Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım hangi ürünlerini kullandın dermalogica nın mesela göz kremleri nasıl? ben gülünce gözlerimin çevresi kırış kırış olur aslında herkes çok şeker olduğunu söylüyor ama :eek: mimik kırışıklıkları için bir ürünü var mı ve genç yaş için uygun mu?fisfisfis

Dermalogica da birkaç çeşit göz çevresi kremi var benim bildiğim. Bunlar yaşa göre değil daha çok cilt tipine göre tercih ediliyor. Ben total eye care kullanıyorum ama age smart ürünleri ile destekliyorum.

canım burdan bilgi alabilirsin cildinin özelliklerini işaretliyosun sana kullanabileceğin ürünlerin listesini çıkarıyo
ve sana en yakın nerden alabilirsin öğreniyosunyerimseniben
Aşağıyı tıkla

BURDAN :))

Canım siteye baktım iyi birşeylere benziyor hakkaten, fiyatları nasıl bunların acaba?

clinique in en az 2 katıdır dermalogicalar. bana lazım olan maske 130 ytl strawberryde, türkiyedeki eczanelerde çok daha pahalıdır bence. ama dermalogicalarn miktarı fazla, uzun süre gider sanırım. hihoyyyt önce la roche posay denicem ben, memnun kalmassam dermalogicaya geçerim lülülülülülü

kızlar kryolan diye bir marka duydunuz mu ? ben bunun pudrasını sürdüm harika durdu yani güzellik uzmanına sordum o bunu tavsiye etti harika bişey yaaa sanki yüzümde yok gibi doğa durdu

ben de duydum sahne makyajında kullanıldığı için çok kaliteliymiş ürünleri, yüzde uzun süre kalacağı için cilde zarar vermesin diye. ama satış noktası pek yok sanırım
tunalıda bi yer varmış satan diye duydum ama neresi bilmiyorumCADIARZU

kryolanın ürünleri çok ağır bildiğim kadarıyla :nazar: ameliyat izini yok etmek için 1 arkadaş ondan almayı düşünüyordu, eğer yüzünüzde çok bi kusur yoksa hiç gerek yok bence. :nazar:

kryolanın ürünleri çok ağır bildiğim kadarıyla :nazar: ameliyat izini yok etmek için 1 arkadaş ondan almayı düşünüyordu, eğer yüzünüzde çok bi kusur yoksa hiç gerek yok bence. :nazar:

Katılıyorum ben de pilar a ben de çok ağır diye biliyorum günlük hayata uygun olduğunu sanmıyorum:1no2: sonuçta sahne makyajı çok farklı bir şey :bbo:

Öyle görünüyorki her birinizin evinde/odasında bir servet yatıyor
Hırsızlar işi bilmior Girdikleri evde makyaj mlzms. parjüm vs. alsalar
Zannımca daha zengin olurlar-tatlicadiarzu-
İstda olanlar için Eminönünde bir kozmetik mağazası var
Markaların fiyatlarını uygun olduğu yönde iddia edilen
Doğrusu çok fazla meraklı olmadığım için piyasa fiyatlarını bilmiyorum
Benim kullandıklarım amwayin Onlarıda kendi alışım uyguna geliyor bana nisbeten
Ama acaba gerçekten fiyatlar uygunmudur Gerçi adam orjinal olduklarını söyledi ama
Nasıl emin olmalı ki
Ordan hiç hesabımda yokken şu seti almıştım
30 dedi 15e aldım Ama eve gelince satış sitelerinde de aynı fiyatlarda (16fln) olduğunu gördüm

bu arada pilarcım sende yves rocherin meyveli vücut losyonunu gördüm pompalı :)
bendede var ama ben yurtdışından aldım Türkiyede haddinden pahalı yurtdışındaysa mütevazi bi marka
3 le çarpıp satıyolar burda :S

Son düzenleme:
peelingzw1.jpg

(14 chf)-----------peeling

eftxu7.jpg

(10chf)-----------vücut losyonu

canım tüm markalar öyle ki. :1no2: yurtdışı fiyatlarından çok daha yüksekler. yurtdışı fiyatlarına en yakın satan marka clinique sanırım. ama yves rochern frambuazlısı pahalı değildi sanki canım yaa, 25 falan olması lazım yanlış hatırlamıyorsam :sm_confused: bodyshop ın frambuazlı yoktu hem napim :lepi: frambuaz hastasıyım :asigim:

Canım siteye baktım iyi birşeylere benziyor hakkaten, fiyatları nasıl bunların acaba?
en düşük 100 den başlıyodur canım bide büyük boyları oluyo onlar biraz daha avantajlıya geliyo
clinique in en az 2 katıdır dermalogicalar. bana lazım olan maske 130 ytl strawberryde, türkiyedeki eczanelerde çok daha pahalıdır bence. ama dermalogicalarn miktarı fazla, uzun süre gider sanırım. hihoyyyt önce la roche posay denicem ben, memnun kalmassam dermalogicaya geçerim lülülülülülü

fiyatları pahalı gerçekten hadi bakalım şimdiden hayırlı olsunyerimseniben

kızlar ya alakasız bişi ama bugün rosensein temızleme köpüğünü aradım bulamadım.dükkanıda kapanmış farketmedım.kozmetikçiye girdim 2 tane yok.eczanede falan satılıyo mu acaba rosensenın ürünleriii.sinir oldumm yaaa yasık kocamda benle bir süründü bugünnnŞeniz

kızlar ya alakasız bişi ama bugün rosensein temızleme köpüğünü aradım bulamadım.dükkanıda kapanmış farketmedım.kozmetikçiye girdim 2 tane yok.eczanede falan satılıyo mu acaba rosensenın ürünleriii.sinir oldumm yaaa yasık kocamda benle bir süründü bugünnnŞeniz

tatlım bizim burdada rosense yok o yüzden son alışverişimi netten yapmıştım. sitesi var biliyosun ordan satış yapıyolar.bazı eczanelerde var satış yerlerine bakabilirsin sitedena.s.

tatlım bizim burdada rosense yok o yüzden son alışverişimi netten yapmıştım. sitesi var biliyosun ordan satış yapıyolar.bazı eczanelerde var satış yerlerine bakabilirsin sitedena.s.

canım bakalım pazartesi bi kaç yeri gezicem eczaneleri falan nettende bakarım sağol tatlım benım:1hug:

X