Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pandoraam pudran cok güzel ısıl ısıl :asigim:
magrenta güle güle kullanın kızlar cok hos seyler görüyorum

canım güle güle kullan hepsiniopuyorumnanaktanrujların rengide çok güzelmişaklinialirimsmile

pandora bitanem sende güle güle kullan,yeşil rujdan bende istiyorumhihoyyyt

kontesscim güle güle kullan,cecile farı ben 20 tl ye almıştımakannehir
sempatique ve luna sizlerle iyi günlerde sürün sürüştürünbayanssulusmilehihoyyyt
saol kuzucummm:kedi:

KIzlar güle güle kullanın aldıklarınızı ....
Donut canım ses seda çıkmadı senden dün akşam haber veririm demiştin ama sanırım unuttun yada vazgeçtin sanırım gitmekten neyse başka zaman umarım....

teşekkürler kızlar dün başka şeyler daha almayı planlıodum ama olmadı :KK43: başka zaman artıkk :)))
yeni hedeflerim göz altı kapatıcısı mac bulamazsam clinique alayım diorum all about eyes kullanan var mı? birde göz makyaj temizleyicimi değiştireim artık diom

ne zamandır ugramıyodum neler almışsınız öyle kızlar güle güle mutlu mutlu kullanın=)
bende izmire gittiğimde ykm de bourjois standının önünde kalakaldım indirim varmış ürünlerinde 3 far 1 allık aldım çıktım hemde ihtiyacım yokken:eek:lmaz:
farlardan bitanesine bittim şiddetle tavsiye ediyorum tam yaza uygun bronz makyaj için
resim alıntı makinem yok sempatiksalakcinni
Bourjois.jpg
BourjoisEOTD.jpg

canım gözlerin ne kadar da güzelmiş,gule gule kullan cicilerini

rica ederim donutcum ne demek :) bende mac e gittim bugün senin resimlerini ekledigin allıklara baktım yok resimlere göre alışveriş yapmak bana göre diil:)))) 3ünü aldım dollymix style ve sende olan peach olan hatta yüzümde o var şuan çoookkk güzel bayıldım tonuna bu kadar olur yani şeftali tonu pek kullanmamama ragmen buna bayıldım ama ellerinde yokmus 3üde pazartesiye sipariş verdiler((( cosmo rujunda rengi, gördüğümden biraz farklıydı ama cok güzeldi onuda aldım :))))) resimleri ürünleri alınca koyucam artık bu arada ROSEANGEL canım bugün çıkıcak olan koleksiyonları yoktu orda pazartesi cıkıcak dediler kalemi gösterdiler ama satmıyolarmıs daha pazartesiye sakılıyolarmıs

canım begenmene cok sevindim,peaches hakikaten cok guzel ve taze bir tondur.

güle gülle kullan canım far süpermiş yawww adı sanı nedir bunun bakıymmmm :))))

bende bugün flormar denicem denicem die gittim
maskara kalem eyeliner far paleti aldım rujumuda hedaye aldım ohhhh rahatladım dn mabgodan ceket bugünde makyaj malzemesi pazarda kız kıza sephora bopdy shop alışveriş merkezi bu ayın sonu gelmez bana hehehe

canım gule gule kullan,hepimizi bir musrif moddayız ki sorma gitsin :))))

donutcum ya ben şimdi bir şeyin farkına vardım mac sitesinde, bu peaches lerin farklı tonlarımı var canım bugün muanın bana denediği peachtwist di ve bana tek oldugunu söyledi ton olarak ama şimdi web adreslerinde bir ton daha var onun ismide peaches sold out sanırım sendeki bu diilmi canım sendekinin rengi çok hoştu ama bana uygulanan da güzel ay nerden cıktı bende bu allık sevdası bi anlasam amannnn:)))

Canım hic bir allıgın iki tonu yok,hepsi tek.Yalnız soyle birseyden bahsetmiş olabılırler.Şeftali tonu deyince hem peachtwist hem peaches vardır demek istemişlerdir.Yoksa peaches in iki tonu yok,peaches başlı başına tek bir allık.

işte cecile indiriminden kaptıklarımmm:icecream:

cecile efsanesi olan far paletleriii,tanesi 9,9tl'den.

fotoda pek belli olmamış ama fırçası çok acayip olan bi maskaraa,14,9tl'ydi galiba fiyatı

maskaranın hediyesi olan far

eyeliner+maskara şeysi(altın sarısı olan) hediye,diğeri de maxi lipss (9,9tl) ayrıca böyle bir ruj görmedim ben,hemen bir deneme sürüşü yaptmmm,cidden katologlardaki pırıltılı dudakları elde ettim

bu da hediye kılıfımızz;

bunu da kargoya giderken beğendim aldım :dance:
bu markayı hiç kullanmadım ama renge bit-timm!

canım doldurmusun sepeti :) gule gule kullan :)

bunlarda benim en son aldigim kimini kullaniyorum ,kimisini kullanmadim,ama hic birini eklememistim buraya ,birazcikta ben ekleyim toplam :)

bunlar son aldigim makyaj malzemeleri
dscf7310.jpg

vucut kremlerim
dscf7320.jpg

buda yanliklikla farbazi diye aldim makyaj temizleyicisikaydirigubbakcemile3
dscf7312i.jpg

sac kopugu,sacspreyi,simli sac spreyi
dscf7322x.jpg

sprey deodorant,vucut losyonu denemek icin,nemlendirici krem
dscf7326.jpg

buda goz SIKILASTIRICISIYMIS hic kullanmadim daha
dscf7331.jpg

canım gule gule kullan cicilerini

buldum fotograf makinesinihihoyyyt
bugun clinique de indirim vardı %15
bunları aldım
4194.jpg

allık
dörtlü far
rimel ve kirpik kaş bakım
bunlarda hediyelerrhihoyyyt
4195.jpg

allık cok guzel,tam benim kalemim.Gule gule kullan canım

luna ne güzel şeyler almışsın ,allığın tonu çok hoş özellikle..güle güle kullan...

benim gözdem, revlon:) ' dan son olarak pudra aldım bende. bunun peluş ve fiyonklu süngeri var birde :)
ve şu çıkmayan yeşil ruju merak ederdim hep ondanda aldım ,harbiden çıkmıyor yalnız :)) rengide hoşşşş...

