Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan canım aldıklarını süperler eyelinera bayıldım bende başlayım denemeye die düşünüodum ama yapamam gibime geliodu bu ince olanla başlayabilirim :))))) çok güzel anlatmışın canım :))))boshayallersmilebayanssulusmile
teşekkür ederim tatlımopuyorumnanaktan
ilarzunun kredi kartı ile eyeliner sürme videolarını izliyebilirsin canımkaydirigubbakcemile5o sana yardımcı olur..deneme yanılma ile gayet güzel çekebilirsin:lepi:
güle güle kullan tanrıçam şu dipliner ve dudak dolgunlaştırıcıya denicem bakim becerecekmiyimbayanssulusmile
cano,ben dolgunlaştırıcılık için değil bakım yapsın die alıyorum,bayılıyorum dudağıma yaptığı bakıma..ama dolgunluk anlık tatlım.kalıcılık bekleme..topiğimde yazmıştım burayada yazıyım,40 gün boyunca günde 3 kere sürülürse yüzde bilmem kaç dolgunluk verir diyo..ama ben günde bir kere sadece gece yatarken sürüyorum ve yumuşacık oluyo dudaklarım..ne çatlak ne kurulukaklinialirimsmile
becerirsin hayatım nie beceremiyesin..kimse anasından uzman çıkmıyo..deneme yanılma ile olur zamanla merak etme:içelim:teşekkür ederim ayrıca canım
Tanrıçam eyelinerlarını sürdüğün göz kapağın olayım kankam Şeniz :jeyyar:

:jeyyar::kedi:eprıll:eek:Şeniz

kızlar size makyaj çıkarıcı olaraktan tek önerbilcegim marka diadermine.cilt temizligine çok önm veren biri olaraktan bi sürü markanın temizleyici köpük losyon vs. denedim.dior lancome shiseido estee vs.en çok diadermine i begendim hem gözü yakmıyor hem de mis kokulu bi ten bırakıyor.estee yi de es geçemicem onu da begenmiştim ama fiyat olarak kıyasladıgımızda diadermine ii bence:)

HIMMM tam yerinde yazıııı bende bu aralar bitmek üzere olan göz makyajı temizleyicimin yerine yenisini alayım diordummm ama ben resim istiyorum hangisini kullanıodun canımmmm :)boshayallersmile:kedi:

kızlar bugun mac cosmo sürdüm,sabahtan beri soran sorana.ekleyin alışveriş listenizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile5

3956092350_c9d35a0383.jpg

3955310023_8909b52a53.jpg

donut :1ninca: anında görüntü !
harikasın canımcım . . .

sıtrav alamanyaya göndermiyo bebim almanya ürünlerinin sahte olduğu kanısındaymış mesela . . .

bilemedim bilmiyorumkismile . . .

tospikim sen fondoyuda estee kullanıyodun di bi ?

olabilir almanya fazla didikler çünkü

Son düzenleme:
kızlar bugun mac cosmo sürdüm,sabahtan beri soran sorana.ekleyin alışveriş listenizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile5

3956092350_c9d35a0383.jpg

3955310023_8909b52a53.jpg

donutcum çok güzelmiş lazkin sende daha güzel durmuştur bence bu ablam utanmadan bıyıklı foto çekilmiş hehehehehbayanssulusmile

tatlım hangi ürününü diyorsun Diadermin'in ? opuyorumnanaktan
bende makyaj çıkarıcı suyu var fıs fıslı. çok güçlü bi ürün değil ama güzel gene de.

Tanrıçam eyelinerlarını sürdüğün göz kapağın olayım kankam Şeniz :jeyyar:

canım diadermine dermo detox 3ü 1 arada makyaj temizleme suyu ambalajı mavi.fısfıs lı şişesi..foto yüklemeyi nasıl yapıyonuz kızlar ?ımageshackten yükleyemiyorum

şimdik siz elca ya gidemiyomusunuz aklinialirimsmile

sanırım ben pazartesi gidicem gidip geliim çok pis hava yapcam size aklinialirimsmileaklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sanırım ben pazartesi gidicem gidip geliim çok pis hava yapcam size aklinialirimsmileaklinialirimsmile

ooy senin elca ya gitmeni yirim aklinialirimsmiledelikafadulden

strawberry sitesinin almanyada yasaklandığını bende duydum siteye giriş yasaklanmış hatta bir iki ülke daha var o şekilde almanya yasakladıysa mutlaka birşey vardır çünkü almanyada çok süper bir denetim mekanizması var o yuzden mutlaka bir sorun vardır yani o yuzden strawberry e de güvenmemek lazım ucuz diye coşmayın kızlar ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir laf var bilirmisiniz

yerimseniben

bebekim maalesef kartı başkası adına alamıyosun strada bitmemiştir umarım yoksa sahiden üzülürüm çok istedin çünkü:kedi:

ptt mailin içinde çoooook teşekkürler bebekimopuyorumnanaktan
rica ederim canım benimŞeniz seninkinin yanında hiçbişiboshayallersmile

Madem Elcaya gıdemıoruzzzzz o zaman yenı cıcılerımı koyayım bendeee boshayallersmile
Flormar cok denedıgım ve kullandıgım bır marka degıl.Esasen Turk markalara cok yabancıyım ama renkler cok hosuma gıttı.Bunları deneyecegim,buyuk hevesle aldım kızlar.Golden Rose var ortada da sahane bir nudemuş.

dsc01768d.jpg

dsc01774cf.jpg

donut çok beğendim delikafadulden

dimi süper süperrrrrrrrrr

donutcum çok güzelmiş lazkin sende daha güzel durmuştur bence bu ablam utanmadan bıyıklı foto çekilmiş hehehehehbayanssulusmile

ay haklısın canımmm opuyorumnanaktan

offfffffffffffffff ya kıskandımmm :eek:lmaz:

X