Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nan kisim alirim le ne demek istedin :eek:

tsk bu arada papatya sanada tatlim
ikinizeŞeniz

demek istedimki açılımı söyle len kızım alırım rujlarını...nan kısım onun kibarcasıydı
yani cok hoşuma gitti şaka yapıyorum muhahaaadelikafadulden

demek istedimki açılımı söyle len kızım alırım rujlarını...nan kısım onun kibarcasıydı
yani cok hoşuma gitti şaka yapıyorum muhahaaadelikafadulden

allah iyiligini versin kaydirigubbakcemile3
nasilda anlamadim dogru ya :roflol:
sagol tatlim, ben seviyorum dogal renkleri :lepi:

güzelim bu marka sirf almanya da var malesef, benneyaptımkibir sampuan, kozmetik ürünleri temizlik ürünleri vs satan bir marketin özel markasi, zaten asil renkleri bunlar beyaz hafif gri, koyu gri ve siyah burda resimde farkli cikmis mavili gibi, hafifi simli renkler ve kalici

1000944vk8.jpg

evet canım mavi gibi çıkmış burda. tüh yaa türkiyede yok muu :çok üzgünüm: ihtiyacım var beyaz-gri-siyah fara CADIARZU sağol canım cvbın için Şeniz

The Body Shop'da 3 al 2 ödee :lepi: Aslında sadece nemlendirici almak için girmiştim ama :1rolleyes:

body375is7.jpg

w640.png

Seaweed ionic kil maskesi:İlk defa deneyeceğim seaweed serisinin yüz temizleme jeli ve peelingini kullanıyorum görevli kız sağolsun çok yardımcı oldu gözenekleri derinlemesine temizliyormuş peelingden sonra uygulayacağım :lepi:
E vitaminli nemlendirici: en çok satan :lepi: fazla söze luzum yok:icecream:
vee Bedavaya gelen hindistancevizli body butter :asigim:

öpüyorum sizii a.s.

hulicim çok güsel malzemelerin var güle güle kullan.sende jigsawcım body shopun hayranıyım
benımde bugün aldıklarım shenın roll onlarını aldım merak ettım kırmızı parfümünü kullanmıştım cecilenın farı ve ruju.
9243.jpg

hulicim çok güsel malzemelerin var güle güle kullan.sende jigsawcım body shopun hayranıyım
benımde bugün aldıklarım shenın roll onlarını aldım merak ettım kırmızı parfümünü kullanmıştım cecilenın farı ve ruju.
9243.jpg

sağol canımm:1hug: güle güle kullan sen de rujunun rengi çok şekermiş farın da beyaz ve açık mavi karışımı mı canım?pek seçemedim de :eek:

sanki banada öyle geliyor
clinique kesinlikle cildime zarar vermez diye düşünüyorum
dior da kararsızım
ama dior da çok kaliteli bir markaa
ayy iyice kafam karıştı yaa kafamçokkarıştı

yine coşturdunuz beni yaaaaa

bende max factor creme puff pudra
clinique cilt bakım ürünüleri( jel,tonik,ddml)
clinique şeftali rengi allık
istiyorum

yaa diorun cilt bakım ürünlerinide merak ediyorumm aslına

clinique'e gözüm kapalı güveniyorum ama sanki diorada güveniyorumm

amann bilmiyorum işte yaa

siz olsanız ne önerirdiniz
tatlım neden DERMALOGICA düşünmüyosun kesinlikle tavsiye ederim dermokozmetik satan büyük eczanelerde bulabilirsin bırak dior u clinique yi:mymeka:
beni,m göz çevremde hafif çizgiler belirdi hiç de bilmem ne alacağımı böyle üzüleceğimi hiç düşünmezdimmm moralim bozuluyo gördükçee bi bileniniz var mıııı ne yapacam benn

sende dermalogica ile tanışmalısınyerimseniben

kıslar dün aldklarım ve bugün aldıklarımı ekliycem eve gidince yine battım :) estee ruj givenchy prizma allık ve she ruj aldım dünde cecilie den almıştm bişiler offf eklicem :)

kızlar kryolan diye bir marka duydunuz mu ? ben bunun pudrasını sürdüm harika durdu yani güzellik uzmanına sordum o bunu tavsiye etti harika bişey yaaa sanki yüzümde yok gibi doğa durdu

tatlım neden DERMALOGICA düşünmüyosun kesinlikle tavsiye ederim dermokozmetik satan büyük eczanelerde bulabilirsin bırak dior u clinique yi:mymeka:

sende dermalogica ile tanışmalısınyerimseniben

Kesinlikle haklısın. Kozmetikte tamam ama cilt bakımında yanına bile yaklaşamazlar dermalogica'nın

Kesinlikle haklısın. Kozmetikte tamam ama cilt bakımında yanına bile yaklaşamazlar dermalogica'nın

canım hangi ürünlerini kullandın dermalogica nın mesela göz kremleri nasıl? ben gülünce gözlerimin çevresi kırış kırış olur aslında herkes çok şeker olduğunu söylüyor ama :eek: mimik kırışıklıkları için bir ürünü var mı ve genç yaş için uygun mu?fisfisfis

kızlar kryolan diye bir marka duydunuz mu ? ben bunun pudrasını sürdüm harika durdu yani güzellik uzmanına sordum o bunu tavsiye etti harika bişey yaaa sanki yüzümde yok gibi doğa durdu

Kryolan profesyonel makeup diye ürünleri var sadece güzel salonlarında bulunuyo ürünleri
ben fazlasıyla yağlı buldum bi çok ürününü gözaltı kapatıcısını falan
beğenmedim açıkcası
ağır makyaj değil doğallıktan yanaysanız almayın bence o güzellik uzmanlarınında işi bu satmak :1closedeyes:

canım hangi ürünlerini kullandın dermalogica nın mesela göz kremleri nasıl? ben gülünce gözlerimin çevresi kırış kırış olur aslında herkes çok şeker olduğunu söylüyor ama :eek: mimik kırışıklıkları için bir ürünü var mı ve genç yaş için uygun mu?fisfisfis

canım burdan bilgi alabilirsin cildinin özelliklerini işaretliyosun sana kullanabileceğin ürünlerin listesini çıkarıyo
ve sana en yakın nerden alabilirsin öğreniyosunyerimseniben
Aşağıyı tıkla

BURDAN :))

X