Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Donut bizde cecile bakalım c.tesi
ben c.tesi makkajlara bakcam diye hazırlamıştım kendimieyvahedigeldismile

du araştıralım nerelerde satılıyo cecile
tanrıça biliyodur o alıyo
hey allam ya :KK43:
oraya gitcedim
estee allık alcadım :KK43:

2njk5rr.jpg

donut :1ninca: anında görüntü !
harikasın canımcım . . .

bende senin gibi düşünüyorum ebay ve ggden alınmaz zaten gerçekmi sahtemi bilinmez ama strawa güveniyorum adamlar büyük markaları satıo hoooppp kardeşim demezler mi? hadi sadece türkiyeye satsa burdan herşey girer içeri ama yurtdışında heryere satışı var ürünler belli çakma olma ihtimali olcağına inanmıyorum

saolsun açıklamış tembelsopa :))) ben bilmiom ama bilsem ve istanbulda olsam koşa koşa gider bi talan ederdim elime ne gelirse alırdım

valla tam tok satıcı yawwww adamların dünya umrunda değil :))

sıtrav alamanyaya göndermiyo bebim almanya ürünlerinin sahte olduğu kanısındaymış mesela . . .

bilemedim bilmiyorumkismile . . .

du araştıralım nerelerde satılıyo cecile
tanrıça biliyodur o alıyo
hey allam ya :KK43:
oraya gitcedim
estee allık alcadım :KK43:

tospikim sen fondoyuda estee kullanıyodun di bi ?

harikasın canımcım . . .

sıtrav alamanyaya göndermiyo bebim almanya ürünlerinin sahte olduğu kanısındaymış mesela . . .

kaydirigubbakcemile5

harikasın canımcım . . .

almanyaya göndermio canım biliom ama bu onların normal uyuzlujlarından die biliorum :))) kozmetik girişi o şekilde yasak die biliorum ama ebaydan alanlar var almanyada

yeni aldıklarımbayanssulusmile
176412e4.jpg

cff57567.jpg
14beb9c9.jpg

0d0725b2.jpg
1d91045b.jpg

48e36b13.jpg
c8a1c439.jpg

golden rose eyeliner: 7.5 tl..(ucu ince olan)
golden rose dipliner: 6 lira..(ucu eyelinere göre daha kalın olan)eyeliner kullanamayanlar bununla daha rahat kuyruk yapar ve kirpik diplerini doldurur..yalnız ince değil,daha kalın şerit çekilir
golden rose dudak dolgunlaştırıcı: 17.5 tl..dolgunluk dediğime bakmayın,bu benim dudak kurtarıcım..hayatımda dudaklarıma bu kadar mükemmel bakım sağlıyan bi ürünüm olmadı..lancomenin bile dudak şişiricisini kullandım..sally hanseninden tutun aklınıza hangi marka gelirse..üstelik kuruttu ve kabuk bağladı dudaklarım..ama bu mükemmel ürün benim vazgeçilmezim oldu
carmina mavi eyeliner:7 lira..

176412e4.jpg

cff57567.jpg
14beb9c9.jpg

0d0725b2.jpg
1d91045b.jpg

48e36b13.jpg
c8a1c439.jpg

golden rose dipliner: 6 lira..(ucu eyelinere göre daha kalın olan)eyeliner kullanamayanlar bununla daha rahat kuyruk yapar ve kirpik diplerini doldurur..yalnız ince değil,daha kalın şerit çekilir
golden rose dudak dolgunlaştırıcı: 17.5 tl..dolgunluk dediğime bakmayın,bu benim dudak kurtarıcım..hayatımda dudaklarıma bu kadar mükemmel bakım sağlıyan bi ürünüm olmadı..lancomenin bile dudak şişiricisini kullandım..sally hanseninden tutun aklınıza hangi marka gelirse..üstelik kuruttu ve kabuk bağladı dudaklarım..ama bu mükemmel ürün benim vazgeçilmezim oldu

güle güle kullan canım aldıklarını süperler eyelinera bayıldım bende başlayım denemeye die düşünüodum ama yapamam gibime geliodu bu ince olanla başlayabilirim :))))) çok güzel anlatmışın canım :))))boshayallersmilebayanssulusmile

kızlar size makyaj çıkarıcı olaraktan tek önerbilcegim marka diadermine.cilt temizligine çok önm veren biri olaraktan bi sürü markanın temizleyici köpük losyon vs. denedim.dior lancome shiseido estee vs.en çok diadermine i begendim hem gözü yakmıyor hem de mis kokulu bi ten bırakıyor.estee yi de es geçemicem onu da begenmiştim ama fiyat olarak kıyasladıgımızda diadermine ii bence:)

176412e4.jpg

cff57567.jpg
14beb9c9.jpg

0d0725b2.jpg
1d91045b.jpg

48e36b13.jpg
c8a1c439.jpg

güle güle kullan tanrıçam şu dipliner ve dudak dolgunlaştırıcıya denicem bakim becerecekmiyimbayanssulusmile

kızlar size makyaj çıkarıcı olaraktan tek önerbilcegim marka diadermine.cilt temizligine çok önm veren biri olaraktan bi sürü markanın temizleyici köpük losyon vs. denedim.dior lancome shiseido estee vs.en çok diadermine i begendim hem gözü yakmıyor hem de mis kokulu bi ten bırakıyor.estee yi de es geçemicem onu da begenmiştim ama fiyat olarak kıyasladıgımızda diadermine ii bence:)

tatlım hangi ürününü diyorsun Diadermin'in ? opuyorumnanaktan
bende makyaj çıkarıcı suyu var fıs fıslı. çok güçlü bi ürün değil ama güzel gene de.

Tanrıçam eyelinerlarını sürdüğün göz kapağın olayım kankam Şeniz :jeyyar:

X