Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
NIVEA-MY-SILHOUETTE-Inceltici-Selulit-kremi__20663495_0.jpg

günaydın kızlar iyi haftalar herkes aldıklarını güle güle kullansın :)
bende dün body shoptan c vitaminli göz kremi ve ışıltılı vücut losyonu aldım bi ara resim eklicem :)
tea tree ürünlerinde 2 al 1 öde vardı bazı ürünlerde yüz yıkama jeli tonik falan 9.90a indirmişlerdi :) vanilyalı ürünlerde %30 indirim vardı hindistan cevizli losyonlarda 2 al bir öde vardı denizyosunlu serimi ne onda da 2 al bir öde vardı :)))
makyaj ürünlerinde hiç indirim yoktu :KK43:

tea tree cok agır bır seri,benım yaglı cildim icin bile.sen memnun musun merak ettım tatlım ?

yosun ozlu gunduz mat kremı favorım cok severım kendılerını,fakat ıcınde spf olan versıyonunu maalesef turkiyeye getırmıyorlar.anlam veremıyorum.

gule gule kullan tatlım cicilerini bu arada

günaydın kızlar güle güle kullanın aldıklarınızıı
ben oruca girdim bişi almıyorum bu ara ihtiyacım olandan fazlası duruyo evde, yaz geliyo ya terlikle bikini hastalıgı cıktı şimdi dün alışverişte 2şer çift aldım koydum makyajmalzemesi beklemede suan=)))
bunlardan sıkılınca yine sararım burayaaklinialirimsmile

tea tree cok agır bır seri,benım yaglı cildim icin bile.sen memnun musun merak ettım tatlım ?

yosun ozlu gunduz mat kremı favorım cok severım kendılerını,fakat ıcınde spf olan versıyonunu maalesef turkiyeye getırmıyorlar.anlam veremıyorum.

gule gule kullan tatlım cicilerini bu arada
yok canım ben onları almadım benim cildim hassas zaten aloe vera serisini önerdi ben buraya yazayım dedim kullanan varsa indirimde die :))))
spfli bi kaç ürünü varmış malesef gerçi olsada almam başka 2 marka var aklımda onlardan almayı düşünüyorum çünkü body shopta spf 15 var ben en az 30 almayı düşünüyorum :)
c vitaminli göz kremini merak ediyodum bakalım güzelmi herkesin dediği kadar :)
günaydın kızlar güle güle kullanın aldıklarınızıı
ben oruca girdim bişi almıyorum bu ara ihtiyacım olandan fazlası duruyo evde, yaz geliyo ya terlikle bikini hastalıgı cıktı şimdi dün alışverişte 2şer çift aldım koydum makyajmalzemesi beklemede suan=)))
bunlardan sıkılınca yine sararım burayaaklinialirimsmile

heheh hadi canım dayanamaz alırsın ben yemem böle oruca girdim demeyi :))))
bu arada fazla kaptırma terlikle bikini olayını :))) markofonidemi ne indirim vardı terliklerde aklımdayken söylim :pbayanssulusmile

yok canım ben onları almadım benim cildim hassas zaten aloe vera serisini önerdi ben buraya yazayım dedim kullanan varsa indirimde die :))))
spfli bi kaç ürünü varmış malesef gerçi olsada almam başka 2 marka var aklımda onlardan almayı düşünüyorum çünkü body shopta spf 15 var ben en az 30 almayı düşünüyorum :)
c vitaminli göz kremini merak ediyodum bakalım güzelmi herkesin dediği kadar :)

heheh hadi canım dayanamaz alırsın ben yemem böle oruca girdim demeyi :))))
bu arada fazla kaptırma terlikle bikini olayını :))) markofonidemi ne indirim vardı terliklerde aklımdayken söylim :pbayanssulusmile

bende e vitaminlisini diyorum

kaydirigubbakcemile3

3383.jpg

bende dün bunları aldımbayanssulusmile
oje classics 91
kalem flormar507 ışıltılızemuszemus
eyelinerimde flormar tanrıçam gbi makyajda prof olunca fırçalı alcemguclubacismile
yerim seni ben bitanem:))hepiniz birer profsunuz balımolumunekankayizsmile
gunaydın pazar fıstıkları,herkes cicilerini gule gule kullansın.

