Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

selam body shop ta söyle bir hizmet var eğer istersen www.thebodyshop.com.tr den mağaza telefonlarını öğrenebilirsin
Mevcut durumda internet uzerinden markamıza ait ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ancak mağazalarımızı arayarak telefonla alışveriş yapabilir, kargo ücretini ödeyerek seçtiğiniz ürünlerin evinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Daha önce kullandıgı bir urunu yenıden almak icin iyi ama ten ürünü ilk defa alınacaksa biraz kumar

dolphin malesef denemeden alamıorm böle şeleri :kedi: çünkü ten ürünü her tende duruşu faklı oluor belki benimkine gitmez die :kedi:

bende kapatıcı clinique düşünüyorum çilete 36 sanırım boynerde 51 ama taksitle almak istiyorum o yuzden boynerden almak tercihim bereketli güzel bir ürün 2 sene gider dediler
32 TL canım çilekte bile bile 20 tl fazla vermekde mantıklı gelmio bana:) indiirme denk gelirsem yanında hediye ürün verirse belkiii alırım boynerden:)

saol canım açıklamaların için :)))) bakıyorum şimdi çilekten yaa bişi sorcam ben evde tr sitesine giriom iş yerinde açmıo şerefsiz usa den giriom var mı benim durumda olan? hehehe
göz altı kapatıcısı toz nasıl olur ki? aslında mineral ürün benimde tercihim ama kullanışlı olurmu ki?

valla fırca cok önemli,fırcan mineral fırçası olmayınca hiç kullanamıyorsun mineal ürünü.
cok kullanışlı oluyor uygun fırçası ile, cokkolay ugulanıyor.loose powder gibi dusunme.yuzde hemen yayılıyor.ve inanılmaz kapatıyorrrr multi taskingler.
ama sen göz altı istiyorsan ve boyle derin tam kapatıcılık aramıyorsan well rested for eyes da deneyebilirsin.
bak hatun kişide review etmiş.

http://nattyngeorge.blogspot.com/2010/02/bare-minerals-well-rested.html

Son düzenleme:

deneme yanılma ürünü alayım diorum ilk kullanım için body shop falan ama aynı fiyata gelio çilekle :) fırçalarımıda deneme yanılma ürünü olarak aldım işi çözünce tek tek toplucam hepiciğini hehehe :))))
pek bir göz altı sorunum yok aydınlık bir görünüm versin düzgün bir ürün kullanayım istiyorum sürmesemde pek sorun yok yane ama bi göz makyajı yapıom tam olsuun diom işte yüz içinde aynı kullanmıyorum ama hem cildime iyi gelsin hem güzel görünsün die mineralli alayım diom hemde öğrenmek lazım artık bunları yaş ilerlio :))))

id sözlüğü gibim oldun valla maşallah :)))))) kusura bakma bunalttım azıcık :)))) şimdilik bu kadar yeter deme :)))bayanssulusmileopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

valla ben acıkcası gözaltı kapatıcısı olayını senin gibi fazla sevmiyorum canım.ama evde varmı var.Bir yere gıderken özel bir makyaj yapıyorsun,gözaltların yorgun oluyor,makyajı gostermıyor.

Bende mineral ürünlere son bir senedir sardım,bulunması en rahat id minerals oldugu icin onunla başladım.Baktım cok memnunum devam ettim.Benimde sivilce sorunum vardı,kırmızı lekelerim falan.Onlar için almıstım bu multitaskingleri.All over face diye gecıyor zaten.Tek bir fırca darbesi ile kapatıyordu sivilceyi lekeyi.Baktım sivilcelerede iyi geliyor,sonucta dogal.Devam ettim.Goz altıma falanda kullanıyorum.Cizgilerin arasına dolmuyor ki bu benim için buyuk etken secmemde.

Well rested for eye aydınlık bir goruntu verıyor göz cevresine,güzel ya mineral ürünler :)))) Ben cok rahat ettim,hem kullanım acısından hemde saglıklı oldugunu bilmek içimi rahatlatıyor.

Bende cok yazdım ama degil mi :))))

sen yaz canım okurum ben bilgiye açım hehehehsırnaşık şey:sm_cool:
çok güzel açıklıon valla bende bi başlayım diom artık işte burda da çok aradım genelde başka marka var bende id denemek istiom sonrasınıda çilekten alırım die :)))

youngblood cok gormeye basladım ben eczanelerde artık,onunda allıgı var bende.o da sahane.belki onada bakabilirsin

boynerden alıncada bir sürü numune hediye veriyorlar ben aldım 1/3 bo yüz kremi,vücut kremi vb gibi neyse herkesin kendi tercihi boynerdeki kızı tanıyorum hemde tek çekim yapmamak adına birde beklememek adına çilekten almadım birde açıkçası netten almıyorum hiçbişey

bim'e gittiğimde hiçbir ürünün kalmama sebebi senmişsin demek kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan canım aldıklarını..opuyorumnanaktan

youngblood cok gormeye basladım ben eczanelerde artık,onunda allıgı var bende.o da sahane.belki onada bakabilirsin
evet bende onu görüorum ama id daha bi iyimiş gibime gelio bilmem neden bide freshmineral mi ne var sanırım :) artık bi yerden başlıcam :)))

işte adamına denk gelince numune verioalr canım dün girdiğim yerde bi dövmedikleri kaldı benim istediklerimi değil kendi istediklerini gösteriolar bişi soruom kendi kendine bişiler anlatıo soruyla alakası yok uyuz oldum bende :)
bende netten almayı tercih ediom rahatsız eden bunu denetyin bunu alın dien yok seçip alıosun :))) :)

ben neti ve normal hayatı karıştırıyom ..
ikisindende alıyom
benim gibi deccal olcanız
istediğiniz dışına çıkamaz kozmetikçiler zemuszemus

bende sinir olurum yapışkan satıcıya boynerdekiler oyle değil ykm de oyle değil ama tekin acarı sevmiyorum acayip yapışkanlar kapıdan girdinmi üstüne geliyorlar sinir oluyorum
boynerdeki kızla bir muhabbetim oluştu ürün söylesede arkadasım hediye almış onu gerek kalmadı falan gibi geçiştiriyorum

bende nefret ediyorum yapışan satıcıdan bi tek sephorda yok orda rahat rahat dolaşabiliyorum

sevil de de öle zooorrrla adamı gıcık ediorlar
douglasta da tam tersi hiç ilgilenmiorlar rica edip keyifleri isterlerse yardımcı oluorlar

sevil de de öle zooorrrla adamı gıcık ediorlar
douglasta da tam tersi hiç ilgilenmiorlar rica edip keyifleri isterlerse yardımcı oluorlar

o zaman tekin acarla sevile gidilmez dougles ise tam benlikmiş yawwwwww madem öle bi uğrayım denk gelince :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…