Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
c.teside gitmicemize göre bişe almam herhal ben ..
bi golden rose dipliner alarım ..
belkim onuda almam ..

ben bi uğrıyım bim'e

donutcum ben etilerdeki ofise gidersem h.içi haber veririm sana kuzum buluşur giderik ne dersin ?

donut :1ninca: anında görüntü !
harikasın canımcım . . .

sıtrav alamanyaya göndermiyo bebim almanya ürünlerinin sahte olduğu kanısındaymış mesela . . .

bilemedim bilmiyorumkismile . . .

tospikim sen fondoyuda estee kullanıyodun di bi ?

canim strawberrynin sahte mal sattigi icin yasaklanma gibi bir durum yok ortada. vergi kacakciligi gibi bir durum oldugu icin icin alman hükümeti yasakliyor siteyi. yani sirket oturumunu baska yerdemi gösteriyor ney öyle birseyler delvete vergi ödememek icin yoksa ürünlerle alakali degil

şimdik siz elca ya gidemiyomusunuz aklinialirimsmile

sanırım ben pazartesi gidicem gidip geliim çok pis hava yapcam size aklinialirimsmileaklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hehehehe çok kötüsün latteeeeee aynı benim gibi hahahahaha :pPPPP
canım benim gönlüne göre ucuz şeyler alırsın inşallah ve inşallah bizde bir iki şey çıkar yawwwww :)))oraya gidemiom die çok fena saldırasım var etrafaaa heheh :)))
Madem Elcaya gıdemıoruzzzzz o zaman yenı cıcılerımı koyayım bendeee boshayallersmile
Flormar cok denedıgım ve kullandıgım bır marka degıl.Esasen Turk markalara cok yabancıyım ama renkler cok hosuma gıttı.Bunları deneyecegim,buyuk hevesle aldım kızlar.Golden Rose var ortada da sahane bir nudemuş.

dsc01768d.jpg

dsc01774cf.jpg

canım rujlara bayıldımmm süperler şu nude ruju bende denemek istiom ruj kullanmadığım halde bi sürü rujum oldu onları bir ara ekleyim bende :)))) avonun oyunundan kazandım :)))

canim strawberrynin sahte mal sattigi icin yasaklanma gibi bir durum yok ortada. vergi kacakciligi gibi bir durum oldugu icin icin alman hükümeti yasakliyor siteyi. yani sirket oturumunu baska yerdemi gösteriyor ney öyle birseyler delvete vergi ödememek icin yoksa ürünlerle alakali degil

hmmmm bilmiyorumkismile bunu öğrendiğim iyi oldu çünkü ürünlerinin tedarikçilerinin belirsizliğinden kaynaklı olduğunu okumuştum pek çok defa . . .

teşekkürler canımcım . . .

donutcum güle güle kullan bebim o kadar rucu ben ömrümde bitiremem . . .

donut güle güle kullan ,sür sürüştür canım bayanssulusmile
ben golden rose nude ye bayıldım ,numarası kaç onun ?

şimdik siz elca ya gidemiyomusunuz aklinialirimsmile

sanırım ben pazartesi gidicem gidip geliim çok pis hava yapcam size aklinialirimsmileaklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Bende gitmeyi düşünüyorum p.tesi....
Madem Elcaya gıdemıoruzzzzz o zaman yenı cıcılerımı koyayım bendeee boshayallersmile
Flormar cok denedıgım ve kullandıgım bır marka degıl.Esasen Turk markalara cok yabancıyım ama renkler cok hosuma gıttı.Bunları deneyecegim,buyuk hevesle aldım kızlar.Golden Rose var ortada da sahane bir nudemuş.

dsc01768d.jpg

dsc01774cf.jpg
Donutcum gle güle kullan canım süper renkler....Niveanın rengine bayıldım swact yaparmısın niveaya dudakta duruşunu çok merak ettim bide nosu nu alim zemuszemus
c.teside gitmicemize göre bişe almam herhal ben ..
bi golden rose dipliner alarım ..
belkim onuda almam ..

ya su elcaya haftaıcı bır gun ayarlamaya calıssak kızlar ya ?
ben haftaiçi uyarım size....
ben bi uğrıyım bim'e

donutcum ben etilerdeki ofise gidersem h.içi haber veririm sana kuzum buluşur giderik ne dersin ?

ya pzt gunu olabılır mı caım ?

p.tesi seninle gidelim donutcum ...Tospam sende hangi gün müsait olursan seninlede gidelim...
Çifte alışveriş yaparım artıkın...zemuszemus

Bende gitmeyi düşünüyorum p.tesi....

Donutcum gle güle kullan canım süper renkler....Niveanın rengine bayıldım swact yaparmısın niveaya dudakta duruşunu çok merak ettim bide nosu nu alim zemuszemus

ben haftaiçi uyarım size....

p.tesi seninle gidelim donutcum ...Tospam sende hangi gün müsait olursan seninlede gidelim...
Çifte alışveriş yaparım artıkın...zemuszemus

canım yaparım eve gidince.cok tatlı bır rengi var gercekten.
pzt kac gıbı gıdebılırız pekı canım benım ?

X