Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkes güle güle kullansın ürünlerini. ben de bim'e cuma 10.30 gibi gitmeme rağmen golden rose'un hiçbir şeyi kalmamıştı kajalın farlar vardı ama almadım onları da. clean&clear'in bir tane kalmış olan akneli ciltler için olan yüz yıkama jelini ve dove boyalı saçlar için saç bakım maskesi aldım.

güle güle kullan canım
bende id ürünlerinden almak istiyorum fondoteninden alşayım diorum kullanıyormusun acep? bu kapatıı nasıl bişi beğendinmi? çok sordum yaww :)

donut rüyamda bu aldığın rimeli gördüm heralde hayatımın rimeli vahiy geldi kaydirigubbakcemile3

kajal far bugün tarafımca denenmiş olup memnun kalınmıştır:icecream:

ayrıcaa saç bakım spreyi aldım kendime avondan;
1ruj+2eyeliner+şampuan da ısmarladım

kontess cim bana yardımcı olurmusun clinique göz altı kapatıcısı far bazı yerinede geçermi hem far bazı hem göz altı kapatıcısı olarak kullanabileceğim bir ürün varmı

ben yine duramadım bi ayak basmadıgım inglot kalmıştı onuda hallediyim dedim:)))) maskara ve kaş farı için gittim maskarada kararsız kaldım bunlarla döndüm allık tam renk olarak böyle diil ışıkta renk farklı suan,aslında ne cok koyu ne açık tam istediğim tonda bir pembe, farlarıda 3lü palet halinde alınınca tanesi 19tl ye düşüyor tane alırsan ya 26 yada 29tl di sanırım,bende almışken 2 tanede far alıyım dedim turkuaz ve gri(resimde siyah gibi duruyor ama cok güzel bir gri) kaş farı kahve ve fırçası da 25 den 17 ye düşüyor beraber alınınca allık 33 dü...maskara da kararsızım şöyle güzel tek tek ayıran ve dolgun yapan varmı bildiğiniz kızlar loreal ınkını kullanıyorum ama kuru kuru gözaltlarıma dökülüyo sonrasında yardımmm

mascara konusunda önerim clinique şu anda pek çok yerde kampanyada ikili paketi 65 tl idi ben kullanıyorum güzel kaliteli ürünler tavsiye ederim

donut güle güle kullan cicileriniD: bu arada rujun rengi çok çok güzel fiyatı nedir ben 35 tl diye duymuştum mac rujları

canım tesekkurler,36 tl

donutcuum güle güle kullan rujun rengi çok güzel zemuszemus

teşekürler canım,

güle güle kullan canım
bende id ürünlerinden almak istiyorum fondoteninden alşayım diorum kullanıyormusun acep? bu kapatıı nasıl bişi beğendinmi? çok sordum yaww :)

canım herbir ürününü kullanıyorum,çok çok memnunum.bu kapatıcıdan ıkı tane bitirdim,bu ucuncusu.sahane bir kapatıcılıgı var.herkese tavsıye ederım

donut rüyamda bu aldığın rimeli gördüm heralde hayatımın rimeli vahiy geldi kaydirigubbakcemile3

ay sabah sabah cok guldum canım benim,cidden cok memnunum ama ben rimelimden

kızlar taksimde mac in mağazası varmış, ben saf bugün yeni gördüm..fiyatları nasıl orda sizce?

diger macler ile aynı canım.

gule gule kullan canım,neden laloreal lash architect kullanmıyorsun

Güle güle kullan canım....

ben de bunları aldım :ecrin_bebek:

sizde güle güle kullanın kızlar bimleri ve dielerini zemuszemus
Mini güle güle kullan canım....
Tatlım yine süper şeyler almışsın mac in rengi süper güzel günlerde sür sürsürüştür....
bunlarda benim cicilerim ankara kentpark ykm de ykm karta özel %30 indirim vardı tabi hemen aldım 4 ürüne bu şirin pembe içinde makyaj fırçaları olan çantayı hediye ettiler
Canım güle güle kullan....
herkeş güle güle kullansın ..

ben bugün cilt ürünleri aldım çoştum ve battım :)
allahtan artık kartım yokta bişi alamıcam ..
şenaybank el koydu kartlarıma eyvahedigeldismile
p.tesi eklerim ..
Tospam güle güle kullan canım resimleri bekliyoruz ....
Canım ben sana bi tavisyede bulanayım far bazı için bimde bile satılan kajalın stick kalemleri var göz için gözlerine o sticklerden sür parmağınla dağıt üstünede farını sür hem renk olarak süper görünüyor hemde farının gözde duruş ömrünü arttırıyor stick kalemler 1.5tl gibi bişi her rengi var ben açık renk makyaj yapacaksam beyaz stick kullanıyorum koyu yapacaksamda far rengine göre kahve,yeşil veya mavi kullanıyorum far bazlarına o kadar para vermeye değmez bende zamanında aldım bir sefer kullandım kenarda duruyorlar....
kajal far bugün tarafımca denenmiş olup memnun kalınmıştır:icecream:

ayrıcaa saç bakım spreyi aldım kendime avondan;
1ruj+2eyeliner+şampuan da ısmarladım
güle güle kullan canım....
kızlar taksimde mac in mağazası varmış, ben saf bugün yeni gördüm..fiyatları nasıl orda sizce?
Bütün mağaza fiyatları aynı canım....

donutcum saol cevabın için tam olarak adı ne bu kapatıcının? çilekte var mı die bakçamda :))) bide ben kapatıcı sordum clinique alayım dedim all abaout eyes boynerde 52 tl dedi çilekte 32 tl onu almayı düşünüorum ama id den mi alsam die düşünmedim değil
etrafta id bulamadım sen fondeteninide kullanıosan hangi rengi var fair çok mu açık kalır acaba bana baya bi açık tenliyim ben çilekte baya bi üründe indirim var kızlarrrrr anneler günü muhabbetine :))))

Güle güle kullan canım allığın rengi çok güzelmiş....

bende kapatıcı clinique düşünüyorum çilete 36 sanırım boynerde 51 ama taksitle almak istiyorum o yuzden boynerden almak tercihim bereketli güzel bir ürün 2 sene gider dediler

canım tam adı soyle bareMinerals Multi-Tasking minerals spf 20.Ben Bisque tonunu kullanıyorum.Acıklamasında soyle yazıyor : (light neutral beige/ for light complexions)

Fondotenınde ise matte foundation kullanıyorum spf 15 li.Ben acık tenliyim canım,MAC de NW20 ve NC15 im,oyle hesap et.Ton olarak Light ini kullanıyorum.

Acıkcası ben kesınlıkle mineral yuzde yuz dogal bir urunu cliniqueye tercih ederim kızlar

Roseangel tesekkur ederım canım

Son düzenleme:
valla canım benım memnun oldugum ıkı tane cok severek kullandıgım bronzerim var.Biri guerlain biri de body shop.Body shopunki bendeki aldıgım tonu simli duruyor,ama yuzde o simi kalmıyor,aydınlık veriyor yüzüne.
Ben ikisini öneririm canım.Bunun dısında ben ysl,givenchy,elite,pastel terracottaları denedim ama bu ikisini cok seviyorum.

badi şop burda yok malesef , guerlian var benim de aklımda bi de dior , çok severim kendisini te ürünlerinde ama tonu çok önemli bnim için, sevile bi rçıkartma yapmanın zamanıdır kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…