Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tesekkur ederim canim oyle cok makyaj yapmiyorum ama fondoten favorim:)) bide su goz makyaji yapabilenlere hayranim cidden:))

tesekkur ederim canim oyle cok makyaj yapmiyorum ama fondoten favorim:)) bide su goz makyaji yapabilenlere hayranim cidden:))

ten makyajını bende çok seviyorum . . .
fondoten pudra allık v.s :asigim: en güzel makyaj zaten duru bir cilt sağlıklı bir parlaklık . . .

aynen siddetle katiliyorum cilt guzel olmayinca hangi goz makyajini yaparsan yap kendini belli etmiyo ama soyle bebk gibi bi ten soyle guzel bi goz makyaji harika oluyo

benim de artık eyupsabriden setim var haftaya elimde olcak

hotkisses_lotion.jpg
hotkisses_cream.jpg
hotkisses_splash.jpg
231.jpg

herkes aldıklarını ıı gunlerde kullansın ....
pandora fırca setıne bayıldımmm kullanınca yorumlarını esırgeme bızden:)))

kizlar aldiklariniza bayildim iyi gunlerde kullanin hepinizde

eyup sabri yurt disina kargo yolluyormu bilen varmi aranizda yardim please.

eyüp sabri den bende aldım. mail adresime msj geldi. sipariş kodu ödeme bilgileri falan var. Ama eyüp sabrinin kendi sitesine üye girişi yaparak bakıyorum. hiç bi şey yok. olmuştur dimi kızlar almışımdır yani
bu arada ben ikil set aldım oda parfümü 7 tl civarında

oyy oyy oyy Pandora o nasıl bir fırça setidir...
hani derler ya dibim düştü
vallaha aynen öyle
:roflol:
güle güle kullan canım

aprilim tam siparişi veriyodum ki kartımın evde olduğunu hatırladım
akşam vericem artıkın
sağol haberdar ettiğin için canım

magrenta flormarın beyaz farını sen almıştın de mi nasıl memnun musun ?

Tospik...Flormar ın ve carminanın kırık beyaz tekli farları var..çok güzel..Ben carminanın farını kullanıyorum memnunum renginden..(ışıltılı).

Son düzenleme:
Güle güle kullanın bebiklerimmm:smiley-cool:

Ben de tekrar Eyüp Sabriden sipariş verdim, bu sefer başka bir koku istedim, umarım o da güzel çıkar...
Dün akşam Silky Touch'un tüm ürünlerini kullandım, çok ama çok sevdim...İyi ki almışım :)):sm_cool:

Kızlar stoklar bitmeden yetişin, bence harika bir kampanya!
:hooray:

kızlarrr eyüp sabri tuncer kampanyasından yararlanmak istiyorum bende ama internetten TC kimlik nosunu vermek istemiyorum yabilmiyorumkismile

Tospik...Flormar ın ve carminanın kırık beyaz tekli farları var..çok güzel..Ben carminanın farını kullanıyorum memnunum renginden..(ışıltılı).

tamam en tatlısından komşu gaci
ama flormarı bulamıyom dün gittim fatihte cosmoya
yoktu piyasadan çekiliyo diyo hadi ordan dedim.
rimelide indirimli bulmuştum almadım max'ın
watsonsa bakcam bide

sonunda siparişim onaylandı sabri tuncerden
lülülülülülü

bende aldım bir tane jel ve seis chocolate serisi hediyem :))) inşallah çok ağır değildir vanilyalı olsun dedim bakalım :)

Pandora güle güle kullan aldıklarını..flormarın o ultra black sürme kalemini çok aradım ama nedense yok heryerde bulamadım ben..memnun musun kalemden?

sonunda siparişim onaylandı sabri tuncerden
lülülülülülü[/QUOTE]

mail adresine mi mesaj geldi. yoksa sen eyüp sabri nin sitesine girip üyelik bilgilerinden mi öğrendin? birde ne zaman vermiştin siparişini??
Ben dün verdim daha tık yok

X