Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Olanı toplamışın maşallah güle güle sürüştürkaydirigubbakcemile

Siyah aslında o kuşum lacivert değil fotoda öyle gözükmüş.:ecrin_bebek:
hee
siyahını aldım bende de var o zaman:kedi:
iyi günlerde sür bebişim inşşşşopuyorumnanaktana.s.

bim'i süpürdüm geldim kuzucuklarr:roflol:

golden rose'lar...

törpü,fırça,ponza vs tarzında benzer bi dünya ürün :dance: uygun bulmuşken süpüreyim hepsini dedimm

bu alışverişte beni en mutlu eden kısım : saç bakım ürünlerimm
bilen bilir,saçlarıma çok bakım fln yapıyorum benn
o yüzden bu maskelerden edinmeyi & denemeyi çok istiyordum
iyi olduu:icecream:

son olarak farlar...
markasından dolayı korksam da renklerin güzelliğine dayanamamıştım
evde hemen denedimm
gayet güzel duruyorlar...
kalıcılıklarını bilemiyorum tabi ama şimdilik beğendimm:kahve:

değişik açılardan çekmeye çalıştımmm

kontescim maşallahın var ben oturduğum yerden kedi gibi bakıom yaa bu saate kalmamış akşama bişi bulamam kesin :KK43:
Of yaa 10,30da gittim her şeyi süpürmüşler bunları kapabildim.Golden rose'un çöpü bile kalmamıştı.:umursamaz:
1756.jpg

almışın gene alcağını canım maşallah bak bize :KK43:

kontescim maşallahın var ben oturduğum yerden kedi gibi bakıom yaa bu saate kalmamış akşama bişi bulamam kesin :KK43:

almışın gene alcağını canım maşallah bak bize :KK43:
parti parti çıkarıyorlar canımm
bi uğra istersen,şansını dene:kedi:
ben gittiğimde de baya bi kısmı yoktu,görevli kucak dolusu getirdi yenilerini

parti parti çıkarıyorlar canımm
bi uğra istersen,şansını dene:kedi:
ben gittiğimde de baya bi kısmı yoktu,görevli kucak dolusu getirdi yenilerini

oyyy inşallah canım yaa valla okuldan bi arkadaşım bimde çalışıo ama izmirde diil onu arıcak durumdayım çok pis kıskandımm yawww

herkes bimlenmiş,bunlarda benim cicilerim.Ruju cok uygun fiyata aldım,sahane bir rengi varmış.

makeup1k.jpg

dsc01865b.jpg

canımm o far degil,guerlain aydınlatıcıma kıyamadıgım icin bir benzerini aldım.yüz için aydınlatıcı.umdugundan guzel cıktı vallahi o fiyata

Güle güle kullanın kızlar zemuszemus
donut; Pastel o allığını geçen yaz çıkarmıştı sanırım ama sonradan bulamamıştım ben. Sen nerden aldın canım, yaz geliyor diye tekrardan çıkarmışlar herhalde. Bir de rujunun markası nedir acaba? rengi harikaymış..

valla canım ben direk watsonsdan buldum bakırkoydeki,boyle kofre seklinde satılıyordu.seffaf bir canta ve glossu vardı yanında.onları cekmeye usendım :)))))

ruj joey newyork,rengi good girl :))) çilekte muthiş indirimdeydi,dayanamadım.denemek icin aldım.sansıma sahane cıktı rengi.

Tamam canım, ben bakıyım Watsonslara.. ruj konusunda gerçekten şanslıymışsın, rengi harika.yerimseniben güle güle kullan hepsini zemuszemus

X