Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Güle güle kullan şekerim..ikiside harika.opuyorumnanaktan.allığın nümerosunu öğrenebilir miyim..? lancome highlighterlandanmı acep ?kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar güle güle kullanın olumunekankayizsmile
bunlarda benim ciciler ...
she bronz allık ve siyah simli liner ,oriflame makyaj bazı
golden rose 24 no oje (SHE %50 indirimde)

Selam kızlar.
Dün Boyner'e uğradım rimel almak için. Yıllardır Max Factor dışında rimel kullanmamıştım. Oradaki hanımlar beni Sheseido konusunda ikna ettiler.
Clinic'te de indirim vardı. Bir pudra ve fondöten aldım.

benim siyah kalemden yana hiç sansım yok
sürekli deneme yapıyorum değişik markaları
bir tek flormar ultrablack var aklımda onu alıcam
tesadüfen aldım ben gecen gun
bendeki ince siyah simsiz ama renk vermedi yaa

şeker siyah kalem istiyosan cecile all day long siyah deneyeceksin..sonra bana dua edersin kaydirigubbakcemile2

donut güle güle kullan o loose powderı merak ettim fisfisfis
anuşka hayırlı olsun yerimseniben
pandoram hayırlı olsun ojelerin seker gibi bronz allıktan ben memnunum umarım sende begenirsin
buarada makyaj bazını begendinmi
fisfisfis
kontess hayırlı olsun oje rengi cok tatlı yerimseniben

canım çok tşk ederim ..bronz allığı beğendim vereliniortakoriflame makyaj bazı için ise;süper diyemem ,(diğe rpahalı markalarla kıyaslandığında) ama bence gayet iyi ,en azından işlevi var ,fark yaratıyorolumunekankayizsmile

saol hayatımm:kedi:

bebiklerim pastel'in siyah kalemini denedim bugün,beğendim.göz içine süremedim ama tam alt kirpik dibine kolayca,dağılmadan sürüldü...saat 13 civarı sürmüştüm.hala akmadan,uçmadan,bozulmadan gözümde bulunmakta şuandaaa:icecream:

Güle güle kullan şekerim..ikiside harika.opuyorumnanaktan.allığın nümerosunu öğrenebilir miyim..? lancome highlighterlandanmı acep ?kaydirigubbakcemile2

yok canım blush subtil no 20 peach fever,tesekkur ederım bu arada tatlım

arkadaşlar güle güle kullanın olumunekankayizsmile
bunlarda benim ciciler ...
she bronz allık ve siyah simli liner ,oriflame makyaj bazı
golden rose 24 no oje (SHE %50 indirimde)

siyah simli eyeliner sahane oluyor,gule gule kullan canım

hos bır ısıltı verıyor,loose powder işte adı ustunde.en gevsegınden bir ısıltı verıyor tatlım :)))))

ben eve bi she köşesi kurdum sayılır :1shok:

oje canavarı seniiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3

offf eed yaa sorma kuşummmohaoldumsmile annem geçen gün saymış.39 şişe ojen war dedi. düz hesap olsun dedim ama aştım sınırı.50 ye tamamlıcam inşkaydirigubbakcemile3

39 dan bır sonrası 40 hesap sasmasın bak :)))))))))))))) 50 sanki bahanesi gibi :))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…