Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlışım o da set içindeydi bütün hepsine 50 tl verdim,ama sanırım parakende fiyatı 60 falan sevil de oluyor heralde artık,ama set içinde olması ilgimi çekti ve çok uyguna aldım:eek:

sabunum ebayden aldım 10 günde geldi,primer için biliosun,almışken set alim dedim ama hepsi ayrı ayrı çok güzel opuyorumnanaktan

minnişim oricınıl mı acaba ebaya ben güvenemiyorum hiç . . .
kaç gayme virdin bu hepsine :1ninca:
bi de sen kayısı yağı ile arı sütünü fln karıştırıosun anlatsana minnişim çok hoş şık bi karışıma bnzio . . .

Mini, süper görünüyorlar güle güle kullan canım...zemuszemus akannehir
Smashbox'lar küçük boy mu kuzum? Çok çok uyguna almışsın, orijinaldir işalla ?
a.s

aprilim sabunum canlarım hepsi bandrollu,seri numaralı,kendi orjinal kabartmalı kutusunda,kutusunun üstünde de bandrollu koruma bantlı falan geldi...
ben de sitesinden tek tek isimleri renkelri falan uyuşuyormu diye baktım ve bi sorun olmadı,zaten satıcıyıda tavsiye üzerine,hepsi orjinal boy ,primer 30 ml orjinal boyu nasıl bilmiorm ama ...
36 dolar yani 55 tl falan oluor o şekilde aldım,birazda şansıma denk geldi kimse katılmadı açıkarttırmayaaklinialirimsmile
bi de o glow yazan bronz aydınlatıcı hariç o ayrı onu 6 dolar yani 10 tl falan mı oluor,o kadara aldım sempatiksalakcinni

sabunum bu karışım göz altı morlukları,şişlikleri ve nemlendirmek için,bir tatlı kaşığı arısütüne içine kayısı yağı damlatıyoruz 5 6 damla karıştırıp sürüyoruz ve 3 günde nasıl geçirdi inanamazsın,süper şiddetle tavsiye ederim,kapatıcısız çıkmayan ben bugün bişe sürmedim,ihtiyaç hissetmedimakannehiriçine c veya e vitami kapsülüde kırılabiliyor ben öle denemedim ama deniycem onu da :eek:

biri beni durdursun:))
terracottam için,art decodan , fırça aldım.
pudra fırçası 34 ytl.
.
art decoda ürünlerde yüzde 50 indirim var bu arada...
art deco,göz farları,16.500.
ve
max factor creme puff pudra
candle glow 35.(devamlı kullandığım 2 renkten biri)

2m5knrb.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oooh Miniğim, süpermiş bu dediğin karışım...kaydirigubbakcemile5

Ben gene bu aralar doğal ürünlere sardım...

Bi kayısı çekirdeği kremi aldım göz için, ona katmayı denicem arı sütünü bakalım...
Şampuanlara da katılıyordur herhalde...
CADIARZU

okypete süperr hepsi akannehir artdeconun teki 16 tlidi,indirimdeyse hemen bakmam lazım çünkü farları çok güzel oluor,çıkmak bilmiorlarohaoldumsmile

aprilim kesinlikle tavsiye ederim,bilseydim hiç göz kremlerine okadar para dökmezdimalsanaalsanasmile
şampuanlarada katılabilir bence bende düşünüorm katmayı,hem de çok güzel kokuyoropuyorumnanaktan

sabunum bu karışım göz altı morlukları,şişlikleri ve nemlendirmek için,bir tatlı kaşığı arısütüne içine kayısı yağı damlatıyoruz 5 6 damla karıştırıp sürüyoruz ve 3 günde nasıl geçirdi inanamazsın,süper şiddetle tavsiye ederim,kapatıcısız çıkmayan ben bugün bişe sürmedim,ihtiyaç hissetmedimakannehiriçine c veya e vitami kapsülüde kırılabiliyor ben öle denemedim ama deniycem onu da :eek:

bunu denicem hemen hem de yarın inşallah iyi gelir çok dua aldın benden haberin olsun teşekkürler :)

kızlarrr eyüp sabri tuncer kampanyasından yararlanmak istiyorum bende ama internetten TC kimlik nosunu vermek istemiyorum yabilmiyorumkismile

canım kurumsal alıyorum de fatura için sadece verg no yu verirsin
vergi no dan bişi olmaz heryerde işe yaramıo o

aprilim yapalım daha da güzelleşelim aklinialirimsmile
satrapim kesinlikle memnun kalacaksına.s.

kızlar acil yardım !!eyvahedigeldismile
stilanın bu setini almayı düşünüyorum ama stila hiç kullanmadım memnun kalan varmı?
ve sıvı allığı nasıl bilgisi olan???

Çizgi Dışı ve Parlak Renk Koleksiyonu Out :
1x Göz farı Dörtlü 4.4g (# Montmartre)
1x Çok Etkili Maskara 7ml (# Siyah)
1x Nar Vurgulu Dudak ve Yanak Boyası 0.8ml
1x Değiştirilebilir Renk Çift Dudak ve Yanak Kremi 4.26g (# Orkide)
1x Her Yönden Parıldayan Sıvı Allık 3g (# Ton 6)
1x Pençe
09572230214.jpg

canım stila iyi bir marka,ben kullanmadım ama memnun kalan çok kişi var :eek:pençe derken sanırım çantayı kastediyorkaydirigubbakcemile3

canım stila iyi bir marka,ben kullanmadım ama memnun kalan çok kişi var :eek:pençe derken sanırım çantayı kastediyorkaydirigubbakcemile3

clutch çantayı pençe diye çevirmişler vay bekaydirigubbakcemile3 34 tl bu arada ve stila fondoten hediyesi var aldım gitti...

X