dün golden rose dan loose powder aldım.beyaz ısıltılı loose powder ıstıyordum.bıraz yorgun oldugumda gozlerimin altına suruyorum ve sonuc sahane oluyor.

allıgın rengine asık oldum,nars super orgasm aynen

dsc01672q.jpg

dsc01671w.jpg

dsc01669pl.jpg

dsc01675.jpg

arkadaşlar güle güle kullanın olumunekankayizsmile
bunlarda benim ciciler ...
she bronz allık ve siyah simli liner ,oriflame makyaj bazı
golden rose 24 no oje (SHE %50 indirimde)

2895.jpg

2911.jpg

2901.jpg

Selam kızlar.
Dün Boyner'e uğradım rimel almak için. Yıllardır Max Factor dışında rimel kullanmamıştım. Oradaki hanımlar beni Sheseido konusunda ikna ettiler.
Clinic'te de indirim vardı. Bir pudra ve fondöten aldım.

herkez güle güle kullansınopuyorumnanaktan
harika şeyler alınmış yinekaydirigubbakcemile2
donut allığın aynı rengi bendede vardı:))zevklerimiz benziyoaklinialirimsmilemuhteşemdir rengi:hulya:

işte bunlarda aldıklarımın resimleri :) spor ayakkabı almaya gidip göz kremi ve vücut losyonu aldım losyonların fotoğrafını çekip koyucam çok abardım ben yaaa :KK43:

losyonun resmini çekmeye çalıştım ama çok az belli oluo :KK43: mutlaka deneyin süper bişi

donutcum bu allığın markası ney tam olarak ben anlamadım yawww nars orgasm mı benziyomu? :KK43:(((

canım cıcılerını gule gule kullan oncelıkle,c vitaminli guzeldır ama cok yogun degildir .bakalım sen memnun kalacakmısın

canım orgasma degil,super orgasma benzıyor.lancome peach fever no 20 canım

narsorgasmswatches.jpg

canım cıcılerını gule gule kullan oncelıkle,c vitaminli guzeldır ama cok yogun degildir .bakalım sen memnun kalacakmısın

narsorgasmswatches.jpg

saol canım açıklama için :) ama süper bişeymiş renk harika valla :)))

çok methini duydum güzel gelir umarım pek sorunum yok göz çevremle birde e vitaminlisini mi alsam acaba? aman yawww ne zor iş

ay sorma vallahi oyle.bazen dıyorum ki eczaneden alayım dermokozmetik olsun,bazen cayıyorum organık olsun..cok kararsız kaldıgım bır konsept bu canım ya

narsorgasmswatches.jpg

Donut canım güle güle kullan aldıklarını allığın rengine bayıldım yaaa.....kaydirigubbakcemile2

Herkesler aldıklarını güle güle kullansın arkadaşlar...
Bende aldıklarımı eklerim birazdan....

ay sorma vallahi oyle.bazen dıyorum ki eczaneden alayım dermokozmetik olsun,bazen cayıyorum organık olsun..cok kararsız kaldıgım bır konsept bu canım ya

uff evet yaa insan ne alacağına karar veremio valla :KK43: makyaj ürünleri hadi neyse de krem olayı kasıo beni baya şimdi kısa zaman içinde gündüz kremi almam lazım ddf mi alayım laroche mu alayım :KK43:(((( of yaww
bu arada allığı nerden kaça aldın canım çilekte de varmış aynısı 54 tl

Donut canım güle güle kullan aldıklarını allığın rengine bayıldım yaaa.....kaydirigubbakcemile2

Herkesler aldıklarını güle güle kullansın arkadaşlar...
Bende aldıklarımı eklerim birazdan....

tesekkur ederım canım,sen ne cıcıler aldın ay eklede gozumuz senlensın :)))

uff evet yaa insan ne alacağına karar veremio valla :KK43: makyaj ürünleri hadi neyse de krem olayı kasıo beni baya şimdi kısa zaman içinde gündüz kremi almam lazım ddf mi alayım laroche mu alayım :KK43:(((( of yaww
bu arada allığı nerden kaça aldın canım çilekte de varmış aynısı 54 tl

valla ben bu konuda la roche,uriage ve dermalogica kullanıorum.ama bu zamana dek denemedıgım urun kalmadı :)))

allıgı daha once tekın acardan almıstıım ama kırılmıstı kullanamadan.cılekte gorunce yapıstım :))

X