Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Chance21 canım peki sen nası kullanıyosun mesela bugün denemek için yüzüme püskürttüm ama ıslak oldu bayaaa yüzüm çokmu yakın sıktım acaba:nazar:

Makyajdan önce yüzüne yakından sıkıp kurumasını bekle canım ondan sonra makyaja geç, eğer makyajdan sonra sıkmak istersen biraz daha uzaktan sık....

rose angel tşkler sende güle güle kullan cicilerini:)
donutcum güle güle kullan pembiş cok hoş gerçekten
cafelatte güle güle kullan canım mac leri ne kadara aldın?

5718.jpg

bende bugun bunları aldım body shoptan 2 al 1 öde c vitamini serisinden göz kremi canlandırıcı daha dogrusu, ve 15 spfli nemlendirici
3 al 2 öde dudak nemlendiricisi vardı 2 tane aldım küçücükler zaten 1ide bedavaya geldi işte:)) c vitamin göz kremi epey bir övüldü denemek istedim onda da spf olsaymıs iyi olurmus aslında

walla ben maybelline ve clinique standlarını es geçiyorum.o kadar para baymak zoruma gidiyor.
tekli fara 36 lira hayatta veremem ki bir de indirimli diyorsun...
ben bahsettiğim cecile 7li paletlerini bile 9 liraya aldım,indirimdeydi.
he belki karşılaştırmak yanlış bi şey,belki clinique süper farlar yapıyordur ama ben de profesyonel bir makyaj yapıcısı değilim ve balodan baloya da gezmiyorum kaydirigubbakcemile3

valla kontesscim daha önceden gözlerimde her marka farı kullanırdım ama alerji yapmaya başladı her ürünü kullanamıyorum maybelline aldıklarımın hepsini iade ettim alerjik hassas bir göz yapın olunca mecbren az ve öz ürün alıyorsun cecile ve clinique dışında kullanamıyorum zaten

Makyajdan önce yüzüne yakından sıkıp kurumasını bekle canım ondan sonra makyaja geç, eğer makyajdan sonra sıkmak istersen biraz daha uzaktan sık....

tamam hayatım ozaman ben hem makyajdan önce hemde makyajdan sonra deniyim hangisi hoşuma giderse öle kullanırım:kedi:

rose angel tşkler sende güle güle kullan cicilerini:)
donutcum güle güle kullan pembiş cok hoş gerçekten
cafelatte güle güle kullan canım mac leri ne kadara aldın?

canım fix 39
kalemse 35

canım gule gule kullan,eyeliner hemen kurumustu bende.bakalım sende durum ne olacak :)))

canım benimde rengini soğuk bulduğum bi far vardı onu eyeliner gibi çektim rengi çok tatlı ve canlı durduopuyorumnanaktan

güle güle kullan canım ..
biraz daha uzak tut yüzünden yakından sıkınca eve ıslaklık veriyo ..

kalıcılıktan ziyade makyajın ömrünü uzatıyor şu kadar sabitliyo yanlış olur.
taze bi görünüm veriyo ve evet cildi rahatlatıyor.

yani işte farım falan hemen uçmasın istiyorum bide fondotenim.. çünkü benim cildim özellikle fondoteni hemen atıyo yağlı bi cildim olmamasına rağmen:1no2: bakalım fix le nolucak:1closedeyes:

5718.jpg

bende bugun bunları aldım body shoptan 2 al 1 öde c vitamini serisinden göz kremi canlandırıcı daha dogrusu, ve 15 spfli nemlendirici
3 al 2 öde dudak nemlendiricisi vardı 2 tane aldım küçücükler zaten 1ide bedavaya geldi işte:)) c vitamin göz kremi epey bir övüldü denemek istedim onda da spf olsaymıs iyi olurmus aslında

canımg ule gule kullan!

KIZLARRR BODY SHOP DA E VİTAMİNLİ VE C VİTAMİNLİ SERİLERDE İKİ AL BİR ÖDE KAMPANYASI VAR.BİLGİNİZEEEE

güle güle kullanın kızlar aldıklarınızııı

5718.jpg

güle güle kullan canım ayy yaaaa önünden de geçtimö girmedim yaaa
canımg ule gule kullan!

KIZLARRR BODY SHOP DA E VİTAMİNLİ VE C VİTAMİNLİ SERİLERDE İKİ AL BİR ÖDE KAMPANYASI VAR.BİLGİNİZEEEE

ayyy ne zamana kadarmışşşş bende hemen gideimmm

canım ruj orda görünenin azcık daha canlısı, kesinlikle gitmeni öneririm, bunu beğenmesen bile o kadar çok renk çeşidi var ki elbet beğendiğin çıkar yerimseniben benimkinin numarası 231. rujlar 25den 20e inmişti canım. yanımda beni tutcak biri olmasa daha sürüyle alırdım, o kadar güzel renkler var ki :asigim:

Inglot'a ben de bayılıyorum. Ürünleri çok güzel. Ayrıca renk skalası da çok geniş... MAC'e ciddi bir alternatif oluşturdu Inglot... zemuszemus

ben bu akşam bi body shop yapam bare :ecrin_bebek:
bende bende gerçi önce bi tencere seti alcam çeyizimee offf yaaaa bugün gitmem gerekmeseydi keşkeee :KK43:
valal canım yenı baslamıs,surer sanırım bu haftasonuna kadar

:jeyyar:

canım gule gule kullan,cocuk dusunmus almıs olsun :)

bi an evvel gideim ben bekleyemem c vitaminli göz kremini aldım zaten çok memnunum ya sanki böle bi aydınlık verdi bide yüz kremi alayım diom ama c mi e mi alsam günüz kremi alana kadar idareten c vitaminli kremini mi alsam acep?

kızlar başka ne önerirsiniz e ve c vitaminli serisinden?bayanssulusmile alcam alcam alcam

arinacım güle güle kullan aldıklarını çok güzeller bedne inglottan bir palet yapayım diom şöle indirim zamanında denk gelsem atlıcam hemen :)

bende bende gerçi önce bi tencere seti alcam çeyizimee offf yaaaa bugün gitmem gerekmeseydi keşkeee :KK43:

bi an evvel gideim ben bekleyemem c vitaminli göz kremini aldım zaten çok memnunum ya sanki böle bi aydınlık verdi bide yüz kremi alayım diom ama c mi e mi alsam günüz kremi alana kadar idareten c vitaminli kremini mi alsam acep?

kızlar başka ne önerirsiniz e ve c vitaminli serisinden?bayanssulusmile alcam alcam alcam

canım e vitaminli serinin gunduz kremi de cok guzel

canım e vitaminli serinin gunduz kremi de cok guzel

hımm bi deneme yanılma yapayım orda gündüz kremim bitti ne alacağıma karar veremedim daha heheh :) şimdilik bunla idare edeim diom :)
bakalım başka öneri gelcekmi body shopla ilgili saol canım cevabın içinbayanssulusmilezemuszemus

magrenta teşkler canım
ben c vitaminlisini aldım gerçekten begendim ayrıca c vitamini kırışıklıklara cok iyi geliyor dermatalogların söyledigine göre hem bol bol c vitamini tüketmek hemde cildimize kullanmak karar senin tatlım yerimseniben

X