Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kraliçe bunları arzuda gormustum
blogunu takip ediyorum zaten bekliyorum yorumlarını
gule gule kullan

canım gule gule kullan cicilerini

carouselde var bu markanın standı,mineral urunlermiş.sadece bir farını almıstm.
gule gule kullan canım

ebru,donut,rose angel teşk ederim saolun sizlerde güle güle kullanın rose angel canım bebek sabunlarıyla cildi yıkamanın daha saglıklı oldugunu duymuştum bende bir ara dalin ile yıkıyordum ama sonra yavaş yavaş sanki kuruluk hissettim bıraktım bebek sabunlarından memnunmusun canım daha önce kullandınmı?
ebrucum tavsiye için teşk ederim saol bakıcam:))
donutcum sende saol lorealın birde dediğin ürününe bakıyım tek tek ayırıp birazda dolgunluk istiyorum yaa:)
donutcum, birde bu toz mineral dikkatimi çekti.. göz altı için de kapatıcı olarak kullanılıyo demişsin.. benim göz altlarım biraz mor birazda genetik, acaba yogun halkalar için de güçlümü kapatıcılıgı, yoksa ben likitmi bakıyım yine, çünkü stick kullanamıyorum hiç dagılmıyo göz altımda. hep likit kullandım sıvı, ama biraz daha güçlü bir kapatıcı arıyorum makyajdan 2 3 saat sonra sanki morluklar çıkıyo ortaya sinir bir durum..

kontesss, canım burdaysan saç ile ilgilendigini okumustum bana bir şampuan önersen ya cok kırılıyo uçları bide kuru saçlarım parlasın istiyorum özelden yazıyım dedim sayfa takıldı zeytinyağlı şampuanlardan deneyim dedim ama sana soruyum dedim bir arada cok bakım yapıyodum şimdi yapmıyorum tembellıkten.

canım saç uçların çok kırılıyorsa durulanmayan bakım kremleri ya da bakım spreylerini öneririm
hatta kremden çok sprey öneririm.
kremler bende yağlı bi görüntü yaratıyor ama spreyler fıs fıs olduğundan eşit dağılıyor saça...

benim saçlarım yağlı olduğu için şampuan seçiminde sana yardımcı olamayabilirim ama çeşitli yağlardan oluşan saç bakım yağlarını deneyebilirsinn

teşkler canım loreal ın sac ucu spreyini kullandım ama yinede kırıldı avonunkinide cok övüyolar birde onu deneyim o halde bilgi için saol canım:))

nasıl yaneee yaaaa bedava ürün mü yolladılar süpermiş yawww caım onlar fazla gelir sana bi fondötebi almaya gelkiom bennn :)))))
güle güle kullan bizde izleyelim :)))))
ya bende stick kullanıom sankim likit güzel kapatmıomuş gibime gelio ama haftasonu clinique denedim sanki güzel kapattı gibi nette bi swatclarına bak istersen daha anlaşılır olur all about eyes olanı denedim canım :) boynerde 51 tl mi ne çilekte 32 di :)

canım multitaskinglerin kapatamayacagı goz altı morlugu yok bence.well rested for eyesin aydınlatıcı ozelligide var,o yuzden sana multitaskingler daha iyi olur kanımca.

ya su sac meselesinde karısmak istiyorum ben kaydirigubbakcemile3 saclarımın rengini actırdım daha yeni,yıpranmalar oldu.schwarzkopf BC bonacure hairtherapy Kırık Uç Önleyicisini aldım bende,cok cok memnun kaldım

ayyyy donutcum onlar limangodamı ne indirimdeydi yaww keşkem alsaydım bende saç uçları için bişiler kullanmak lazım bende sarı balyaj attırcam mahvolcak saçlarım öncesinde napsam acaba biraz kuvetlensin heheh

id'nin ürününü diyosun di mi donutcum

bağımlılar gibi göz altım var ..
mac ilkten çok iyi geldi ..
ama şu aralar ondanda memnun değilim ..
id'yi konuşmuştuk dün donutla en iyisi bi gidip bakmak.

id'nin ürününü diyosun di mi donutcum

evet canım,konustugumuzu i.d yi dıyorum

limango givenchy de %50 indirim var =)

hep eskiler var ama..

ayyyyy neden canım noldu?

evet canım id den bahsediooo :)))

canım ya ne aldıysam iki kez cektıler kredı kartından..mailler attım,musteri hizmetleri cok kotu.taa kac ay sonra geri ödeme yaptırlar.aldıgım urunleri daha sonra bulamadık edemedik diye iptal ettiler..yani sadece burda basıma geldi bu..ben trendyol u kesfettim,daha kampanya devam ederken urununu teslim ediyorlar,cok ciddi calısıyorlar.orayla yoluma devam edecegım :)))))

bağımlılar gibi göz altım var ..
mac ilkten çok iyi geldi ..
ama şu aralar ondanda memnun değilim ..
id'yi konuşmuştuk dün donutla en iyisi bi gidip bakmak.
aaa neden öyle ki? ben önce doğal yollarla çözmek isterim canım bu durumları ama sende denemişindir kapatmak çözüm diil sonuçta rejim yapayım derken olmuodur inşallah

alla alla ben daha önce bişi almadım denk gelmedi ama markofoniden aldım 20 gün falan sürdü şimdide çanta aldım ordan bakalım kaç gün sürcekçok bekletiolar tradyoldan ne aldın canım ben bişi alamadım dahaçok pahalı şeyler oluo genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…