Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullanın kızlar hepsi çok güzel

lola kuzum effaclar serisi yağlı ve karmadan yağlıya dönük ciltler için zaten canım

eğer aktif sivilceyi kurutmak istiyosan effaclar a.i. alabilirsin

sivilce lekeleri için de effaclar k yı alabilirsin

ama effaclar k , hafif bir soyucu olduğu için yazın kullanma bence yaz geldi sonuçta,ne kadar da cildini güneşten korusan lekelenmeye sebep olabilir soyucu olduğu için.

o yüzden yerinde olsam effaclar k yerine effaclar a.i. alırım bu mevsimde

effaclar ın yüz temizleme jelinden genellikle birçok kişi memnun ama jelin içinde ağır kimyasallar var yerinde olsam jeli yerine effaclar köpük formundaki temizleyicisiyle başlarım canım

çok sağol akıllı bıdışım beniim:) çok yararlı oldu bu yazdıkların öpüldün çok:)

oyy kıyamam ben sana sanırım pazartesi gidicem bende kızlar cumartesi aldıklarını buraya koyarsa içlerinden beğendiklerini söle alıp yollarım sana opuyorumnanaktan

mesela bulursam strada alcam nikoncan için aklımdasın bak unutmadım kaydirigubbakcemile3

canım benim çok teşekkür ederim düşünmen yeter :))))))

kızlar gunaydın,ogrendım bende..maalesef haftasonları kapalı.salı persembe 7 ye kadar acıkmıs,diger gunler 5 e kadar..
e napıcaz sımdı ?

ben haftaya bi gün bizim etilerdeki ofise gidicem ordan erken kaçabilirsem dicemde h.içi açık olan yer bana yaramaz

Salı ve perşembe günleri 19:30'a kadar, diğer günlerde 17:00'ye kadar açıkmış.kötü oldu bu iş...

ayyy ne biçim yermiş orası beeee nasılsa alan çok adamlar cumaretsi yoğunluğu yaşamak istemiolar demekki valla ben olsam vaktim varsa şimdi koşa koşa giderdim yaaa :))))

kızlar hepinize selam internette gördüğüm bir makaleyi sizle paylaşmak istedim
pek çok kişi netten kozmetik alımı yapıyor kadınların ucuz ürün alabilme mutluluğu yaşaması ve kozmetiklere olan ilgisini kullanaraknormaldeki fiyatının çok altında olduğu için kadınları cezbedip alım yapmalarını sağlayabiliyor oysaki alınan bu ürünlerin pek çoğu sahte olabiliyor özellikle ebay ve gittigidiyor gibi sitelerde satılanların çoğu sahte ürünler(zaten gitti gidiyordakilerde strawberryden temin adip satıyor çoğu)bunun için ürünün sahte olup olmadığını ürünün kendi sayfasından sadece görüntü bazında kontrol edebilirsiniz ancak içeriği konusunda emin olma şansınız yok çünkü herşeyin o kadar iyi taklitleri varki dış görüntüden anlamak imkansız o nedenle çok iyi araştırın mümkünse gittigidiyor,ebay,strawberry gibi yerlerden ürün almayın ürünlerin kendi sayfalarından alım yapmaya çalışın ya da yurtdışında tanıdığınız varsa onlardan isteyin sahet kozmetiklerin sonuçları sonradan cildinizde geri dönülmez hasarlar şeklinde olmasın 5-10 lira eksik para vermek içinde bu riske girmeyin

Bilgiler için teşekkürler . . .

stravdaki ürünlerin sahte olduğunu bende çok okudum tedarikçilerinin belirsizliğinden herkes şikayetçi lakin sürekli kullanan biri olarak bence bu doğru değil . . . gg ve ebay için zaten yorum yapmak gereksiz çakma çöplüğü oralar . . .

ayyy ne biçim yermiş orası beeee nasılsa alan çok adamlar cumaretsi yoğunluğu yaşamak istemiolar demekki valla ben olsam vaktim varsa şimdi koşa koşa giderdim yaaa :))))

cnm neresiymiş o mekan yaw ?
bende merak ettim ?

salt kozmetik mi ?
nirde ?

2njk5rr.jpg

Bilgiler için teşekkürler . . .

stravdaki ürünlerin sahte olduğunu bende çok okudum tedarikçilerinin belirsizliğinden herkes şikayetçi lakin sürekli kullanan biri olarak bence bu doğru değil . . . gg ve ebay için zaten yorum yapmak gereksiz çakma çöplüğü oralar . . .
bende senin gibi düşünüyorum ebay ve ggden alınmaz zaten gerçekmi sahtemi bilinmez ama strawa güveniyorum adamlar büyük markaları satıo hoooppp kardeşim demezler mi? hadi sadece türkiyeye satsa burdan herşey girer içeri ama yurtdışında heryere satışı var ürünler belli çakma olma ihtimali olcağına inanmıyorum

cnm neresiymiş o mekan yaw ?
bende merak ettim ?

salt kozmetik mi ?
nirde ?
saolsun açıklamış tembelsopa :))) ben bilmiom ama bilsem ve istanbulda olsam koşa koşa gider bi talan ederdim elime ne gelirse alırdım
ay o zaman persembe falan gıtmek lazım

evet tok satıcı ne olacak benneyaptımki
valla tam tok satıcı yawwww adamların dünya umrunda değil :))

X