Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım aynen aktarıyorum

Türkiye’de ıstanbul Astoria AVM’de mağazası, ıstanbul Metrocity AVM, ıstinyePark AVM, Cevahir AVM, Ankara Armada AVM, Panora AVM, Mersin Forum AVM, Adana M1 AVM ve ızmir Forum Bornova AVM’deki Park Bravo mağazalarında ise corner’ları bulunuyor.

canım bakırkoy capacitydeki park bravodada var buarada,yeni acıldıgı ıcın onu eklememişler henuz

çok kullanılıyo ya bende deniyim

Dene canım. MAC'in ürünleri ciddi bir alternatif oluşturduğunu düşünüyorum... Renk skalası çok geniş ve ürünleri de kaliteli. Mesela bende 1-2 tane farı ve özellikle de beyaz sedefli bir aydınlatıcısı var, bittikçe tekrar ve tekrar alacağım onu zemuszemus Sırf onu almak için bile gelirim İstanbul'a, o derece... Hiçbir markada bulamamıştım böylesini...

kızlar istanbulda inglot ürünlerini nerde bulabilirim ? bide paletleri istediğiniz gibi oluşturabiliyomusunuz ?

Evet canım oluşturabiliyorsun. Bir önceki sayfada benim kendimin oluşturduğu bir palet var. toplam 109 TL tuttu. Pudra, allık ve 3 tane far.

Ayrıca kaş kalemini ve fondötenini de kullanıyorum. Tüm ürünlerinden memnunumhihoyyyt

eylemcim ya ben urunlerını gordum capacıtyde ama bunlar yazmamıslar.ne iş anlamadım

Ben de bana vermediler diye gitmiştim tekrar Inglot'a alsanaalsanasmile

Kendin oluşturduğun palette vermiyorlarmış. Kampanlı gibi ya fiyatlarıboshayallersmile

valla benım 55. siparısım olmus,bu zamana dek hıc sıkıntı cekmedım

Hadi ya... O zaman ben de deneyeyim. 3-4 yıldır biliyorum o siteyi ama internet üzerinden olduğu için hiç cesaret edemedim alışverişe... Ortalama ne kadar sürüyor ürünlerin eline geçmesi canım?

ya evet haklısın bi tuhaf rengi var sadece çantamda zor zamanlarda kurtarıcım olarak duracağına eminim ben zaten studio fix 'i merak ettiğim için alışveriş yaptım o siteden, inşallah ondan memnun kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…