Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunnarda benim hatunlardan kaçırabildiklerim...kaydirigubbakcemile3 içim daraldı valla alışveriş yaparken watsonsdaohaoldumsmile canlarım herkes aldıklarını güle güle kullansın
5721.jpg

Güle güle kullan kızanım.Epsini kendiciine almışın, herifine bi deo mu aldın yazık kısss..
Ahhh.. bende maybelline rimel almayı unuttum..:çok üzgünüm: giderken aklımdaydı..sonra unuttum işte üffffff..
:sinifsinif:

kızlar aldıklarınızı ii günlerde kullanın harikalar ışılaycım sanki rimellerin arasında maybelline nin titreşimli rimelini gördüm sanki gelmiş mi o türkiyeye dört gözle bekliorm da :)

bugun dayanamayip aldiklarim

fircalarim cok kaliteli markali ve cok uygun fiyata aldimkaydirigubbakcemile3hemde coookkkkk

6703.jpg

Son düzenleme:
nazalppp yine iyi kurtarmıssın o kalabalıkta :jeyyar:
güle güle kullan :)

prenses of rain cnm resmi göremiyorum

aaa simdi gördüm cok tatlılar pembiş pembiş
güle güle kullan
yerimseniben

Güle güle kullan kızanım.Epsini kendiciine almışın, herifine bi deo mu aldın yazık kısss..
Ahhh.. bende maybelline rimel almayı unuttum..:çok üzgünüm: giderken aklımdaydı..sonra unuttum işte üffffff..
:sinifsinif:
sağol be kızanım
napim beya onada çilekten 2 tane parfüm aldıydım yeter o kaaa
rimeli daha açamadım bile yaabilmiyorumkismile
oyy oyyy kıyamam ben sana minnoşum al benimkini vereyım sana
opuyorumnanaktan
nazalppp yine iyi kurtarmıssın o kalabalıkta :jeyyar:
güle güle kullan :)

prenses of rain cnm resmi göremiyorum

valla iyi kurtardık olumunekankayizsmile
sağol tatlımmmm

prenses gule gule kullan canim ,bende almam gerek degisik fircalar
ha bu arada kocanin yoklugundan kendini makyaj malzemelere salmisin ,masallah aliyosun ha bire :) can skntisindan heralde:))

kızlarrr biri beni durdursuuunnn bu akşam makyaj malzemelrini şöle bir derliyim toplıyım dedim ortaya inanılmaz görüntüler çıktı annaaammm dedııımm kendicazıma şaştım bea kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :kedi::kedi: üşenmedim resimleride çektim bi ara yüklicem onlarıda kaydirigubbakcemile3

prenses gule gule kullan canim ,bende almam gerek degisik fircalar
ha bu arada kocanin yoklugundan kendini makyaj malzemelere salmisin ,masallah aliyosun ha bire :) can skntisindan heralde:))

oylede denilebilir sekerimkaydirigubbakcemile3ama ucuza aldim alla hepsi marka ve ben 1 pound a aldim eyeliner fircami ve far fircami diger buyukleride 3 pounds a aldim.fircalar makyaji acaip degistiriyor canim tavsiye ederim:lepi:

kızlarrr biri beni durdursuuunnn bu akşam makyaj malzemelrini şöle bir derliyim toplıyım dedim ortaya inanılmaz görüntüler çıktı annaaammm dedııımm kendicazıma şaştım bea kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :kedi::kedi: üşenmedim resimleride çektim bi ara yüklicem onlarıda kaydirigubbakcemile3

sendemi duzenledin canim bende duzenledim daha 2 hafta once hic birsey almicam herseyim var diyordum esime ohaoldumsmileama bugun yine aldim:eek:lmaz:

tavsiye edende almaya zaman yok ,magazaya falan gidemiyorumki
iyice rimelim bitti ,alamadim daha
makyajda fircanin cok onemi var zaten

benimde rimele ihtiyacim var elimdeki guzel ama bitmek uzere rimellerde indirim yoktu almadim bende gelecek hafta onuda kocise aldiram bari:nazar:zaten kiziyor bu ne sus bu ne malzeme tukkan acacan yakinda diyiiiiiohaoldumsmilehakli ne diyim:1ninca:

beenimde ayni dolu valla
ondan cok taki var bende sigdirmiyorum

heye kiz sanki degisik kisilere yaziyoz ,bi ora bi bura ,olsun orayala buranin konusu degisik :))

bende aldim bugun bir kolye hosuma gitti aliverdim pek takiyla aram yoktur nadir kullanir ama guzelini takarim kiz hahakaydirigubbakcemile3

kahve icecem gel icek
:kahve:

canim sen kapali oldugundan takilar pek gozukmez diye kullanmiyosundur, ben acik oldugum icin baya ,var ,resimlerini cektim eklicemde eriniyorum ne zaman bilmem

git kizimya ben yatiyorum buda kahve soyluyo ,sabah 7 de sen kalkican ellamm :)

kapalilikla alakasi yok aslinda kazaklarimla gomleklerimle takarim uzun kolyelerimi kisalarida kadinlar arasinda acik olur o zaman bogazim gozel olur.

bende sabah erken kalkcam ama test cozuyorum bi rtaraftan bitirmem lazim uayanik kalmam lazim yanik
aklinialirimsmile

X