Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pahalıdan kastım o değildi tam olarak evet fiyat uygun ama ben daha uyguna aldım 11 yetele gibi

canım malesef vergiydi vs herşey pahalı bize :mymeka: çok fark olan ürünleri ben strawberryden alıyorum gerçi dolar arttığından beri pek fark kalmadı yerimseniben Şeniz

tatlim istersen göndereyim ben sana Şeniz

ayy canım benim sağol Şeniz burdan araştırıyim ben, 100 çeşit marka var elbet birinde bulurum istediğim gibi olanı yerimseniben Şeniz

ama ddml e herkes süper diyor mesala, ben de erkek arkadaşıma almıştım, yüzünde kuru bölgeler vardı soyuluyordu durup dururken, ddml çok iyi geldi ona. çok iyi bir nemlendirici
sositososito

allahım nasıl bir bilinçsizim ben :roflol:
kendi ağzımla söylemişim çok beğeniliyor diye, erkek arkadaşıma çok iyi geldi diye...
ve bende nemlendirici arayışıdna olduğum halde hiç aklıma gelmedi ddml delikafadulden

eveet en kısa zamanda ddml mi alcamm, kararımı verdim mutluyum hihoyyyt :içelim:

kızlar bana fikir verinnnnnn :)
bende body shop a gitcem şuuu cook övülen cilekli dudak kreminden alcam fiyatı ne kadar?
bi deeeee hani 3 al 2 ödemiş ya kampanyadan yararlanmak için başka ne almamı önerirsiniz?
rimeli nası mesela?

bende body shop a gitcem şuuu cook övülen cilekli dudak kreminden alcam fiyatı ne kadar?
bi deeeee hani 3 al 2 ödemiş ya kampanyadan yararlanmak için başka ne almamı önerirsiniz?
rimeli nası mesela?
canım bence 3 al 2 öde kampamyası varsa daha pahalı ürünleri tercih et almak için çünkü ücretini ödemicen ürün çilekli dudak kremi olur ve onun fiyatıda zaten 9 lira gibi bişey.:ecrin_bebek:
pilarcımŞeniz burda anlatmış kullandığı ürünleri
http://www.kadinlarkulubu.com/4592414-mesaj158.html
yada burdan tüm ürünler hakkındaki yorumları okuyabilirsin
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-bakimi/196871-body-shop-urunleri.html

evet kıslar bunlarda son aldıklarım
21122008585jd8.jpg
[/URL][/IMG]
estee lauder ruj crytstal lipstick 362 fırelıght
she ruj L21 cotton candy
givenchy prizma allık 03 euphorıc orange
cecile magic blusher 01
cecile lipgloss 01
emily kalemler
:):):) bugünlük bukadar
bidahaki çıkışımda cilinique mineral pudra ve lancome aydınlatıcı kapatıcı alıcam inş. koydum kafaya:)

Son düzenleme:
21122008585jd8.jpg
[/URL][/IMG]
she ruj L21 cotton candy
cecile magic blusher 01
cecile lipgloss 01
emily kalemler
bidahaki çıkışımda cilinique mineral pudra ve lancome aydınlatıcı kapatıcı alıcam inş. koydum kafaya:)

iyi günlerde kullan canim, en sag taraftaki rujun rengi cok hosmuskaydirigubbakcemile

allık süper cnm pembesinide kullanıodm bu biras daha şeftalimsi yumuşacık çok seviiorm bu allığı
en sağdaki ruj estee onunda tonu şeftalimsi

kızlar vazgeçtim kryolan dan teşekkür ediyorum hepinize Bu site olmasaydı ne yapardım bennn
aslında makyaj yapmasını da bilmiyorum ama hani bari yapınca dedim doğal dursun diyorum kendim de yapamam bu ürünlerle cildim de de sorun yok çok şükür en iyisi eski yöntemim sadece; yüze allık göze kalem dudaklara ruj hepsi bu kadar onları da zar zor öğrenebildim zaten kullanmasını makyaj konusun da tam bir özürlüyümdür...

21122008585jd8.jpg
[/URL][/IMG]
she ruj L21 cotton candy
cecile magic blusher 01
cecile lipgloss 01
emily kalemler

canım mükemmelsin hihoyyyt
hepsi çokkkk güzel hihoyyyt
özellikle estee ruja bayıldım, numarası kaç canım, benim kaybolan rujumun rengine benziyor estee aliyim bari yerine :roflol: :asigim:
allık da süpermişş :asigim: Şeniz

rimeli nası mesela?

canım bence 3 al 2 öde kampamyası varsa daha pahalı ürünleri tercih et almak için çünkü ücretini ödemicen ürün çilekli dudak kremi olur ve onun fiyatıda zaten 9 lira gibi bişey.:ecrin_bebek:
pilarcımŞeniz burda anlatmış kullandığı ürünleri
http://www.kadinlarkulubu.com/4592414-mesaj158.html
yada burdan tüm ürünler hakkındaki yorumları okuyabilirsin
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-bakimi/196871-body-shop-urunleri.html

whiterose a kesinlikle katılıyorum Şeniz
alcağın 3 ürünün fiyatı da aynı civarda olsun ki birinin bedavaya geldiğine değsin canım delikafadulden
whiterosecum canım benim linkimi vermiş ŞenizŞenizŞeniz
ordakiler dışında benim almayı düşündüğüm 'deep sleep' serisi var, uyku problemi olan arkadaşlar varsa.Aromaterapi > DEEP SLEEP - The Body Shop

21122008585jd8.jpg
[/URL][/IMG]
she ruj L21 cotton candy
cecile magic blusher 01
cecile lipgloss 01
emily kalemler

Allığın rengi çok güzel gerçekten.delikafadulden

Güle güle kullan yenilerini tatlım.banada alışveriş sırasında vermişlerdi cilt bakım testerlarını ben beğendim ama emin olamıyorum asammı acaba kremi çok hoştu hiç yağlı bi his bırakmıyor.sabunda ayrıca hiç kurutmadı cildimi:asigim:canım clınıque rimel hakkında senden yorum bekliyorum bende almayı düşünüyorum kirpiklerimin uzamaya veya dolgunluğa ihtiyacı yok sadece kıvrılsın istiyorum eğer öyleyse bende alayım..

canim rimel hakkinda yorum istemistin yorumumu yapiyorum, gercekten övüldügü kadar var cok begendim, kirpikleri güzel kiviriyor, alip dene bence

X