5073.jpg

5138.jpg

5153.jpg

5163.jpg

ah ah bu yeşil ruj zamanlarında genctik yahu :))))

revlon sahaneymiş buarada bayıldımmmmmmmmm

5660.jpg

5671.jpg

DONUTCUM biliyorum çok soru soruyorum sana ama tatlım bu cosmo rujun 2 tonu varmış sanırım.. mac de bana koyu olan rengini gösterdiler ama dudaktakı açık tonu olan galiba sen ne dersin cnm

canım cosmoda tek ton.flashli flashsız ten rengi falan derken kişiden kişiye degişiyor maalesef tonlar.Yoksa hepsi tek.Deneyip gormek lazım maalesef.

kızlar ancak orjinal boy yükleyebildim inşallah çok büyük olmazzz :)))
bunalrda benim sol aldığım flormar kahve tonlarında far paletim
eyeliner pen ve yine flormar maskara hepsini denicem sanırım doğal uzun bir görünüm verio maskarayı denedim çok hacimli kalın kirpik yapmıo ama :) fırçası süperdi dayanaayıp aldım :)
rujda hediyesi :)

bunlarda flormar hediye rujum ve avon rujlarım :)
flormar 25 numara
avon rujlar sırayla ultra color ruj mega impact pink pop, fuschia fun, really rosy, divine wine

canım gule gule kullan,herkes bir ruj krizine girmiş.Allah sonumuzu hayır etsın :))))

KIzlar güle güle kullanın aldıklarınızı ....
Donut canım ses seda çıkmadı senden dün akşam haber veririm demiştin ama sanırım unuttun yada vazgeçtin sanırım gitmekten neyse başka zaman umarım....

ROSEANGEL COK COK ÖZÜR DİLERİM,COK KABAHATLİYİM :çok üzgünüm:

Haftasonu çalıştım ve tamamen aklımdan cıktı.Bu sabah aklıma geldi,nasıl soyleyeyim diye dusunurken sen önce soyledin utandırdın beni.Gercekten cok mahcubum..Haber veremedim.

bende aldıklarımı ekliyim:hulya:denemeleriyle beraber:emir_bebek:
d3ae2da3.jpg
b3597038.jpg

ec6aade7.jpg
67b1c1d3.jpg

60aae8bc.jpg

ae6b2f7c.jpg
b756752a.jpg

http://www.ressim.net/upload/80638b5b.jpg
[IMG]http://www.ressim.net/upload/bbdd0224.jpg
9a1dd6bc.jpg

1a97ec8a.jpg
aef1db66.jpg

a43d367f.jpg
8d0067a3.jpg

873326ab.jpg
17fc24ee.jpg

9e5ade0e.jpg
a7c8ca53.jpg
e548e8d5.jpg

ee5e2814.jpg
80638b5b.jpg

ay tanrıca varya sendeki su azme hayranım,nasılda üşenmeden swatch yapıyorsun :))))

canım gule gule kullan,golden rose glosstan bende de var.gercekten cok hos rengi

ay tanrıca varya sendeki su azme hayranım,nasılda üşenmeden swatch yapıyorsun :))))

canım gule gule kullan,golden rose glosstan bende de var.gercekten cok hos rengi
donutum çok saol..maksat sizlere fikir olsunaklinialirimsmileseve seve yapıyorum,ama beyin şerbetlemesi geçiriyorum eklerkenkafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3
topiğe dahada detaylı ekliyorum kızlar baygınlık geçiriyo okurken:smiley-cool:
canım golden rosenin o renginin aynısı mac ta var numarası 08..ve hemen hemen aynı tonlar..üstelik çok kaliteli duruyo goldenin simlerikaydirigubbakcemile5

tanrıça süpersin canım muhteşem fotoğraflar tabiki makyaj malzemeleride şahane :)))

canımsın çok teşekkürler bal kutusuopuyorumnanaktan

ben Tanrıçama nasıl yakışır bu renkler oyy göz kapağına kurban olduğumaklinialirimsmile opuyorumnanaktan

donutum çok saol..maksat sizlere fikir olsunaklinialirimsmileseve seve yapıyorum,ama beyin şerbetlemesi geçiriyorum eklerkenkafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3
topiğe dahada detaylı ekliyorum kızlar baygınlık geçiriyo okurken:smiley-cool:
canım golden rosenin o renginin aynısı mac ta var numarası 08..ve hemen hemen aynı tonlar..üstelik çok kaliteli duruyo goldenin simlerikaydirigubbakcemile5

canımsın çok teşekkürler bal kutusuopuyorumnanaktan

canım zaten glossların 70 tlligide 20 tlligide aynı oluyor.Bu tonlar cok tutan tonlar,flormarda da var bu tondan,chanelde de var.

PANDORACIM yeşil ruju nerden aldığını söyleyebilirmisin ben bu ruju çok merak ediyorum ama bulamadım izmirdeee eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile2

X