Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hepiniz güle güle kullanın kızlar boshayallersmilebende izmirdeki 4 tane bim magazanı gezdim dogru durust birsey bulamadım ...sadece bir kaç birsey alabildim

kızlar mac studio fix ın hangi serisi pembe beyaz cilt tonları için ?

çilekte nc35 var ama rengi biraz sarı geldi :/ izmirde mac olmadıgından denemeden alacagım dogru düzgün swatch da bulamadım=( yardımmmm =)

Son düzenleme:
kızlar maybelline köpük gözl altı kapatıcısı kullanan varmı önerirmisiniz clinique mi alsam maybellinemı arada çok fiyat farkı var nerdeyse 2,5 kat fikirleri bekliyorum

ebru kesinlikle önermiyorum benimki 2 ay içinde çöpü boyladı sebebini söyliyim çizgilerde birikme yapıyo ve yapay bi görünütü verdi bende

Son düzenleme:
ebru kesinlikle önermiyorum benimki 2 ay içinde çöpü botladı sebebini söyliyim çizgilerde birikme yapıyo ve yapay bi görünütü verdi bende

hangi marka önerirsin
büyük olasılıkla ya mac ya da clinique alıcam clinique denedim 7-8 saat aynı görüntüde kaldı herkes bayıldı sen makyajmı yaptırdın özel diye sordular

mavala tırnak ürünlerim ve manikür çıbıkım gene mavala
goldenrose dipliner

bunlarda bim ganimetlerim
Canım güle güle kullan bimi toplamışsın...
Canım güle güle kullan...
Of yaa 10,30da gittim her şeyi süpürmüşler bunları kapabildim.Golden rose'un çöpü bile kalmamıştı.:umursamaz:
Tatlım güle gle kullan...
herkes bimlenmiş,bunlarda benim cicilerim.Ruju cok uygun fiyata aldım,sahane bir rengi varmış.

Güzel günlerde sür sürüştür tatlım....

Canım NW serisine bakman gerek dediğin doğru NC serisi sarı bej tenliler için...

Bu arada bizim burdaki bimi hanginiz boşalttı çıksın çabuk ortaya hiç bişi kalmamış...kaydirigubbakcemile3

rose angel canım dediğin gibi 3 kat sürmek gerekiyor bu mac ojeyi ben 2 kat sürdüm ama tırnak alttan belli oluyor bu fiyata göre bence ojelerinin böyle olmaması gerekirdi üzüldüm valla....

ıyi günlerde kullanın kızlar aldıklarınızı ....
Ben okuldan çıktım öğle arası gittim hiçbişey kalmamış sadece allık alabildim :ecrin_bebek:

hangi marka önerirsin
büyük olasılıkla ya mac ya da clinique alıcam clinique denedim 7-8 saat aynı görüntüde kaldı herkes bayıldı sen makyajmı yaptırdın özel diye sordular

ebrucum ben clinique ve mac kullanmadım hiç ama halamda clinique in baya bi ürünleri falan var pudrasını kullanıo çok güzel bnde kullanmak isterdm ama sorunlu bi cildim olduğundan hiç bi yüz ürününe cesaretim yok allık hariç bide bu marka fiyat olayına çok takılmamak lazım sonuçta kapatıcıyı yapmak için mac de aynı malzeme kullanıcak clinique de

Bütün Bim ciler ve diğer akideşler güle güle kullansınlar aldıklarını..
en çok ta kontes almış..sen boşaltmışsın bimi belli şekerimm..
sonra gelenlere bişey kalmamış anlaşılan..
yerimseniben

Selam kızlar bende arkadaşımı gönderdim gri kajal far ve kalemtraş aldı sonra resim eklerim
ama benim istediklerim hep bitmiş yaww

ben de bunları aldım :ecrin_bebek:

sizde güle güle kullanın kızlar bimleri ve dielerini zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…