatıcı denemeden almamaya karar verdim bu yüzden hehe

benim sürekli kullandığım ürün.çok ama çok memnunum.

alıştım ben o gay kılıklılara kızlardan daha çok ilgileniyorlar :roflol:
evet evet bende genelde çiğli kipadan alıyorum hatta dün oradaydım göz kremlerinden aldım :1rolleyes:

Aynen katılıyorum ve ben de aynen senin gibi davranıyorum kaydirigubbakcemile3 O yılışık yılışık bi de üstüne ukala satış danışmanlarına acayip gıcık oluyorum :mymeka: Ve bence de bu konuda en düzgün eleman seçimi yapan firma The Body Shop... Hem ilgililer hem mesafeliler... Rahat rahat bakınabiliyorsun, gerektiğinde güleryüzle, ilgiyle yardımcı oluyorlar. Ama yapışmıyorlar.

ay evet insanın alacağı varsada almıyor akannehir
kesinlikle body shop çalışanları 10 numara hihoyyyt

herkes aldıklarını iyi günlerde kullansın

bende avondan aldım.dün geldi

canım gule gule kullan

ya sanıyorlar ki yapısınca satacaklar,ters psikoloji oluor işte

benim sürekli kullandığım ürün.çok ama çok memnunum.
hıımmm memnunsan sorun yok canım güle güle kullan
alıştım ben o gay kılıklılara kızlardan daha çok ilgileniyorlar :roflol:
evet evet bende genelde çiğli kipadan alıyorum hatta dün oradaydım göz kremlerinden aldım :1rolleyes:

ay evet insanın alacağı varsada almıyor akannehir
kesinlikle body shop çalışanları 10 numara hihoyyyt

herkes aldıklarını iyi günlerde kullansın

oooo ayyy ne güzel bi gün beraber gidelim hepsini mıncıklıyalım bende senden önceki gün gittim bi c vitaminli gündüz kremi ve e vitaminli gece kremi aldım :))))) :)

oooo ayyy ne güzel bi gün beraber gidelim hepsini mıncıklıyalım bende senden önceki gün gittim bi c vitaminli gündüz kremi ve e vitaminli gece kremi aldım :))))) :)

harika olur vallaha =)
güle güle kullan cnm benimde c vitaminli gündüz kreminde aklımda kaldı kampanya bitmeden alasım var delikafadulden

nivea yada ben güvenmiom ya kremlerini bilem beğenmiom :))))
clinique ye bak dedim bende :)

kızlar clinique mineral pudra süper fiyatı 65 civarı sanırım ama boynerlerde 2 ürüne %15 var farklı günlerde oluyor her mağazada bende max factor creme puff var onu satıp clinique almak istiyorum isteyen varsa max factor creme puff no 53 45 tlden satıyorum

hımmmm teşekkür ederim canım kartsız fiyatına bakayım da sölim ben saol çok uzadı konu yeter bu kadar hehehekaydirigubbakcemile2zemuszemus

ay hemen cıkarıorlar,eline verıorlar.onu alsın ılk once :)

ama dur sımdı edıt edıorum mesajımı nakıt ındırımı ıle 58 e almısım.sevilde 68 gorunuor su anda

Son düzenleme:
X