Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ınglotun indirimleri oluyormu ya oldugunda birileri haber verse ne güzel olur sositososito
güle güle kullanın kızlar

Son düzenleme:
magrenta teşkler canım
ben c vitaminlisini aldım gerçekten begendim ayrıca c vitamini kırışıklıklara cok iyi geliyor dermatalogların söyledigine göre hem bol bol c vitamini tüketmek hemde cildimize kullanmak karar senin tatlım yerimseniben
duydum canım onu bende c vitaminli göz kremini aldım hafif bir yapısı var hemde kulanıyorum bir süredir dünde c vitaminli gündüz kremiyle e vitaminli gündüz kremi aldım :)
ınglotun indirimleri oluyormu ya oldugunda birileri haber verse ne güzel olur sositososito
güle güle kullanın kızlar

ara ara girio canım takip etmek lazım bu konuda en yardımcı olucak kişi hacerdir o bize bilgi verir anca :)

aslında şöyle kozmetik indirimlerini her marka her mağazaya ait indirimleri veren bir yer olsa harika olur

8-9.Mayıs.2010 tarihlerinde REAL Hiper Market Mağazalarında geçerli Cilt Bakım-Parfüm-Makyaj ürünlerinde %50 ıNDıRıM Fırsatı !REAL’de “Anneler gününe özel fırsatlar” kapsamında Cilt Bakım-Parfüm-Makyaj ürünlerinde %50 ıNDıRıM kampanyası sizleri bekliyor .

Son düzenleme:
aslında şöyle kozmetik indirimlerini her marka her mağazaya ait indirimleri veren bir yer olsa harika olur

8-9.Mayıs.2010 tarihlerinde REAL Hiper Market Mağazalarında geçerli Cilt Bakım-Parfüm-Makyaj ürünlerinde %50 ıNDıRıM Fırsatı !REAL’de “Anneler gününe özel fırsatlar” kapsamında Cilt Bakım-Parfüm-Makyaj ürünlerinde %50 ıNDıRıM kampanyası sizleri bekliyor .

ayyyy bak hatırlattığın iyi oldu anneler gününde indirim yapıolar zaten kadınlar gününü kaçırdım bunu kaçırmam :))))

pazar watsonsa gittim çoğu üürnde indirim vardı john frieda ürünlerinede 1 alana 2.si %50 indirimli vardı alıcaktım ama ne alcağımı unttum vazgeçtim :KK43:
aa bide boynerde de güzellik günleri varmış 1-2-3 mayıs clinique günü mesela ama benim gitceğim boynerde bi ara gidip bakın derim %15 indirim falan yazıodu

ahanda buldum

Boyner Güzellik Günleri Başladı!
16 Nisan-21 Mayıs 2010 tarihleri arasında Güzellik Günleri ´nden randevunuzu alın. Boyner Anahtar ´ınızla 2 veya daha fazla ürün* alınması durumunda %15 indirim kazanın!

Bonus ´a özel 2 ürün alışverişinize %15 indirim!

Bu kampanya Boyner ve Boyner Beauté mağazaları kozmetik reyonlarında geçerlidir.
*Clinique, Estee Lauder, Lancome, Lierac, Shiseido, Biotherm, Art Deco, Guerlain, Lancaster, Clarins, La Mer, Givenchy 2 veya daha fazla ürün alınması durumunda %15 indirim uygulanacaktır.
Dior, Kanebo, Valmont ve Yves Saint Laurent markalı ürünlerden 2 veya daha fazla ürün alınması durumunda %10 indirim uygulanacaktır.
Diğer kampanya, indirim ve çeklerin kullanımıyla birlikte geçerli değildir. Nakit ve tek ödeme indirimiyle birleştirilemez.

Son düzenleme:
kızlar bende geçenlerde bu far paletini almıştım çok güzel valla çantama atıom çıkıommmm :)

bunlarda dünki body shop çıkartmamdan 3 dkda nasıl alışveriş yapılır aceleyle gittim aldım çıktım acaba yinemi gitsem gece kreminide c vitaminlimi alsam die düşünüommm offf
c vitaminli gündüz kremi spf 15
e vitaminli gündüz gece kremi :)

bu arada bende kendime blog yapmaya karar verdim etrafımda birçk şeyi bana danışırlar hatta dün arkadaşlar artık kızdı yeter senin yüzünden alıoz valla öle bi anlatıon ki dayanamıoz diolar heheh

ayyyy bak hatırlattığın iyi oldu anneler gününde indirim yapıolar zaten kadınlar gününü kaçırdım bunu kaçırmam :))))

pazar watsonsa gittim çoğu üürnde indirim vardı john frieda ürünlerinede 1 alana 2.si %50 indirimli vardı alıcaktım ama ne alcağımı unttum vazgeçtim :KK43:
aa bide boynerde de güzellik günleri varmış 1-2-3 mayıs clinique günü mesela ama benim gitceğim boynerde bi ara gidip bakın derim %15 indirim falan yazıodu

ahanda buldum

Boyner Güzellik Günleri Başladı!
16 Nisan-21 Mayıs 2010 tarihleri arasında Güzellik Günleri ´nden randevunuzu alın. Boyner Anahtar ´ınızla 2 veya daha fazla ürün* alınması durumunda %15 indirim kazanın!

Bonus ´a özel 2 ürün alışverişinize %15 indirim!

Bu kampanya Boyner ve Boyner Beauté mağazaları kozmetik reyonlarında geçerlidir.
*Clinique, Estee Lauder, Lancome, Lierac, Shiseido, Biotherm, Art Deco, Guerlain, Lancaster, Clarins, La Mer, Givenchy 2 veya daha fazla ürün alınması durumunda %15 indirim uygulanacaktır.
Dior, Kanebo, Valmont ve Yves Saint Laurent markalı ürünlerden 2 veya daha fazla ürün alınması durumunda %10 indirim uygulanacaktır.
Diğer kampanya, indirim ve çeklerin kullanımıyla birlikte geçerli değildir. Nakit ve tek ödeme indirimiyle birleştirilemez.

evet ankara ankamall boynerde 10-11-12 mayısta %15 iki ürüne ben nisandaki indirimden aldım bişeyler mayıstanda tonik alıcam

Ya kızlar ayrı bir konu açtım; ama burada da sormak istiyorum cilt bakımım için Estee'nin ürünlerini önerdi Douglas'taki kız bana. Siz ne dersiniz? iyi midir?

Ya kızlar ayrı bir konu açtım; ama burada da sormak istiyorum cilt bakımım için Estee'nin ürünlerini önerdi Douglas'taki kız bana. Siz ne dersiniz? iyi midir?

ben no derim :)))))

kozmetik firmalarından cilt bakımı urunlerı almayı tercıh etmıorum,edersem de kesınlıkle dior derim

Bunlarda benim en son satin aldiklarim. Amerikan bir siteden siparis vermistim. Lipgloss ve Ojeler NYX´den.

Göz Farlarimda Amuse´den.

1001174ft.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

go zaltı morluklarından sıkayet edenleri bir alabilir miyim :)))))

t4uyp2.jpg

Göz çevresini ferahlatıcı etkin bakım sağlar.
Kımızı-mavi pigmentasyonunu azaltmak için enzim aktivasyonunu en iyi şekilde kullanır.
Koyu renk halkaların görünümünü hafifletmeye yardım eder.
Göz çevresindeki görünür şişkinlikleri giderir.
Kan sızıntısını önlemek için kılcal damarları güçlendirir.
Göz bölgesinin daha çok zarar görmesini önleyici koruma sağlar.
Hamileler için uygun değildir.

ben no derim :)))))

kozmetik firmalarından cilt bakımı urunlerı almayı tercıh etmıorum,edersem de kesınlıkle dior derim

Gerçekten mi canım:KK43: Of o zaman başka bir marka bakınayım. Aslında Clinique'de güzel diyorlar.

Bunlarda benim en son satin aldiklarim. Amerikan bir siteden siparis vermistim. Lipgloss ve Ojeler NYX´den.

Göz Farlarimda Amuse´den.

1001174ft.th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Güle güle kullan canım.

X